בואי קלילה: איך למצוא את שמלת הכלולות שלך בכלל בלי להזיע

מיטב מעצבי שמלות הכלה הישראלים מהמובילים בעולם התכנסו לאירוע אופנה ראשון מסוגו, שמאפשר לאלפי כלות לעתיד לקצר את הדרך לשמלת החלומות שלהן

פלטפורמה מקומית לאופנת הכלות הישראלית. שמלה בעיצוב לי גריבנאו (צילום: LUZ)
פלטפורמה מקומית לאופנת הכלות הישראלית. שמלה בעיצוב לי גריבנאו (צילום: LUZ)
אירוע האופנה CELEBRIDE: לחצו לצפייה בקולקציות
צילום: טל שחר כתבת: נועם פרל

ראשון לציון מעולם לא הרגישה בינלאומית כל כך: בפעם הראשונה בישראל, התקיים אירוע האופנה CELEBRIDE: תצוגת שמלות כלה בהשתתפות כ-30 מעצבים מהמובילים בעולם לאופנת כלות ושמלות ערב, שהגיעו והציגו את מיטב הדגמים מהקולקציות החדשות שלהם.

 

אירוע אופנת הכלות הראשון מסוגו, בניצוחו של מפיק העל מוטי רייפ, נערך במרכז הכנסים והאירועים LAGO בראשון לציון, שלבש לבן והתקשט בדוכני ראווה של כל המעצבים הכי גדולים בארץ והכל בשביל שהכלות לעתיד יוכלו לרכז את החיפושים ולמצוא את שמלת חלומותיהן במקום אחד.

 

גדי אלימלך (צילום: LUZ)
  גדי אלימלך(צילום: LUZ)

  דילן פריינטה (צילום: LUZ)
   דילן פריינטה(צילום: LUZ)
    

    

   שיתוף הפעולה חסר התקדים הזה הבשיל במשך לא פחות מארבע שנים, מאז נפגשו רייפ והדר קפואנו, מנכ''לית LAGO, ורקחו יחד את CELEBRIDE. החזון של רייפ וקפואנו נבנה בדומה לבירות האופנה העולמיות, בהם מיטב המעצבים מרכזים ביומיים את הקולקציות החדשות לכלות. וכך, ענבל דרור, ליהי הוד, דרור קונטנו, שחר אבנט, גליה להב ועוד שלל השמות הכי חזקים בענף חשפו את הקולקציות החדשות והמלהיבות שלהם לשנה הקרובה.

    

   מפגש אינטימי עם המעצבים והכל במתחם אחד וביום מרוכז אחד. שמלה בעיצוב גליה להב (צילום: LUZ)
    מפגש אינטימי עם המעצבים והכל במתחם אחד וביום מרוכז אחד. שמלה בעיצוב גליה להב(צילום: LUZ)

     

    רייפ: "תעשיית אופנת הכלות בישראל קיבלה תנופה בשנים האחרונות, בדומה לזו לה זכתה תעשיית בגדי הים בשנות ה-70 וה-80"

    "כמובילים בענף האירועים והכנסים בישראל, זיהינו כי מעצבי הכלות הישראלים הפכו לשמות החמים בזירה הבינלאומית ושיש מקום גם לאופנת כלות בתעשיית האופנה. הרמנו את הכפפה ויחד עם מוטי רייפ מצאנו את הנוסחה הנכונה שתזמין קהל רחב של נשים בכלל וכלות בפרט להינות מחווית אופנה עילית, סיקור שוק מעצבי הכלות בישראל, מפגש אינטימי עם המעצבים והכל במתחם אחד וביום מרוכז אחד", מסבירה קפואנו.

    רייפ מוסיף: "תעשיית אופנת הכלות בישראל קיבלה תנופה בשנים האחרונות, בדומה לזו לה זכתה תעשיית בגדי הים בשנות ה-70 וה-80. מעצבי אופנת הכלות זוכים בימים אלה להצלחה רבה ברחבי העולם ובארה"ב בפרט, ואנו נרגשים ושמחים להעניק פלטפורמה מקומית לאופנת הכלות הישראלית, ולהציג את כשרונותיהם של המעצבים".

     

    האירוע נפתח בערב גאלה נוצץ לוזמנים בהנחיית רייפ, עם תצוגה מרהיבה בה הציגו מיטב מעצבי האופנה הישראלים, רובם מצליחים גם בשוק הבינלאומי, דגם מוביל אחד המאפיין את הקולקציה שלהם לשנת 2019. למחרת הגאלה נפתח SHOW ROOM ענק אליו הגיעו כלות עתידיות ונשים המחפשות שמלות ערב יוקרתיות לאירועים שונים. המבקרות זכו להכיר את המעצבים, להתרשם מהפריטים ומהאביזרים ולתאם פגישות אישיות למדידות אצל המעצבים בסטודיו.

     

     ויוי בלאיש (צילום: LUZ)
     ויוי בלאיש(צילום: LUZ)

     אלון לבנה (צילום: LUZ)
      אלון לבנה(צילום: LUZ)

      שני צימרמן (צילום: LUZ)
       שני צימרמן(צילום: LUZ)

        

       אל ה-SHOW ROOM הנוצץ הגיעו כ-4,000 נשים בשלושה סבבים, כשכל סבב כלל, מלבד השמלות, גם מיצגי אופנה, מוסיקה, ומתחם קולינרי מהמטבח של LAGO וכמובן הזדמנות לראות את מיטב המעצבים במקום אחד ולמצוא את שמלת הכלולות החלומית.

        

       CELEBRIDE -המשתתפים: ענבל דרור, לי גרבנאו, שני צימרמן, ויוי בלאיש, ליהי הוד, דרור קונטנטו, דנה הראל, יואב ריש, אריאל טולדנו, עובד כהן, עידן לרוס, משכית,אניה פליט, דני מזרחי, שחר אבנט, בטי אלדד, אלון לבנה, מירה צוילנגר, חנה מריליוס, גדי אלימלך, אייזן-שטיין, גליה להב, עידן כהן, שאדי עבד, טל כחלון, אורייה עזרן, שלומית עזרד, אליה וטין ועוד.

        

       כתבה: נועם פרל

        

        
       הצג:
       אזהרה:
       פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד