להצעיר ולהתחדש: הגיע הזמן
שנדבר על הצערה וגינלית

כולם מדברים איתך על עור הפנים והגזרה, אבל מה עם מה שעובר על הנרתיק שלך במהלך החיים - הלידות, גיל המעבר ועוד? עכשיו יש פתרון והוא פשוט למדי

מדובר בטיפול חדשני, לא פולשני ולא כירורגי המשתמש בגלי רדיו לחימום עדין של הרקמות הגורם לייצור מוגבר של קולגן (צילום: Thermi חב׳ אמי טכנולוגיות)
מדובר בטיפול חדשני, לא פולשני ולא כירורגי המשתמש בגלי רדיו לחימום עדין של הרקמות הגורם לייצור מוגבר של קולגן (צילום: Thermi חב׳ אמי טכנולוגיות)

לא פשוט להיות אישה במעגלי החיים. הלידות המרגשות בגיל צעיר יחסית מותירות את חותמן על הנרתיק שלך, ובהמשך מגיעים גיל המעבר והשינויים ההורמונליים אשר גורמים לשינויים נוספים בגופך. את מרגישה את זה בשיעור הכושר שלך, בחיפוש אחר שירותים פנויים בכל קניון שאת מגיעה אליו, וחשוב לא פחות - גם בהנאה מיחסי המין שלך. את ממש לא היחידה בסיטואציות האלה - לידות, שינויים במשקל הגוף, גיל ונטייה גנטית עלולים לגרום לחולשה של שרירי האגן ורפיון הנרתיק ולשינויים העשויים להשפיע על תחושת הנוחות באזורים האינטימיים. למעשה, רוב הנשים מעל גיל 40 מתלוננות על דליפת שתן במאמץ, ואחרות סובלות משלפוחית רגיזה ומתחושת רפיון בנרתיק ובשפתי הפות. לעתים קרובות תופעות אלה מלוות בירידה בהנאה בעת קיום יחסי מין. בגיל מבוגר יותר שכיח יובש וגינלי המלווה בצריבה ובכאב בזמן קיום יחסי מין.

 

מרגישה שמעגלי החיים שלך משפיעים על התחום האינטימי ביותר בחייך? חולמת להחזיר לעצמך את השליטה בגופך? עד היום הפתרון המקובל והנפוץ ביותר לטיפול בבעיות אלה היה ניתוח או פיזיותרפיה של רצפת האגן (שהיא לעתים יעילה ובלתי פולשנית, אך נשים רבות לא מצליחות להתמיד בתרגול שלה), אבל כיום עומד בפנייך פתרון מהפכני, מתקדם, פשוט ונוח שאינו מלווה בכאב או בתחושת אי נוחות ואינו כרוך בתקופת החלמה. ובמילה אחת: ThermiVa.

 

"בכל יום אני רואה נשים רבות, ובהן נשים אחרי לידה ונשים בגיל המעבר", מסבירה ד"ר טל בצר, מומחית ברפואת נשים ויולדות. "לרבות מהן מפריעים הקושי בהתאפקות ובריחת השתן. הן מופתעות כשאני מספרת להן שיש פתרון שאינו ניתוחי, אינו כואב ואינו דורש זמן החלמה. הן אפילו עוד יותר מופתעות כשאני אומרת להן שהן יכולות לקיים יחסי מין כבר מיד ביום הטיפול. רבות מהמטופלות חשות בשיפור משמעותי כבר בשבוע הראשון לאחר הטיפול, ובתום הטיפול מציינות כי בעייתן נפתרה לגמרי. לא רק זאת, אלא שהן מדווחות על הנאה רבה יותר מיחסי מין. מבחינתי מדובר בלא פחות מפלא טכנולוגי בשירות בריאותן ורווחתן של נשים".

 

נשים רבות דיווחו על ירידה ניכרת בריצה התכופה לשירותים ובדליפת שתן במאמץ כבר כעבור ימים ספורים מהטיפול הראשון (צילום: Shutterstock)
  נשים רבות דיווחו על ירידה ניכרת בריצה התכופה לשירותים ובדליפת שתן במאמץ כבר כעבור ימים ספורים מהטיפול הראשון(צילום: Shutterstock)

   

  איך עובד ה־ThermiVa?

  מדובר בטיפול חדשני, לא פולשני ולא כירורגי המשתמש בגלי רדיו לחימום עדין של הרקמות. הטיפול גורם לייצור מוגבר של קולגן, החלבון העיקרי ברקמת החיבור בעור שקצב ייצורו יורד עם הגיל ואיכותו נפגעת - דבר שבתורו מביא להיחלשות ולרפיון של הרקמה גם באזורים האינטימיים. כמו כן, ThermiVa מגביר את זרימת הדם לאזור ומחזק את שרירי רצפת האגן, והתוצאה היא הצערה וכיווץ הרקמה המטופלת.

   

  כיצד מתבצע הטיפול?

  מדובר בטיפול עדין ולא כואב, ללא הרדמה וללא זמן החלמה, המתבצע במרפאה ונמשך 30 דקות. ההליך הטיפולי כולל שלושה מפגשים של 30 דקות אחת לחודש.

   

  האם הטיפול בטוח?

  ThermiRF הינה פלטפורמה בטוחה בעלת אישור משרד הבריאות האמריקאי (FDA), האירופי (CE) והישראלי (אמ"ר). הטיפול מתבצע על ידי חימום בדרגה של 45 מעלות שאינה גורמת לכוויות או לפגיעה ברקמות. הדיוק והבטיחות מושגים הודות למערכת בקרה משוכללת המודדת בזמן אמת את הטמפרטורה על פני שטח האזור המטופל ושומרת על טמפרטורה קבועה לאורך זמן הטיפול. כמו כן, הטיפול אינו מגביל אותך ותוכלי לחזור לחייך הרגילים מיד בסיומו.

   

  בתוך כמה זמן אפשר לראות תוצאות?

  המטופלות מעידות על הקלה במצבן מטיפול לטיפול שממשיך להשתפר גם כעבור כמה שבועות לאחר סיום הטיפול. נשים רבות דיווחו על ירידה ניכרת בריצה התכופה לשירותים ובדליפת שתן במאמץ כבר כעבור ימים ספורים מהטיפול הראשון.

   

  הידעת?

  במחקרים נמצא ש־ThermiVa יעיל לטיפול במצבים הבאים:

  • חיזוק וכיווץ רקמת הנרתיק
  • בריחת שתן במאמץ (בזמן שיעול, צחוק, ספורט) בדרגה קלה ובינונית
  • שלפוחית רגיזה
  •  יובש וגינלי
  • שיפור ההנאה בעת קיום יחסים

   

  ThermiVa משווקת באופן בלעדי על ידי א.מ.י טכנולוגיות. לפרטים ומידע נוסף: thermi.co.il , טל': 180-122-0303

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד