שלוש המלאכיות שגייסו 175 מיליון דולר לטובת חברות הזנק ישראליות

הן לא מפחדות מאתגרים, לוקחות סיכונים, עוברות משברים ורק מתחזקות מזה. נשמע מטורף? הכירו את תשע המשתתפות בפרויקט העצמה נשית של מגזין "פנאי פלוס"

הגיע הזמן לבחון מחדש את ההגדרה של הצלחה נשית. לחצו Play לצפייה בוידאו
צילום: ניצן דרור
שלי הוד מויאל, מור אסיא ולי מוזר. ה"מלאכיות" של עולם היזמות הישראלי (צילום: אביגיל עוזי)
שלי הוד מויאל, מור אסיא ולי מוזר. ה"מלאכיות" של עולם היזמות הישראלי (צילום: אביגיל עוזי)
הן עצמאיות, עוצמתיות, בנו קריירה משגשגת בתחומים שונים, בעלות ניסיון ומגשימות את עצמן בעבודה ובחיי הזוגיות. המשתתפות של פרויקט העצמה נשית (צילום: אביגיל עוזי, צביקה טישלר)
הן עצמאיות, עוצמתיות, בנו קריירה משגשגת בתחומים שונים, בעלות ניסיון ומגשימות את עצמן בעבודה ובחיי הזוגיות. המשתתפות של פרויקט העצמה נשית (צילום: אביגיל עוזי, צביקה טישלר)

בשיתוף עם: מועדון "אמא", Pink Cake, לי ברמפר, "צוות שגיא", iAngels, "גוטה" ו"חוכמת הלב"

 

אישה מוצלחת - מה היא? אנו חיים בעידן המופלא שנשים פורצות קדימה בכל התחומים, מתפתחות כעצמאיות, מכהנות בתפקידי ניהול ואפילו מנצחות בבחירות המוניציפליות באחת הערים הגדולות בישראל. תהינו האם הגיע הזמן לבחון מחדש את ההגדרה של הצלחה נשית ופנינו לנשים שעונות להגדרה הזאת מכל הבחינות.

 

הן עצמאיות, עוצמתיות, בנו קריירה משגשגת בתחומים שונים, בעלות ניסיון ומגשימות את עצמן בעבודה ובחיי הזוגיות. הן לא מפחדות מהאתגרים, לוקחות סיכונים, עוברות משברים ורק מתחזקות מזה. נשמע מטורף? תכירו את המשתתפות של פרויקט העצמה נשית של "פנאי פלוס".

 

מה צריך כדי להצליח

אירית מיטראן, מועדון "אמא" (צילום: אביגיל עוזי)
  אירית מיטראן, מועדון "אמא"(צילום: אביגיל עוזי)

   

  אירית מיטראן הייתה שכירה בחברה גדולה, אבל רצתה להיות אמא נוכחת יותר לילדיה. היא הקימה מועדון "אמא" שעוזר לנשים ישראליות להיחשף להנחות פעילויות רבות בהתאמה לגיל התינוקות, וכל זה במקום אחד במקום שעות של חיפושים באינטרנט. "לנהל עסק מסוג זה בארץ מאתגר מאוד, כי השוק אצלנו עונתי ומיד אחרי הקיץ מגיעה עונת החגים, כך שצריך לדעת לתכנן הכל מראש כדי להצליח".

   

  לא האמינה שתצליח לאפות

  לירון מלכה, עוגות מעוצבות (צילום: אביגיל עוזי)
   לירון מלכה, עוגות מעוצבות(צילום: אביגיל עוזי)

    

   לירון מלכה מעידה על עצמה כמי שיש לה שתי ידיים עקומות, רק שזה לא הפריע לה לפתוח עסק לעוגות מעוצבות ולהעביר כיתות אומן לקבוצות. לירון, אם לשלושה, למדה את כל הסודות המתוקים מקבוצות בפייסבוק ומסרטונים של קונדיטורים. "בחיים לא הייתי מאמינה שזה מה שאני אעשה בגיל 35, כשלמעשה עד לפני 4 שנים לא ידעתי להכין עוגת שוקולד הכי פשוטה לגן של ילדיי".

    

   העבודה כדרך חיים

   לי ברמפר, מדריכת כושר גופני וקרב מגע (צילום: צביקה טישלר)
    לי ברמפר, מדריכת כושר גופני וקרב מגע (צילום: צביקה טישלר)

     

    לי ברמפר בחרה במקצוע שלה עוד בגיל 6 והפכה להיות ספורטאית מקצועית, מדריכת כושר גופני וקרב מגע וכיום היא בעלת ניסיון של 15 שנים בתחום הכושר. ברמפר משלבת אימוני כושר עם בניית הרגלי תזונה חדשים אצל לקוחותיה ומתגאה בכך שרוב המתאמנים אצלה נשארים איתה שנים רבות. "העבודה שלי הפכה לחיי ואני מתייחסת אליה בשיא הרצינות. אלי לא מגיעים לעשות תמונה לאינסטגרם ולהעביר את זמן באימון. אני מאמינה שהשינוי חייב להיות עמוק ותודעתי ולא רק גופני".

     

    סופגת מבטים עוינים

    אסנת כתריאל, מנהלת חברת אבטחה (צילום: צביקה טישלר)
     אסנת כתריאל, מנהלת חברת אבטחה (צילום: צביקה טישלר)

      

     אסנת כתריאל הייתה האישה הראשונה בישראל שהעיזה להיכנס לתחום האבטחה - ועד היום סופגת מבטים עוינים מהגברים בתעשייה. "חברת 'צוות שגיא' הוקמה אחרי שחבר אהוב שלנו, שגיא, נהרג במועדון. בעלי ואני הרגשנו שצריך להמשיך את הדרך שלו והחלטנו להקים חברה שתאפשר בילוי בטוח בהופעות, מועדונים, אירועים מוניציפליים וכדומה. שני הילדים שלנו היום שותפים פעילים בעשייה שלי וגם נהנים ממנה - מקבלים כרטיסים הכי שווים לפסטיגל ולא רק. כך שאני סבורה שעבודה ומשפחה יכולים להשתלב מצוין, צריך רק לדעת איך".

      

     הכל התחיל בגופיה

     לימור חן, בעלת המותג "גוטה" (צילום: אביגיל עוזי)
      לימור חן, בעלת המותג "גוטה"(צילום: אביגיל עוזי)

       

      לימור חן תפרה חולצות לאחייניות בשביל הכיף ובזמנה הפנוי הדביקה אבני סברובסקי לגופיות פשוטות. היא לא חשבה שהבגדים שלה יגיעו לבוטיקים הכי נחשקים ברחבי הארץ והמותג שלה - גוטה, יהפוך לעסק של ממש. "תמיד ידעתי שאתעסק באופנה, רק לא דמיינתי כמה קשה התחום הזה. הכי חסר בו פירגון, אנשים לא מבינים שכשיש שפע - הגשם יורד על כולם. אז אני מייעצת לנשים שפותחות עסקים וחנויות בגדים בשמחה ובאהבה ומאמינה שלכולנו יספיק, זו הדרך שבחרתי מהתחלה - והצלחתי".

       

      המלאכיות של עולם היזמות

      שלי הוד מויאל, מור אסיא ולי מוזר. הקימו את חברת iAngels (צילום: אביגיל עוזי)
       שלי הוד מויאל, מור אסיא ולי מוזר. הקימו את חברת iAngels (צילום: אביגיל עוזי)

        

       שלי הוד מויאל, מור אסיא ולי מוזר ידועות כ"מלאכיות" של עולם היזמות הישראלי: הן הקימו את חברת iAngels כדי לחשוף את השוק הישראלי למשקיעים מחו"ל. כיום מדובר בקרן הון סיכון ופלטפורמה להשקעות שגייסה 175 מיליון דולר לטובת הסטרטאפים ישראליים. בנוסף לכך, שלי ומור הן אימהות לארבעה ילדים (כל אחת!) ולי מחכה לילד הראשון. כל מלאכית שיתפה אותנו בסודות משלה.

        

       נשלחה לעזור לאנושות

       שרונה ביבי, ייעוץ רוחני (צילום: צביקה טישלר)
        שרונה ביבי, ייעוץ רוחני(צילום: צביקה טישלר)

         

        שרונה ביבי, בעלת עסק ליעוץ רוחני "חוכמת הלב", ואם אתם לא יודעים מה זה "יעוץ רוחני" - כמה דקות של שיחה עם שרונה מספיק כדי להבין, שלאישה הזאת יש כוחות על. "עברתי מוות קליני, אמא שלי לקחה אותי לכל הרבנים כי חשבה שאני משוגעת, עד שהגענו לרב מאד מכובד בירושלים - והוא אמר לה "גברתי, הבת שלך נשלחה אלינו כדי לעזור לאנושות". אני מתקשרת ועוזרת לאנשים לעשות בחירות נכונות בחייהם, אבל אל תצפו ממני ניסים וקסמים. אני לא עושה את העבודה במקומכם - רק עוזרת לנפש להתחבר חזרה למקור הבריאה".

         

        • כתבה: נועה לביא
        • הפקה: לוסיה דוויק
        • צילום: אביגיל עוזי, צביקה טישלר
        • סטיילינג: פיני זומר ל״סולו״
        • ע׳ סטיילינג: מיכל קאירי, עדן אמנו
        • איפור ושיער: עדן אנוקוב ל״רוית אסף״
        • איפור: ליטל בכר גריע ל״רוית אסף״
        • שיער: מרינה בורוכוב ל״רוית אסף״

         

         

         
        הצג:
        אזהרה:
        פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד