איך היא עושה את זה: סודות המראה הצעיר של ג'וליה רוברטס נחשפים

בגיל 51 האישה היפה ג'וליה רוברטס נראית צעירה וקורנת מאי פעם. ממה למען השם עשויה האישה הזו? שני מומחים לכירורגיה פלסטית מנתחים את התופעה

יפה לה גיל 51. ג'וליה רוברטס בתמונה עדכנית (צילום: Rich Fury/GettyimagesIL)
יפה לה גיל 51. ג'וליה רוברטס בתמונה עדכנית (צילום: Rich Fury/GettyimagesIL)

ג'וליה רוברטס הגיעה לקדם את סרטה החדש בפסטיבל הסרטים בטורונטו והותירה את כולם המומים: בגיל 51 היא נראית צעירה וקורנת יותר מכל בנות ה־51 שהכרנו אי פעם. ממה למען השם עשויה האישה הזו? פנינו לשני מומחים לכירורגיה פלסטית, ד"ר רונן גלזינגר וד"ר אברי רווה, ולהלן הממצאים:

 

מצח

"אני סבור שבוטוקס שיווה למצחה מראה חלק ונטול קמטים האופייניים לגיל הזה". (ד"ר גלזינגר)

 

גבות

"הגבות שלה סימטריות יותר מבעבר. בעיניי זו גם תוצאה של בוטוקס מוקפד במינון מדויק יותר". (ד"ר רווה)

 

עיניים

"הזרקות הבוטוקס להערכתי תמיד היו שם, וההוכחה לכך היא שנמנעו להם קמטי וקמטוטי הגיל, כי היא טיפלה בהם בזמן ובכמויות קטנות. להערכתי השנה טיפול הבוטוקס שעברה היה ממש בסמוך להופעתה בפסטיבל, והיא אף הגדילה מעט את הכמות באזור צידי העיניים, כי הן פתוחות יותר ומוארות יותר". (ד"ר רווה)

 

התמונה שנותחה: רוברטס בפסטיבל הסרטים בטורונטו (צילום: GettyimagesIL)
  התמונה שנותחה: רוברטס בפסטיבל הסרטים בטורונטו(צילום: GettyimagesIL)

   

  לחיים

  "הודות לגנים ולאלוהים, הלחיים שלה היו מאז ומעולם בולטות ויפהפיות. עם זאת, בתמונות האחרונות הן אכן מלאות וחיוניות יותר, מה שמראה שהיא ככל הנראה טופלה באופן עדין באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית בעומק הלחיים". (ד"ר גלזינגר)

   

  שפתיים

  "לדעתי אזור השפתיים הוא האזור הכי פחות מטופל בפניה, אם כי היא ככל הנראה נעזרת בכל מיני טיפולים ממצקים מסביב לשפתיה". (ד"ר רווה)

   

  "סיכוי טוב בעיניי שהיא גם הרימה את זוויות הפה". (ד"ר גלזינגר)

   

  עור

  "משנה לשנה עור הפנים שלה הופך זוהר, צעיר וחיוני יותר. סביר להניח שבשגרת הטיפוח שלה היא משלבת טיפולי פילינג שמביאים לחידוש התאים תוך כדי קילוף התאים המתים. כמו כן, כל אותם קמטוטים שאופייני לראות בעור בוגר ועייף אינם נראים עליה, והסיבה לכך היא ככל הנראה טיפולים בחומצות ובמכשירים המחדשים את עור הפנים ותומכים בייצור קולגן חדש בעור". (ד"ר גלזינגר)

   

  "אם נביט לעומק בקו הלסת שלה נבחין בעור שעבר הידוק ומיצוק של אולטרסאונד או גלי רדיו". (ד"ר רווה)

   

  אישה יפה לנצח: 50 שנות ג'וליה רוברטס >>

   

  איך מגיעים לתוצאה כזו?

  "הסוד הוא לשמר את המראה בכמויות מזעריות, לטפל ממוקד וקטן, מינימליסטי ונכון, וכך בעצם לשמר את הקיים ולשפר אותו אט אט"
  הטיפ המנצח של ד"ר רווה: "הטריק הוא לשמור באופן סיסטמטי על טיפוח עור הפנים. להקפיד ולטפל בכל קמט וקמט כאילו היה ציפורן סדוקה או גבה לא מעוצבת ממש כחלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח היומיומית. זה, אגב, מה שעובד בלוק של רוברטס. הרי מעולם לא היינו עדים לשינוי דרסטי במראה שלה, היא תמיד נראית טוב – כי הסוד הוא בהקפדה. כאשר יש למטופל/ת תור קבוע כל שלושה או ארבעה חודשים לבוטוקס, להזרקות, למיצוק העור ולחידוש המרקם שלו, אין סיבה שלפתע פתאום יהיה שינוי דרמטי ומבהיל בפניו. הסוד הוא לשמר את המראה בכמויות מזעריות, לטפל ממוקד וקטן, מינימליסטי ונכון, וכך בעצם לשמר את הקיים ולשפר אותו אט אט".

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד