הטכנולוגיה הליפוזומלית:
הדור הבא של תוספי התזונה

תוספי תזונה נוזליים נספגים טוב יותר בגוף ובעלי זמינות ביולוגית גבוהה. בואו להכיר את מבנה הליפוזום והיתרונות שלו לבריאות שלכם

ספיגה של תוסף נוזלי אינה תלויה במצב המבני או התפקודי של מערכת העיכול (צילום: אקוסאפ)
ספיגה של תוסף נוזלי אינה תלויה במצב המבני או התפקודי של מערכת העיכול (צילום: אקוסאפ)

תוספי התזונה איתנו כבר עשרות שנים, אך לאחרונה ניתן להבחין בפריצות דרך טכנולוגיות בתחום, אשר הובילו לפיתוח מוצרים מתקדמים העונים על החסרונות האופייניים לתוספי תזונה בתהליך הספיגה, המספקים בצורה מדויקת את הצרכים הביולוגיים שלנו.

 

אחת הבשורות הגדולות בתחום היא הטכנולוגיה ה"ליפוזומלית", באמצעותה ניתן למקסם את הפוטנציאל של חומרי ההזנה לגופנו, למען תפקוד תקין של מערכות הגוף השונות. בטכנולוגיה הליפוזומלית מצפים במעטפת שומנית את החומר הפעיל שבתוסף התזונה (ויטמין, מינרל, חומצת שומן או תרופה ייעודית), במעטפת שזהה במבנה לקרום התא האנושי. כך נוצר מבנה כדורי ששמו "ליפוזום".

 

הליפוזום מצליח לחדור את קרום התא בקלות ולהעביר את תכולתו לתאים ולרקמות. למעשה הליפוזום משמש כמערכת נשיאה להובלת החומרים הפעילים לתא היעד ומוביל אותם ביעילות גם כאשר מדובר בחומרים שהניידות הטבעית שלהם מורכבת יותר. הליפוזום שומר על החומר הפעיל (ויטמין, מינרל או חומצת שומן) מגן עליו מפני נזקים חמצוניים, ובכך שומר על איכותו לאורך זמן. הזמינות הביולוגית הופכת לגבוהה יותר, עקב יכולתו של הליפוזום לחדור בקלות את התא על מנת להוביל לתוכו את החומרים הפעילים הנדרשים.

 

החשיבות של תוספי תזונה נוזליים

כשמדובר בנטילת כדור, לעיתים רבות מיצי הקיבה ואנזימי העיכול עלולים לפרק חלק מהחומר הפעיל בתכשיר, בהשוואה לנוזל, זמן הספיגה בטבליה או כדור יהיה משמעותית ארוך יותר מנטילה של תוסף נוזלי. ספיגה של תוסף נוזלי אינה תלויה במצב המבני או התפקודי של מערכת העיכול והחומרים הפעילים מתוסף נוזלי אינם נשארים הרבה זמן בצינור העיכול. היות שהתוספים הנוזליים ניתנים בטפטוף הם מקלים במיוחד על ילדים, הגיל השלישי וכמובן אנשים המתקשים לבלוע כדורים וטבליות. כמו כן תוספים נוזליים מתפנים מהגוף בקלות רבה יותר, לכן אפשר להשתמש בהם ללא חשש לפרקי זמן ארוכים.

 

מחקרים מוכיחים ש-98% מתוסף תזונה בצורתו הנוזלית יספג ישירות בגוף, אחוזי הספיגה בקפסולות או כדורים יהיו בין 5-18% בלבד. מכאן, זמינות הביולוגית של תוסף נוזלי הרבה יותר גבוהה, דבר המונע את הצורך במתן מינונים גבוהים, כמו בתוספי התזונה בכדורים.

 

חברת אקוסאפ הינה חלוצה בתחום ומובילה את הטכנולוגיה הליפוזומלית בארץ (צילום: אקוסאפ)
  חברת אקוסאפ הינה חלוצה בתחום ומובילה את הטכנולוגיה הליפוזומלית בארץ (צילום: אקוסאפ)

   

  חברת אקוסאפ – EcoSupp

  כיום משווקים בישראל מספר מוצרים ליפוזומלים: ויטמין C, אומגה 3, ויטמין D. חברת אקוסאפ הינה חלוצה בתחום ומובילה את הטכנולוגיה הליפוזומלית בארץ בשנים האחרונות. אקוסאפ מפתחת ומשווקת תוספי תזונה ייחודיים המבוססים על פטנטים יחודיים. על ידי שילוב של מדע וטבע, אנו מציעים פורמולות חדשניות ומוצרים פורצי דרך. כל חומרי הגלם נבחרים בקפידה ומבטיחים מוצרים נקיים, ללא מזהמים, מתכות או חומרים מזיקים אחרים. כל המוצרים עוברים בדיקות מיקרוביולוגית מקיפות. המוצרים מיוצרים בהולנד וארה״ב, ועומדים בתקנים ובסטנדרטים האירופאים והאמריקאיים המחמירים ביותר. כל מוצר נבדק בקפידה ומקבל אישור ייבוא ממשרד הבריאות הישראלי.

   

  כיום משווקת אקוסאפ 7 תוספי תזונה: ויטמין B12 מתילקובלמין, ויטמין C ליפוזומלי, ברזל קל לעיכול IRON MAX, ויטמין D3 ליפוזומלי, חומצה פולית טבעית, אומגה 3 צמחית וקומפלקס ויטמיני B.

   

  • לפרטים וייעוץ טלפוני: 1801-226-226
  • להזמנה דרך אתר החברה, עם משלוח מהיר עד הבית, ללא עלות וללא הזמנת מינימום

   

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד