רוצים להתחטב ולרדת במשקל אבל התייאשתם מחדר הכושר? כנסו

FIT K ISRAEL מציעה שיטת אימונים ותכנית תזונה ייחודיות: "גם אנשים שמעולם לא התאמנו מצליחים להתמיד ואפילו ליהנות מספורט בפעם הראשונה בחייהם"

אלי אלימלך באימון. "חשובה לנו חווית ההצלחה של המתאמנים" (צילום: רינת סורקין)
אלי אלימלך באימון. "חשובה לנו חווית ההצלחה של המתאמנים" (צילום: רינת סורקין)

היום יותר מתמיד ישנה מודעות לפעילות גופנית ותזונה נכונה. אנשים כבר הבינו שאורח החיים המודרני גורם לנו להיות פחות פעילים, לאכול יותר מתועש ולעלות במשקל. יחד עם זה מגיעות גם תחושות לא טובות, פגיעה בבריאות ובתפקוד היומיומי ואף במצב הרוח.

 

ההיצע האינסופי של מכוני הכושר ושיטות האימון השונות מופנה כיום בעיקר לספורטאים, אלו שהספורט מובן מאליו עבורם ונהנים מעצם העיסוק בו. אך מה עם אלו שלא מחוברים לספורט בדמם ורוצים להיכנס לשגרת כושר, להתחטב ולרדת במשקל?

 

רובנו לא מגיעים מרקע ספורטיבי כלשהו, וכשאנחנו מנסים להשתלב באותם מכוני כושר או קבוצות למיניהם, אנחנו לא ממש מוצאים את עצמנו, והניסיונות לעשות ספורט לבד לא ממש מצליחים. התוצאה – אנחנו מוצאים את עצמנו בעיקר נרשמים אבל לא מתמידים. אלי אלימלך, מייסד FIT K ISRAEL, מסביר: ״מתוך הבנת הצורך של חלק גדול מאוד מהאוכלוסייה, בנינו מודל ייחודי שנותן מסגרת חברתית ופעילות ספורט מהנה, עם דגש על יחס אישי ותמיכה תזונתית, בהתאם למטרת המתאמן״ .

 

אלימלך הגיע מתחום אומנויות הלחימה וייסד את "לחימה משולבת", רשת ארצית ללימוד קראטה ואגרוף תאילנדי, שהפכה למובילה במדינה עם הצלחות בינלאומיות. לאחר מכן פנה אלימלך לתחום התזונה והקים מיזם בינלאומי מצליח לאימון התנהלות תזונתית נכונה. לאחר שהות ארוכה בחו"ל חזר אלי לארץ והקים את ארגון FIT K המשלב בין שתי ההתמחויות שלו - ספורט ותזונה, כשהמטרה להגיע לכל יישוב בישראל ולהקנות לכמה שיותר אנשים כלים פרקטיים ומהנים לאורח חיים פעיל ובריא.

 

 

איך זה עובד בפועל?

"לכל מתאמן חדש יש איש צוות שמלווה אותו מרגע ההצטרפות ולאורך הדרך, המתאמן אינו לבד, יש לו למי לפנות ומי שיתעניין בהשתלבות ובהתמדה שלו. הדגש באימונים הוא קודם כל על הנאה, אווירה כיפית ויחס אישי (גם בזמן האימון) והגעה לתוצאה לפי מטרה אישית - שיפור הכושר, ירידה במשקל, חיטוב וכו'.

 

"האווירה אצלנו היא לגמרי ייחודית. האימונים מתקיימים בפארקים במרחב הפתוח, אנו נפגשים יחד לפני והאימון ויוצרים חברויות שממשיכות גם לאחר האימון".

 

מה סוד ההצלחה של השיטה שפיתחתם?

"מאוד חשובה לנו חווית ההצלחה של המתאמנים, ואנו פועלים לפי השלבים הבאים:

 

 • כל המתאמנים מחולקים לפי רמת עצימות מותאמת אישית.
 • קבוצת היסודות - מיועדת למתחילים ובמהלכה לומדים באופן מאוד אישי איך לבצע נכון את התרגילים, על מה כל תרגיל עובד, למה זה חשוב ומה הדגשים.
 • קבוצות ברמות עצימות מדורגות - מעצימות נמוכה עד עצימות גבוהה (למי שכבר בכושר). מעבר לחלוקה לקבוצות, גם באימון עצמו יש חלוקה לעצימויות שונות. צוות המאמנים האכפתי מעביר אימונים פונקציונליים מגוונים, לכל קבוצה לפי הרמה שלה, עם מוסיקה קצבית מהנה. המאמנים מקריאים את הזמנים לתרגילים, עושים עצירות להסברים והדרכה במהלך האימון והאווירה היא חוויה בפני עצמה!"

 

"חלק גדול מהמתאמנים ירדו במשקל ולמדו התנהלות תזונתית נכונה ונוחה כך שהם גם שומרים על התוצאה לאורך זמן, והכי חשוב כולם נהנים, משתפרים ובונים אורח חיים פעיל" (צילום: רינת סורקין)
  "חלק גדול מהמתאמנים ירדו במשקל ולמדו התנהלות תזונתית נכונה ונוחה כך שהם גם שומרים על התוצאה לאורך זמן, והכי חשוב כולם נהנים, משתפרים ובונים אורח חיים פעיל"(צילום: רינת סורקין)

   

  כושר זה לא מספיק, מה לגבי התזונה?

  "בסוף כל אימון המתאמנים מקבלים טיפ או הסבר קטן על תזונה, הטיפים פשוטים ליישום ועוזרים לתמוך ולמקסם את אפקט האימון ולתמוך במטרות האישיות. כל אנשי הצוות שלנו עוברים הכשרות שוטפות ומוסמכים להיות מאמנים להתנהלות תזונתית נכונה ע״פ שיטת פיט קיי.

   

  "לאנשים שמעוניינים לרדת במשקל או לחטב (להוריד אחוזי שומן) – ישנה אופציה של תכנית ליווי תזונתית כולל מדידה ומעקב אחר המדדים, התכניות האלו זוכות לאחוזי הצלחה גבוהים מאוד ומטרתנו להביא את המתאמן לתוצאה - בנוחות מותאמת אישית, תוך איזון תזונתי.

   

  "חלק גדול מהמתאמנים ירדו במשקל ולמדו התנהלות תזונתית נכונה ונוחה כך שהם גם שומרים על התוצאה לאורך זמן, והכי חשוב כולם נהנים, משתפרים ובונים אורח חיים פעיל ובריא. גם אנשים שמעולם לא עשו ספורט מצליחים להתמיד ואפילו ליהנות בפעם הראשונה בחייהם מפעילות ספורטיבית".

   

  איך ניתן להצטרף אליכם?

  "כיום אנו מונים 10 סניפים, ויש לנו קבוצות אימון ברמת גן, פתח תקווה, ראשון לציון, רחובות, ירושלים, מבשרת, כפר סבא, רעננה ונתניה. בקרוב ייפתחו סניפים נוספים".

   

   עכשיו מצטרפים חדשים מקבלים חודש מתנה. לקבלת המתנה ופרטים נוספים >>

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד