אייקון מאויר בשבוע: ריהאנה אומרת כן לקימורים ולא להופעה בסופרבול

הזמרת שלא נבהלת משיימינג על משקלה והצטרפה כעת למחאה האפרו-אמריקאית בליגת הפוטבול, לא שוכחת שאידיאולוגיה מצטלמת הכי טוב בבגדי מעצבים

ארז עמירןפורסם: 04.11.18 09:05
עמוד שדרה מברזל וסטייל בלתי מעורער. כך אני רואה את ריהאנה (איור: ארז עמירן)
עמוד שדרה מברזל וסטייל בלתי מעורער. כך אני רואה את ריהאנה (איור: ארז עמירן)
מרזה, משמינה, מתלבשת, מתפשטת, מתאהבת ועוזבת, ואף פעם לא משעממת (צילום: Francois Nel/GettyimagesIL)
מרזה, משמינה, מתלבשת, מתפשטת, מתאהבת ועוזבת, ואף פעם לא משעממת (צילום: Francois Nel/GettyimagesIL)

ריהאנה

רגע, במי מדובר? אם לא ביליתם את שני העשורים האחרונים בחלל החיצון, קשה להאמין שאתם לא מכירים את ריהאנה, אבל לטובת המתיישבים החדשים על כדור הארץ – זמרת, מוזיקאית ושחקנית ילידת ברבדוס, שג'יי זי לקח תחת חסותו המוזיקלית ומשם דהרה למעלה והשאירה אבק לכולם בעזרת שמונה אלבומים עתירי להיטים, תואר האמנית הדיגיטלית הנמכרת ביותר בכל הזמנים ופרס אייקון האופנה מטעם מועצת מעצבי האופנה האמריקאים. בשנה האחרונה היא התמודדה עם שיימינג על משקלה, וכמו תמיד - יצאה מנצחת.

 

אם כל אלה לא מספיקים, החודש היא הוכיחה שוב שיש לה עמוד שדרה מברזל, כשסירבה להופיע באירוע הסופרבול הנחשק כאות הזדהות עם שחקן הפוטובול קולין קפרניק, שכרע ברך בהשמעת ההמנון האמריקאי כמחאה על דיכוי שחורים בארצות הברית. במקביל, היא מצאה זמן להשלים עם הנמסיס המיתולוגית שלה, נסיכת ההיפ הופ סיארה, עשתה לה כבוד בערב קריוקי ונתנה לנו שיעור בכך ש"שלום עושים עם אויבים".

 

למה אייקון? גם בלי החותמת הרשמית של מועצת המעצבים האמריקאים, מדובר במתלבשת הכי מעניינת בעולם המוזיקה, ששולחת יד בעיצוב גם בעצמה בהצלחה לא מבוטלת, ובאמת משתדלת לא לשחק לפי הכללים המקובלים של הפופ. היא מרזה, משמינה, מתלבשת, מתפשטת, מתאהבת ועוזבת, ואף פעם לא משעממת.

 

למה לא? כי ביונסה יש רק אחת, ובגלל מערכת היחסים ההרסנית עם כריס בראון.

 

ובכל זאת: כי היא "זורחת כמו יהלום" (מצטער, לא הצלחתי להתאפק).

 

המתלבשת הכי מעניינת בעולם המוזיקה. ריהאנה (צילום: Dimitrios Kambouris/GettyimagesIL)
  המתלבשת הכי מעניינת בעולם המוזיקה. ריהאנה(צילום: Dimitrios Kambouris/GettyimagesIL)

   

  מה זה אייקון אחד בשבוע?

  עולם הזוהר זוכה ממני בדרך כלל להתייחסות ביקורתית וחשדנית (וגם אני רואה בעצמי לפעמים את המבוגר הממורמר), אך אני חייב להודות שיש בו צדדים שמרגשים אותי בכל פעם מחדש. היוזמה "אייקון אחד בשבוע" משלבת שלוש אהבות גדולות שלי – איור, אופנה וסקרנות, או אפילו אובססיביות, לחייהם של מפורסמים.

   

  בכל שבוע אבחר דמות אחת שמבחינתי ראויה לתואר המחייב "אייקון אופנה", מקומי או בינלאומי, שאותה אאייר ואשתף כאן. אתם מאוד מוזמנים להציע הצעות משלכם לאייקונים לאיור, או להתווכח עם הבחירות שלי.

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מעצב אופנה, מרצה בשנקר, מאייר, אבא (של גאיה ושירה), מאמין שאופנה היא תרבות שאפשר (ורצוי) לדבר עליה, ולא רק ללבוש, ולא שוכח לרגע שמתחת לבגדים כולנו עירומים