השיטה שתלמד אותך לרדת במשקל עם תפריט ללא הגבלת ארוחות

עם מודל מדעי, מתכונים קלים להכנה ושיטה שמבטיחה 100 אחוזי הצלחה, אביבית אבירם מזמינה אותך להצטרף לתוכנית שפיתחה: ״10 קילו פחות ב-90 יום״

" אין ספירת קלוריות או נקודות ואין צורך בתוספים או עזרים חיצוניים אלא לעקוב אחר מודל שיטתי, פשוט ומחושב מראש המבטיח 100% הצלחה ". אביבית אבירם (צילום: אביבית אבירם)
" אין ספירת קלוריות או נקודות ואין צורך בתוספים או עזרים חיצוניים אלא לעקוב אחר מודל שיטתי, פשוט ומחושב מראש המבטיח 100% הצלחה ". אביבית אבירם (צילום: אביבית אבירם)

אביבית אבירם, מפתחת ומייסדת תכנית המלוכה ״10 קילו פחות ב-90 יום״, מומחית לירידה במשקל בדגש על חיטוב והידוק הגוף, בוגרת מדעי התזונה, מאסטר יוגה, מרצה ויזמית בנשמה: "תכנית המלוכה מבוססת על מודל מדעי המאפשר לכל אדם לרדת במשקל עם תפריט ללא הגבלת ארוחות מלכות, היתרון המרכזי במודל הינו הידיעה כי האוכל מהווה המנוע ליצירת אנרגיה וירידה במשקל! אין ספירת קלוריות או נקודות ואין צורך בתוספים או עזרים חיצוניים אלא לעקוב אחר מודל שיטתי, פשוט ומחושב מראש המבטיח 100% הצלחה לצד תחושת שובע, סיפוק והנאה מרבית מארוחות המלכות".

 

איך התחלת את דרכך המקצועית?

"את תכנית המלוכה פיתחתי וייסדתי לאחר שהחיים לקחו אותי לסיבוב בחצי כדור הארץ, לימודי תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה, מגורים של קרוב ל-8 שנים בארצות הברית, 10 שנים בתפקידי ניהול בחברות הייטק, חשיפה אינסופית לתרבויות קולינריות שרק הדגישו את אהבתי העזה לאוכל ובעיקר הכמיהה האינסופית להתחיל את לימודי המדע, כימיה ופיזיולוגיה ואף NLP ואקסס בארס שסיימתי ממש לאחרונה (שיטות אימון קוגניטיביות-עצביות לשינוי הרגלים ודפוסי חשיבה) וזאת כדי להבין את המכונה הגאונית הזאת שכל אחד ואחת מאתנו חי בה, גוף האדם שלנו.

 

"מבלי לשים לב עברתי בעצמי "טרנספורמציה" רגשית, מנטלית ופיזית שפרמטה אותי מחדש! אותו פרמוט גרם לתת מודע שלי להיות חזק יותר מתמיד ולא הרפה ממני לצעוד את חלומי על עבר המציאות ולפצח תעלומה בלעדית שהפכה להיות המודל המרכזי בתכנית – "טרנספורמציה בשיטת המלוכה (שפה לכל החיים)".

 

אביבית מומחית לירידה במשקל בדגש על חיטוב והידוק הגוף, בוגרת מדעי התזונה, מאסטר יוגה (צילום: רונית orro)
  אביבית מומחית לירידה במשקל בדגש על חיטוב והידוק הגוף, בוגרת מדעי התזונה, מאסטר יוגה(צילום: רונית orro)

   

  כיצד ניתן ללמוד את השיטה?

  1. תכנית ליווי אישית 1:1 - הכוללת פגישת התנעה משנה חיים - "קידוד המוח מחדש".התכנית כוללת מעטפת ליווי אישי, פרטני ומעמיק לאורך התקופה כולה (90 יום) ודורשת בדיקת התאמה טרם התהליך. אביבית מתחייבת ל-100% הצלחה לכל מתאמן המאושר בתכנית, ללא יוצא מן הכלל. תכניות הליווי האישיות מבוקשות מאוד ולרוב מאוישות כ-3-4 שבועות קדימה, ניתן להוריד טופס לבדיקת התאמה באתר הבית.

  (עלות 6,000-8,500 שקל)

   

  2. תכנית טורבו דיגיטלית – נוסחת הטורבו לירידה במשקל הינה מערכת אינטרנטית המתרגמת את מסלול הדגל המבוקש בתכנית "10 קילו פחות ב-90 יום", עם קרוב ל-4,500 הצלחות בשלוש השנים האחרונות. הנוסחה תלמד אותך איך לרדת במשקל עם תפריט ללא הגבלת ארוחות מלכות, לפי מודל 3 השלבים: האצה, איזון ושמירה על משקל היעד לכל החיים בהתאם למודל שיטתי, מחושב ומוכן לפעולה. הנוסחה כוללת גם את ספר 100 המתכונים בשיטת המלוכה, ומבטיחה ירידה איכותית ורציפה במשקל/ללא תקיעות. יתרון הערכה הוא שהיא נוחה וקלילה ליישום עצמאי ומידי ונגישה מאוד מבחינת עלויות.

  (העלות 497-795 שקל).

   

  3. תכנית המלוכה בלחיצת כפתור – בעקבות ביקוש גבוה לתכנית פותח אלגוריתם מתקדם שיושק ב־3 שפות (עברית, אנגלית וספרדית) המאפשר לכל אדם ללמוד להרכיב את תפריט המלוכה שלו בהתאמה אישית לפי העדפות תזונה, מטרות וסוג אורחות חיים. המיזם המתקדם הינו היחיד מסוגו בארץ ויותאם לאוכלי כל, צמחוניים או טבעוניים. התפריט יישלח ישירות לתיבת הדואר לאחר מילוי שאלון והזנת פרטי גישה מלאים במערכת הממוחשבת.

  (העלות 249-299 שקל, 50% הנחה למי שרכשו את תכנית הטורבו בשנה האחרונה).

   

  מתכונים לירידה במשקל

  אביבית השיקה את ספר המתכונים שלה בשיטת המלוכה - 100 מתכוני מלכות מחושבים מראש לטובת ירידה במשקל בהתאם למודל, בעזרתו ניתן לפתח מיומנות מאסטר במטבח הבריא-מלכותי ולייצר ארוחות טעימות, משביעות ופשוטות מאוד להכנה (בין 3-10 דקות בלבד משך הכנת כל מתכון).

  .

  התפריטים מבוססים על אותן ארוחות מלכות המפוצצות בערכים תזונתיים ("חומרי בערה") על פי המודל המדעי ההופך את תהליך הירידה במשקל להרבה יותר פשוט, נגיש וזמין, מאחר ואין צורך להתעסק בחישובים מיותרים, אלא לעקוב אחר מוטיבים מרכזיים.

   

  השיטה מתאימה לאוכלי כל, צמחוניים או טבעוניים וקיימים גם מסלולים ייחודיים לסוכרתיים, נשים עם תופעות PMS, בלוטת התריס וסוגי אכילה רגשית.

   

  אביבית עם ספר המתכונים (צילום: אביבית אבירם)
   אביבית עם ספר המתכונים(צילום: אביבית אבירם)

    

   הספר זמין במהדורה דיגיטלית ומודפסת וניתן להזמין אותו בעברית או באנגלית. ניתן להזמין את הספר דרך משווקים, אמזון או ישירות במחלקת ההפצה: 076-5298080

    

   לאביבית יש התמחות מאסטר ב"תקיעות מטבולית" ובזכות השיטה הצליחה לפרוץ גבולות, לשבור מוסכמות ולהוכיח כי המודל מתאים גם לאנשים המתקשים לרדת במשקל למרות ניסיונות כושלים בעבר, בשל התאמת מבנה מולקולרי מדויק של ארוחות המבטיח ירידה מגמתית במשקל מדי שבוע, ללא יוצא מן הכלל!  לאור הניסיון וההצלחה הרבה בשנים האחרונות, יש כאלו המכנים את אביבית "מתכנתת מוחות" ומעידים על כך כי הצליחה להמציא מחדש את רמת ההנאה, סיפוק ופשטות בתהליך לשינוי אורח חיים בריא ובפרט הרצון לרדת במשקל - האנרגיה, הדיוק והמחויבות שלה ל-100% הצלחה מעוררת השראה. "הגוף מגיב מהר מאוד לשינוי בהתאם לקודי המלוכה וכבר בשבוע הראשון צפו לירידה של בין 1.2-2.5 קילו", אומרת אביבית.

    

    

    

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד