וונדרוומן - גרסת המציאות: הסוד שלי לקריירה מצליחה ומשפחה מאושרת

שבע נשים מצליחות, כל אחת בתחומה, מספרות על הדרך שעברו, על המתכון המדויק שרקחו לאיזון בין חיי משפחה לקריירה ועל החלומות לעתיד. פרויקט מיוחד

למעלה משמאל ועם כיוון השעון: קרן ארביב, אלכסנדרה בבחוב, שיר נקש, אלינור אסולין, רחלי זאדה, נעמה צובל ומטי אריאל (צילום: אביגיל עוזי)
למעלה משמאל ועם כיוון השעון: קרן ארביב, אלכסנדרה בבחוב, שיר נקש, אלינור אסולין, רחלי זאדה, נעמה צובל ומטי אריאל (צילום: אביגיל עוזי)
גירל פאוור. לחצו Play לכתבה
צילום :שחף מור

בשיתוף עם:  קרן ארביב, אלכסנדרה בבחוב, שיר נקש, אלינור אסולין, רחלי זאדה, נעמה צובל ומטי אריאל

 

גל גדות הייתה רק הסנונית הראשונה: אין ספק שהשנים האחרונות הן לגמרי בסימן הגירל פאואר, ומי אנחנו שנגיד לא? לכן, אספנו שבע נשים חזקות ומצליחות, כולן בעלות עסקים מתחומים למיניהם, שצלחו במו ידיהן את הדרך הקשה והמורכבת להגשמה עצמית, וביקשנו מהן לגלות לנו מה הסוד. פייר? קשה היה שלא לצאת מיום הצילומים הפוטוגני הזה מלאות השראה ומוטיבציה. מזל שאפשר לחלוק את המתכונים המשובחים של הנשים הללו להצלחה גם כאן:

 

אלכסנדרה בבחנוב

כנרת, בת 31, נשואה ואם לשני ילדים, גרה במעלה אדומים

 

אלכסנדרה בבחנוב. "לקח לי לא מעט זמן להשתכנע להכניס נגיעות אלקטרוניות לעולם הקלאסי שגדלתי עליו, זה הרגיש לי בהתחלה כמו חלטורה" (צילום: אביגיל עוזי)
  אלכסנדרה בבחנוב. "לקח לי לא מעט זמן להשתכנע להכניס נגיעות אלקטרוניות לעולם הקלאסי שגדלתי עליו, זה הרגיש לי בהתחלה כמו חלטורה"(צילום: אביגיל עוזי)

   

  "אני אמנית שמנגנת בכינור, מאז שאני זוכרת את עצמי. עליתי לארץ בשנת 1999, מרוסיה, בגיל 12. שנתיים לאחר מכן, בגיל 14 וחצי, הכרתי את אבי ואנחנו יחד מאז, חוץ משלוש שנים וחצי שבהן היינו גרושים ואז התחתנו שוב. אגב, גם בשלוש השנים וחצי האלה אבי המשיך לנהל אותי והמשכנו לעבוד יחד.

   

  "אני זוכרת את הפעם הראשונה שבה הרמתי כינור, בגיל שבע. מאותו היום לא עזבתי אותו והוא לא אותי. בגיל 15 הופעתי בפעם הראשונה, ובגיל 18 כבר חרשתי במות לאורך הארץ והעולם, עם אבי, שמשמש עד היום המנהל והמפיק שלי. בגיל 22 סיימתי את לימודיי והייתי נחושה להתחיל משהו חדש ושונה, אחרי שכבר הספקתי לנגן ולהקליט בעבור גדולי המוזיקאים בארץ ובעולם, ביניהם אנדראה בוצ'לי. אפשר לומר שאני מחברת בין עבר, בין הווה ובין עתיד. אני משלבת בין הטכניקה הקלאסית שעליה גדלתי יחד לבין אלמנטים כמו תיבות אפקטים, לופרים, פדלים, ליווי חי של די-ג'יי וכדומה. התוצאה: הופעה חדישה וייחודית, שנצרבת במוחם של הצופים.

   

  "לקח לי לא מעט זמן להשתכנע להכניס נגיעות אלקטרוניות לעולם הקלאסי שגדלתי עליו, זה הרגיש לי בהתחלה כמו חלטורה או משהו זמני, אבל מהרגע שהתחלתי הבנתי שזה זה, הרבה בזכות הפידבקים של הקהל, שלא פגש דבר כזה מימיו. היום אני יכולה לעשות הכול, השמיעה האבסולוטית והניסיון שלי מאפשרים לי לזהות תווים אחרי שמיעה אחת ויחידה של שיר, וכך אני יכולה לאלתר ולבצע התאמות בזמן אמת. אני יכולה לנגן את כל סוגי המוזיקה, כך שיתאימו לכל סוגי האנשים והסגנונות. אני רוצה שאנשים מכל קצוות הז'אנר והגילאים יאהבו כינור בזכותי, אלה שמאזינים לעומר אדם, לעידן רייכל או למוזיקה קלאסית.

   

  "מוזיקה וכינור הם החיים שלי. הפידבקים החיוביים של הלקוחות והאהבה מהקהל הם הדלק שלי, הם מה שמאשר לי שאני פועלת נכון ומשאיר אותי במסלול"

  "הסוד שלי לשמירה על חיי קריירה ועל חיי משפחה הוא קודם כל העובדה, שאני עובדת עם בעלי, הוא המפיק והמנהל שלי. מעבר לכך, אני קמה מוקדם כל בוקר כדי להכין כריכים לשני ילדיי ולפזר אותם למסגרות. חשוב לי מאוד להיות אימא נוכחת בחיים שלהם, אני נמצאת אתם במשך היום, ובערב, כשהם הולכים לישון, אנחנו יוצאים לעבודה השנייה שלנו – ההופעות. עוזר לי מאוד שאימא שלי גרה לידנו, וכך הילדים מרוויחים סבתא במשרה מלאה במקום בייביסיטר.

   

  "מוזיקה וכינור הם החיים שלי. הפידבקים החיוביים של הלקוחות והאהבה מהקהל הם הדלק שלי, הם מה שמאשר לי שאני פועלת נכון ומשאיר אותי במסלול. אני מקבלת פרגונים ואהבה אין-סופית, וזה מחמם את הלב.

   

  "תמיד ידעתי מה אני שווה. ההורים שלי השקיעו בי ובמוזיקה מהרגע הראשון. האהבה שלי לכינור ולאומנות היא מה שנותן לי את הכוח להופיע כל יום, ולאורך שעות רבות. חשוב לי לגעת בכמה שיותר אנשים, מהקטן ועד הגדול.

   

  "השאיפה הגדולה שלי היא ליצור הופעה משלי. אני עובדת עכשיו על חומרים מקוריים, והחלום שלי הוא שאנשים יגיעו לשמוע אותם. אני רוצה שאנשים יגיעו לכבודי להופעת אומן, זה קונספט שעדיין לא קיים בארץ. הופעות סטנד-אפ או שירה יש, אבל הופעה אינסטרומנטלית בכינור ובעזרים אחרים לא קיימת עדיין. אני רוצה להביא את הבשורה, לפתח את התחום הזה בארץ, ובזה אני מתמקדת עכשיו.

   

  "אלכסנדרה הכנרת"

  052-6013013

  פייסבוק: Alexandra Violinist

  אינסטגרם: Alexandra Violinist

   

   נעמה צובל

   יועצת זוגיות, בת 35, נשואה ואם לשניים, גרה בגבעת שמואל

    

   נעמה צובל. "הפידבקים מהסביבה הם מה שמניע אותי קדימה" (צילום: אביגיל עוזי)
    נעמה צובל. "הפידבקים מהסביבה הם מה שמניע אותי קדימה"(צילום: אביגיל עוזי)

     

    "החלום שלי תמיד היה ייעוץ זוגי. בהתחלה הייתי מאמנת כושר ושמעתי מהמתאמנים שלי, ובכלל מהרבה אנשים מסביבי, שנוח לדבר אתי, ושפתרתי להם הרבה קשיים. עם הזמן, סיימתי תואר בתקשורת, כתבתי לאתרי ספורט ועבדתי בהייטק. תנאים נוחים, משכורת נוחה אבל לא היה בזה מיצוי עצמי. אז החלטתי ללכת על החלום: למדתי ייעוץ זוגי, והתחלתי לעסוק בזה. כיום, לפעמים אני עדיין משלבת את אימוני הכושר בייעוצים. בין השאר, אני גם מלווה נשים וגברים במציאת זוגיות.

     

    "הייעוץ מבחינתי הוא אימון לזוגיות בריאה ומתחשבת, עם הדדיות, שוויון והתאמה לצרכים של כל אחד מבני הזוג, בדגש של הפיכת הזוג לצוות. חשוב לי לעזור לאנשים להיזכר במי הם התאהבו. כלי מרכזי שאני עובדת אתו הוא תקשורת ושיקוף, כי אני מאמינה שאפשר להגיד הכול, השאלה איך.

     

    "העבודה שלי מאפשרת שעות גמישות, ולכן אני מספיקה להיות הרבה עם הילדים. יש להם המון זמן אימא, והקשר בינינו מצוין. נכון שלפעמים קשה לשלב בין כל המרכיבים: העבודה, הזוגיות, חיי המשפחה והספורט, אבל אני תמיד מתאמצת להצליח".

     

    "לאחרונה אני מתפקדת כיועצת ראשית בקבוצת 'סקסי מאמא' בפייסבוק, שמונה יותר מ-150 אלף נשים"

    "הפידבקים מהסביבה הם מה שמניע אותי קדימה. לאחרונה אני מתפקדת כיועצת ראשית בקבוצת 'סקסי מאמא' בפייסבוק, שמונה יותר מ-150 אלף נשים. אני משוחחת עם נשים ומגיבה לסיפורים אנונימיים, ולאחר מכן ממשיכה בתכתובות פרטיות, שבהן הנשים מזדהות ומודות לי על העזרה ועל חוסר השיפוטיות.

     

    "עם השנים אני לומדת לבנות ולקבל את עצמי. היו לי שנים של שפל. לפני כעשור עברתי משבר גדול, שעליו התגברתי בעזרת ריצות. ידעתי בוודאות שאחרי ריצה ישתפר לי מצב הרוח. התחביב התחזק, אני רצה המון, ואפילו בהריון, עד חודש תשיעי. חמישה חודשים אחרי לידה רצתי מרתון מלא. יש לי כמובן עוד עוגנים בחיי – בעלי והילדים הם הפרויקט של חיי ,ואלה שמאפשרים לי להמשיך ללמוד ולהתפתח.

     

    "אני מאחלת לעצמי לשנים הקרובות לפחות עוד ילד או שניים. אני רוצה שייעוץ זוגי והכוונה למציאת זוגיות ימשיכו להיות הדבר המרכזי בקריירה שלי, ואם יסתדר – אני אשמח להגיש פינה בנושא ברדיו או בטלוויזיה, כדי להנגיש את התחום לכמה שיותר אנשים".

     

    נעמה צובל, "עכשיו זה שנינו"

    052-5555339

    פייסבוק: נעמה צובל – עכשיו זה שנינו

    אינסטגרם: נעמה צובל – עכשיו זה שנינו

     

     רחלי זאדה

     מאפרת מקצועית ובעלת סטודיו לאיפור. בת 38, נשואה טרייה, מתגוררת בתל אביב

      

     רחלי זאדה. "החיים לימדו אותי להתמודד עם אתגרים ולהגשים מטרות" (צילום: אביגיל עוזי)
      רחלי זאדה. "החיים לימדו אותי להתמודד עם אתגרים ולהגשים מטרות"(צילום: אביגיל עוזי)

       

      "התשוקה הגדולה שלי בחיים היא, בלי כל ספק, האיפור. עם השנים הבנתי, כי שילוב בין איפור לקוסמטיקה הוא הכרחי. הרחבתי אופקים, למדתי, התמקצעתי, ולפני כעשור פתחתי קליניקה משלי.

       

      "אחרי הגשמה מקצועית ואישית, עם בעלי הטרי ואהבת חיי אנטון, החלטתי לאתגר את עצמי בלימודי תואר אקדמי במשפטים. היום אני בשנה השלישית לתואר, ואני מאושרת ושמחה על ההחלטה. התואר מאפשר לי הרחבת אופקים, מקנה לי ידע והמשך התפתחות. זאת המתנה שלי לעצמי.

       

      "השילוב בין כל התחומים בחיים אינו פשוט. אני זה יישמע כמו קלישאה, אבל המשפט שמוביל אותי הוא, שאין דבר העומד בפני הרצון. אני עצמאית מגיל צעיר, עזבתי את הבית מוקדם, טיילתי לבד בעולם, החיים לימדו אותי להתמודד עם אתגרים ולהגשים מטרות. בלימודי המשפטים מדברים המון על איזונים, אני משתדלת ליישם זאת ולחיות בצורה מאוזנת.

       

      "התמיכה בבית גדולה, תמיד אמרו לי שאני יכולה ומסוגלת לכול, עוד כילדה. גם כשהלכתי נגד הזרם: לימודים אקדמיים בגיל מאוחר, חתונה בגיל מאוחר"

      "השגרה היום-יומית שלי חשובה לי מאוד ושומרת אותי מאוזנת. מכיוון שאני עובדת לרוב מהבית, אני משתדלת לייצר לי סביבת עבודה נעימה, דבר ששומר עליי מפני שחיקה. אני מקבלת תמיכה ופרגון מבן-הזוג שלי בכל מה שאני עושה. הוא עצמו מהנדס וכתחביב אצן תחרותי, על כן, הוא שאפתן מאוד ומבין את הצורך בקריירה ובהצלחה".

       

      "התמיכה בבית גדולה, תמיד אמרו לי שאני יכולה ומסוגלת לכול, עוד כילדה. גם כשהלכתי נגד הזרם: לימודים אקדמיים בגיל מאוחר, חתונה בגיל מאוחר, תמיד נתנו לי כוח ותמיכה – זה חיזק אותי ועיצב את מי שאני היום. אני שאפתנית, מאמינה בעצמי ובדרכי, נותנת לעצמי חיזוקים וגם מקבלת אותם מהסביבה.

       

      "החלום הבא שלי הוא להיות אימא. אחרי שאגשים את החלום הזה, אם אצליח להמשיך לעשות את כל מה שאני עושה היום, נוסף על האימהות, אהיה גאה בעצמי ואדע שהצלחתי. המטרה שלי היא לשמור על הקיים, ליהנות ממנו, לקום כל בוקר בתחושת סיפוק, וכל זה – עם תוספת קטנה ומתוקה למשפחה שאנטון ואני בונים ביחד".

       

      Racheli Makeup&cosmetics

      050-8778987

      פייסבוק: Racheli Makeup&cosmetics

      אינסטגרם: Rachelimakeup

       

       מטי אריאל

       בעלת רשת חדרי כושר, בת 55, נשואה לאייל ואם לארבעה

        

       מטי אריאל. "המתכון שלי לשילוב נכון בין חיי קריירה לחיי משפחה הוא אהבה רבה לשני התחומים" (צילום: אביגיל עוזי)
        מטי אריאל. "המתכון שלי לשילוב נכון בין חיי קריירה לחיי משפחה הוא אהבה רבה לשני התחומים"(צילום: אביגיל עוזי)

         

        "התואר הראשון שלי הוא בחינוך, עבדתי מספר שנים כמחנכת כיתה ולמרות שאהבתי את זה מאוד, שם הבנתי שלמעשה אני מתחברת יותר לתחביב שלי - ספורט ואימון גופני. לכן התחלתי לעבור כמה שיותר הכשרות בנושא, למדתי ובהמשך עברתי להיות רכזת ספורט במתנ''ס בירושלים. השלב הבא היה פתיחת סטודיו קטן במנהל קהילתי בעיר, שם המתאמנות הנאמנות שלי המציאו עבורי את השם 'הסטודיו של מטי'. כמה שנים לאחר מכן הסניף הראשון והרשמי נפתח תחת אותו השם בשכונת מלחה והשאר היסטוריה"

         

        "אחרי כמעט 25 שנים בתחום, היום יש לנו כבר חמישה סניפים בירושלים ובבית שמש, ועוד שלושה בהקמה במעלה אדומים, רמות ובנתניה".

         

        "המתכון שלי לשילוב נכון בין חיי קריירה לחיי משפחה הוא אהבה רבה לשני התחומים - עבודה ומשפחה. מעבר לזה, אני מאחלת לכולן בעל מיוחד כמו אייל שלי, שמלבד למקצוע שלו כיועץ אסטרטגיה, ביחד יד ביד אנחנו מובילים את העסק קדימה. התמיכה שלו גם בבית וגם בעבודה, הם מה שאפשר לי להתקדם בתחום שאני כל כך אוהבת ולפרוח. בנוסף, יש לי כמה כללי ברזל שלעולם אקפיד עליהם מאז שהילדים היו קטנים ועד היום שעוד יש כמה בני נוער בבית: ארוחה חמה וביתית בכל יום, מה שמצריך ממני לקום מוקדם מאוד בבוקר, וכשהילדים היו צעירים יותר תמיד הייתי מקפידה להיות איתם בבית כשהם חזרו מהמסגרות, כך שתמיד הייתי אמא מאוד נוכחת בבית".

         

        "האהבה שלי לעסק מדבקת, מלבד בעלי אייל, בשנים האחרונות גם הבת שלי עמית השתלבה ברשת ואחראית על כל הפן האסתטי והמוצרים המשלימים בסניפים שלנו: בכל סניף תוכלו למצוא קוסמטיקאית המעניקה טיפולים אסתטיים, מוצרי טיפוח למכירה, רופאים שמתמחים באסתטיקה ואף היצע של ביגוד ספורט שהולם את האימונים. עמית הוסיפה נופח ורובד אסתטי שהיום ברור שכנראה היה נחוץ למתאמנות שלנו, שמברכות על החידוש ועל האפשרות להשלים ולחזק את מערכת האימונים שלהן".

         

        "אני מרגישה שמה שאני עושה נוגע בכל כך הרבה נשים וגורם להן להתאהב בפעילות גופנית, להתמיד, לראות תוצאות ולאהוב את מה שהן רואות"
        "תמיד האמנתי בעצמי, בדרך שלי וביכולות שלי. האמנתי שהסביבה שלי והאנשים מסביבי יעזרו לי. בתחילת הדרך הרגשתי שאני יוצאת אל הלא נודע והיו קצת חששות, אבל בעזרת אמונה רבה ודבקות במשימה תאמינו לי - אפשר להגשים הכל, על אף שאני לא מאלה שמאמינות שחייבים להגשים כל חלום. גם חלום צריך להתחיל בקטן, לאט לאט, על מנת לא להגיע למצב שחולמים חלומות גדולים מדי ומתרסקים".

         

        "אחרי כמעט 25 שנה במקצוע יש לי את הזכות להתעורר כל בוקר עם חיוך ועם תשוקה למה שאני עושה. אני אוהבת בני אדם, אני אוהבת לתת שירות, אני מרגישה שמה שאני עושה נוגע בכל כך הרבה נשים וגורם להן להתאהב בפעילות גופנית, להתמיד, לראות תוצאות ולאהוב את מה שהן רואות. אצלנו בסניפים אין תחושה של פס ייצור, למרות שיש אלפי מתאמנות כולן זוכות ליחס אישי, כל אחת עומדת בפני עצמה ומקבלת חשיבות עליונה. אנחנו נשארים עם רגליים על הקרקע ומחזקים את האופי של המקום. הפידבקים של המתאמנות שלי הן הדלק ומה שמאפשר לי לדעת שאני בדרך הנכונה".

         

        "אני מאוד שמחה ומאושרת בחלקי ובמקום שבו אני נמצאת, הן בעבודה והן בבית. אני מאחלת לי להמשיך וליהנות באותה המידה גם בעוד חמש שנים ויותר מזה. המטרה שלנו היא לא להפוך לרשת עצומה ומנוכרת, אנחנו בוחנים כל הזדמנות להתקדמות בצורה שקולה, איטית ומבוקרת ואני מקווה להמשיך בדיוק באותה הדרך ולהמשיך לפתח את החממה הנשית שבנינו וטיפחנו גם הלאה".

         

        מטי מועדוני כושר

        02-6481144

        פייסבוק: מטי מועדוני כושר

        אינסטגרם – מטי מועדוני כושר וגם סניף הדר מול

         

         

         קרן ארביב

         מעצבת פנים, בת 40, נשואה ואם לארבעה ילדים, גרה בחדרה

          

         קרן ארביב: "אני מאמינה שעיצוב צריך לשקף את חיי האדם, את אורח חייו ואת האלמנטים המאפיינים אותו" (צילום: אביגיל עוזי)
          קרן ארביב: "אני מאמינה שעיצוב צריך לשקף את חיי האדם, את אורח חייו ואת האלמנטים המאפיינים אותו"(צילום: אביגיל עוזי)

           

          "תמיד אהבתי יופי ואסתטיקה. בצעירותי עסקתי באיפור וקוסמטיקה. ב-14 השנים האחרונות אני גם מנהלת עם בעלי חברה מובילה, חברה המתמחה באיטום ובבנייה. מהרגע שהתחלתי את עבודתי בחברה המשותפת, הבנתי שהרצון שלי הוא לשרת את כל הצרכים והתכונות של כל לקוח ברמה העיצובית, וזה מה שהוביל אותי להתחיל ללמוד עיצוב פנים ועיצוב סינרגי – גישה המתמקדת בעיצוב דרך האדם, וביצירת זרימה ואנרגיה בחלל.

           

          "כיום, אני שמחה לומר שהגשמתי את החלום. אני לומדת ומעשירה את הידע שלי כל הזמן, ונהנית מכל רגע. האהבה שלי ליופי ולאסתטיקה באה לידי ביטוי בעבודותיי, ומשקפת את מי שאני. מבחינתי, אמנות זאת אמנות. הסגנון העיצובי שלי משקף את הערכים שלי. אני מאמינה שעיצוב צריך לשקף את חיי האדם, את אורח חייו ואת האלמנטים המאפיינים אותו.

           

          "שגרת היום אינטנסיבית, היא כוללת עבודה לא פשוטה, מה שתמיד דורש ממני להיות מרוכזת. לקח לי זמן למצוא את הנוסחה המתאימה ל'ג'אגלינג' הזה בין כל התחומים בחיים, אבל זה עובד"

          "אני נהנית מאוד לשלב בין חיי המשפחה לקריירה. הקשר עם הילדים והאופי שלנו כמשפחה מלוכדת חשובים לי. אני משתדלת לאסוף אותם מהמסגרות בצהריים, ובערב, אנחנו תמיד מקפידים לשבת כולם יחד סביב השולחן, לאכול ולשוחח. השגרה הזאת חשובה לי. אפשר לומר בפה מלא, שיש לילדים אימא נוכחת מאוד בבית.

           

          "שגרת היום אינטנסיבית, היא כוללת עבודה לא פשוטה, מה שתמיד דורש ממני להיות מרוכזת. לקח לי זמן למצוא את הנוסחה המתאימה ל'ג'אגלינג' הזה בין כל התחומים בחיים, אבל זה עובד. אני לא מוותרת על דברים שאני אוהבת ורוצה לעשות, ואני תמיד שואפת וחושבת הלאה לטווח ארוך.

           

          "אני אוהבת לעבוד עם אנשים, וכשאני מגיעה לתוצאה שעליה הם חלמו זה מרגש אותי. הפידבקים שאני מקבלת מהלקוחות ומהסביבה שלי הם אלה שמעניקים לי סיפוק ומוטיבציה להמשיך קדימה.

           

          "החלום שלי הוא להמשיך להצליח בתחום, להמשיך ללמוד, להתפתח ולהגשים את עצמי בכל יום מחדש".

           

          קרן ארביב – תכנון ועיצוב פנים

          052-6646468

          פייסבוק: קרן ארביב תכנון-עיצוב פנים-הום סטיילינג

          אינסטגרם: keren2038

           

           שיר נקש

           מעצבת גבות ובעלת בית ספר ללימודי מיקרו-פיגמנטציה. בת 25, נשואה, אם לילד ועוד אחד בדרך, מתגוררת ברמת גן

            

           שיר נקש. "המטרה שלי הייתה לשנות את זה, ולהפוך את תחום האיפור הקבוע לטבעי יותר" (צילום: אביגיל עוזי)
            שיר נקש. "המטרה שלי הייתה לשנות את זה, ולהפוך את תחום האיפור הקבוע לטבעי יותר"(צילום: אביגיל עוזי)

             

            "אבי חי בצרפת, הוא צורף במקצועו, ואמו - סבתי, ציירת. אני זוכרת שבבית תמיד היו תלויים ציורים, וזה נתן לי את ההשראה מגיל צעיר לעסוק באמנות, בעבודה עם הידיים. כשהתחלתי להתאפר בעצמי, הגבות היו חלק חשוב מאוד משגרת יומי. ראיתי שיש תחום שנקרא 'איפור קבוע', אבל מכיוון שבאותה העת הוא היה בחיתוליו, הגבות נראו מאוד לא טבעי. המטרה שלי הייתה לשנות את זה, ולהפוך את תחום האיפור הקבוע לטבעי יותר.

             

            "אני מאמינה בהתמדה. יש לי כוח רצון, ואני מאמינה שאני יכולה לכבוש כל יעד וכל מטרה שאני מציבה לעצמי. עם הפרטנר הנכון אפשר לעשות הכול, ולמזלי בעלי בדיוק כזה. אני עובדת המון, אבל עם זאת מקפידה לא לפספס את ההתפתחות של התינוק שלי. אני מקפידה להגיע הביתה בשעות סבירות כדי להיות אתו כמה שיותר, זאת תקופה שלא תחזור.

             

            "כשלקוחה יושבת מולי ואני מזהה את הניצוץ בעיניה כשהיא רואה את התוצאה במראה - זה מוכיח לי שעשיתי את שלי. אני שמחה לקבל את החיוך בסוף הטיפול"

            "כשלקוחה יושבת מולי ואני מזהה את הניצוץ בעיניה כשהיא רואה את התוצאה במראה - זה מוכיח לי שעשיתי את שלי. אני שמחה לקבל את החיוך בסוף הטיפול. זאת השליחות שלי, זה מה שמניע אותי ונותן לי מוטיבציה להמשיך, במיוחד כשאני מטפלת במקרים של נשים שעברו טיפולים כושלים, או שהתביישו בגבות שלהן, ועכשיו סוף סוף אוהבות את התוצאה ומרגישות בטוחות יותר בעצמן.

             

            "תמיד ידעתי שאני אצליח, כי יש לי כוח רצון והתמדה. לא הפסקתי להאמין לרגע, גם כשהיו רגעים קשים. הגעתי לארץ בתור חיילת בודדת, התגייסתי ועבדתי בשתי עבודות במקביל, כדי לשלם שכר דירה. אני גרה מחוץ לבית מגיל 16, והבטחתי לעצמי עוד אז, שאני אבטיח לעצמי את העתיד.

             

            "המטרה הבאה היא להרחיב עוד את התא המשפחתי, להמשיך ליהנות מהאומנות שאני יוצרת, והכי חשוב – להתעורר כל בוקר מחדש עם חיוך. כרגע יש לי סניף דגל אחד ומרכזי. השאיפה הגדולה היא לראות את עצמי מגשימה חלום גם מעבר לים, בעתיד הלא רחוק".

             

            שיר נקש

            077-7014151 או 052-2392223

            פייסבוק: שיר נקש Shir Nakache

            אינסטגרם: Shir_nakache_eyebrows

             

             אלינור אסולין

             קוסמטיקאית מוסמכת, בת 46, נשואה ואם לשלושה, גרה במגדל העמק

              

             אלינור אסולין. "בעלי לא הבין מה נכנס בי, אבל סמך עליי לאורך כל הדרך" (צילום: אביגיל עוזי)
              אלינור אסולין. "בעלי לא הבין מה נכנס בי, אבל סמך עליי לאורך כל הדרך"(צילום: אביגיל עוזי)

               

              "את הקריירה שלי התחלתי בתור בוגרת הנדסת תעשייה וניהול. עבדתי כמנהלת ייצור, ולפני עשר שנים החלטתי שאני מחשבת מסלול מחדש.

               

              "לפני 12 שנה בעלי היה בשליחות בחו''ל, ומצאתי את עצמי עם שני ילדים קטנים בתפקיד תובעני מאוד. שם החלטתי שזה הזמן לעשות שינוי. תמיד היה בי צד שרצה לטפל, לנגוע, ואחרי מחשבות לא מעטות הבנתי שזה העיתוי המושלם. הלכתי לעבודה והתפטרתי. בעלי לא הבין מה נכנס בי, אבל סמך עליי לאורך כל הדרך.

               

              "לא פחדתי לעשות את המהלך הזה. האמנתי ביכולותיי, אני לא עצלנית, ובכל בוקר כשאני מתעוררת אני יודעת איך אני הולכת לקדם את עצמי היום, בפן האישי והמקצועי. אני נהנית מכל רגע, אני אוהבת את המטופלות שלי, אני מקדישה זמן ויחס אישי לכל אחת. אני אוהבת את האינטראקציה אתן, ואת מערכות היחסים שמתהווה על הדרך".

               

              "גם אחרי עשור במקצוע, התשוקה שלי עומדת בעינה. אני דואגת לעניין את עצמי כל הזמן, להתפתח, ללמוד ולהשתלם, כדי שאוכל להעניק למטופלות שלי את הטוב ביותר"

              "שואלים אותי הרבה אנשים, איך אני מצליחה לשלב בין חיי משפחה לבין קריירה משגשגת. התשובה שלי היא: בקלות! הכול נכנס ליומן. בין שמדובר בחוגים של הילדים או בפגישות עם מטופלות, הכול רשום ביומן, וככה אני מגיעה לכול. אין דבר כזה לא להצליח או לא להספיק, הכול אפשר להספיק, אם מתנהלים בצורה נכונה.

               

              "גם אחרי עשור במקצוע, התשוקה שלי עומדת בעינה. אני דואגת לעניין את עצמי כל הזמן, להתפתח, ללמוד ולהשתלם, כדי שאוכל להעניק למטופלות שלי את הטוב ביותר. אני עובדת עם המכשור הכי חדיש, עם חומרים ומוצרים מהשורה הראשונה. ההתפתחות האין-סופית הזאת מרתקת אותי. כל בוקר אני מתעוררת ממש כמו ילדה שמתרגשת ללכת למגרש המשחקים שלה. החלום שלי לשנים הבאות הוא להמשיך לעשות בדיוק את מה שאני עושה היום, עם קהל לקוחות רחב יותר, ולהתקדם עם הטכנולוגיה ועם כל מה שעולם הקוסמטיקה יביא אתו".

               

              אלינור אסולין

              0548096803

              פייסבוק: אלינור אסולין קוסמטיקאית מוסמכת

              אינסטגרם: Elinor_assouline

               

              • צלם וידיאו: שחף מור
              • כתבת ומראיינת: נעם פרל
              • סטיילינג: פיני זומר ל"סולו"
              • צולם במלון לילי אנד בלום, רחוב לילינבלום 48 תל אביב

               

               

               
              הצג:
              אזהרה:
              פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד