מסיבה של מלכה: ניקול רזניקוב חוגגת את הנסיעה למיס יוניברס

כחודש לפני הנסיעה לתחרות הבינלאומית, מלכת היופי החליטה לערוך אירוע חגיגי לכל החברים והמשפחה. מי הגיע לאחל בהצלחה, והאם היא לא מפחדת מעין רעה?

ניקול רזניקוב במסיבה. ""כשקמתי בערב למחרת ממש הרגשתי כאילו החתונה שלי נגמרה " (צילום: אור גפן)
ניקול רזניקוב במסיבה. ""כשקמתי בערב למחרת ממש הרגשתי כאילו החתונה שלי נגמרה " (צילום: אור גפן)

בכניסה למתחם האירועים, על רקע קיר לוגואים כמו אחרון אירועי היח"צ שפוקדים את תל־אביב אחת ליומיים, נעמדה ניקול רזניקוב ככלה בחופתה. במקום שמלת שיפון לבנה ושובל היא לבשה מיני מנוחש וסנדלי רצועות שנדרש ביטוח מיוחד כדי לעמוד בהם, שלא לדבר על ללכת.

 

ניקול והחבר סטס (צילום: אור גפן)
  ניקול והחבר סטס(צילום: אור גפן)

   

  האנשים שהגיעו לכבד בנוכחותם את האירוע – מסיבת קוקטייל חגיגית לקראת הנסיעה של רזניקוב לתחרות מיס יוניברס – נראו נרגשים יותר ממנה. בזה אחר זה הם עמדו בטור ארוך, הצטלמו עם כלת השמחה הנרגשת ותייגו. הרי מהו אירוע אם לא תייגת בו?

   

  כמה ימים לאחר מכן, רזניקוב עדיין נרגשת מהאירוע שערכה לעצמה. "באמת שבאותו יום הרגשתי כאילו אני מתחתנת" היא מודה "כשקמתי בערב למחרת, ממש הרגשתי כאילו החתונה שלי נגמרה והייתה לי מן ירידת מתח כזו. היה מדהים לראות איך אנשים שלא ידעתי שהם יבואו כי זה היה רחוק להם או שיש להם ילדים, עשו את המאמץ והגיעו. זה היה חשוב עבורם והם התרגשו מהאירוע. זה לא מובן מאליו, אני אומרת לך את האמת".

   

  עם רתם רבי, לשעבר מלכת היופי (צילום: אור גפן)
   עם רתם רבי, לשעבר מלכת היופי(צילום: אור גפן)

    

   למה זה מרגש אותך כל כך?

   "עם כל זה שאני מלכת יופי ובחורה יפה, העובדה שיש לי אנשים שאוהבים אותי, תומכים בי ובאים לפרגן לי ולתמוך בי, עדיין יוצאת דופן מבחינתי. את אומרת לעצמך 'וואלה, אולי אני באמת עושה משהו טוב, מעבר למה שרואים באינסטגרם".

    

   למה בעצם ערכת את האירוע הזה?

   "הסיבה הרשמית היא הנסיעה לתחרות מיס יוניברס שתתקיים עוד פחות מחודש, אבל כשהתחלתי לעשות רשימות של מוזמנים, הבנתי שאם אני אזמין רק את האנשים שממש קרובים אליי, זה לא יספק אותי. רציתי לחגוג עם כולם, שכולם ישמחו איתי - אנשים שאולי פחות קרובים, חברים של ההורים שלי, בני זוג של חברים ועוד. כולם תמכו בי בתקופה שלפני שנבחרתי וגם אחרי ומבחינתי זו דרך להגיד להם תודה, לעשות להם כיף ושמח, לתת להם את הכבוד להיות באירוע שלי וגם להודות להם על התמיכה שלהם".

    

   המסיבה היא בעצם לקראת תחרות שלא ידוע אם תזכי בה. את לא מפחדת מעין הרע?

   "אני נותנת את כל כולי בשביל לזכות. אם אני לא אזכה זה אולי יהיה מאכזב. אני קודם כל טסה לשם בשביל עצמי, אבל אני גם מייצגת הרבה אנשים שתומכים בי, כמו שהם תמכו בי בתחרות מלכת היופי. גם שם הרגשתי שאם אני לא אזכה, אני אאכזב כל כך הרבה אנשים ולא רציתי שזה יקרה".

    

   לאירוע של ניקול הגיעו יותר מ־230 איש, חתונה ישראלית אינטימית בשפת אנשי האירועים. בין הנוכחים היו גם פנינה רוזנבלום; מלכת היופי של 2016, רתם רבי; מלכת היופי לשעבר רוית אסף, שמלווה את ניקול בדרכה המקצועית לתחרות וגם בוגרי ריאליטי כמו לירז אסייג ועמיר גולדברג. רזניקוב מעידה "כולם חברים ואני שמחה שזה עבר טוב".

    

   חששת שלא יגיעו אנשים?

   "בואי נגיד שנשמתי לרווחה כשזה נגמר ושהכל עבד לפי התוכניות שלי ולא התאכזבתי, כי ממש יכולתי ליפול בזה, אם אנשים לא היו מגיעים".

    

   מה את אומרת, תביאי לנו את הכתר של מיס יוניברס?

   "בעזרת השם".

    

    

   באו וברכו:

    

   עם מלכת היופי לשעבר רוית אסף, פנינה רוזנבלום ובעלה (צילום: אור גפן)
    עם מלכת היופי לשעבר רוית אסף, פנינה רוזנבלום ובעלה (צילום: אור גפן)

    עם תאלין אבו חנא ועומר קינן (צילום: אור גפן)
     עם תאלין אבו חנא ועומר קינן(צילום: אור גפן)

     סמואל חגאי ולירז אסייג (צילום: אור גפן)
      סמואל חגאי ולירז אסייג(צילום: אור גפן)

      שון בלאיש ויעל פולקמן (צילום: אור גפן)
       שון בלאיש ויעל פולקמן(צילום: אור גפן)

       תומר רוטשילד (צילום: אור גפן)
        תומר רוטשילד(צילום: אור גפן)

         

         

         
        הצג:
        אזהרה:
        פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד