בידיים טובות: כשמדובר בגוף שלך – אל תתפשרי על פחות ממומחה

בזמן שכולן מדברות על טיפולים אסתטיים למראה צעיר יותר, חשוב לזכור שהסוד הוא בשילוב בין טכנולוגיות, חומרים ידע ויכולת של רופא מנוסה. איפה מוצאים את זה?

במרכז הרפואי שפתח בבית הרופאים ברמת החיל, מטפל ד"ר איל אישית במטופלים שלו ולא מפקיד אותם בידי קולגות (צילום: ד"ר עמי אייל)
במרכז הרפואי שפתח בבית הרופאים ברמת החיל, מטפל ד"ר איל אישית במטופלים שלו ולא מפקיד אותם בידי קולגות (צילום: ד"ר עמי אייל)

משחר ההיסטוריה האנושית השקיעו גברים ונשים מאמצים ניכרים בטיפוח היופי ואסתטיקה שלהם. גברים טיפחו את פניהם ואת שריריהם. נשים נהגו להתאפר בפחם וצבעים טבעיים. הביטוי המקראי "ללא כחל ושרק" כוונתו ללא ייפוי של הדברים, כי כחל הוא למעשה אייליינר ושרק הוא סומק - תכשירי יופי. הנחישות לשפר את המראה ברורה וטבעית - העור והמראה שלנו הם התכשיט היקר ביותר שלנו.

 

אלפי שנים חלפו מאז אותם ימים רחוקים והטכנולוגיה האסטטית ביצעה זינוק דרמטי, במקביל לנסיקה בדרישה לאמצעים מתקדמים בשיפור המראה של גברים ונשים כאחד. גם העלייה בתוחלת החיים מזמנת הזדמנות למתיחת הגיל בו נהנים ממראה מצודד עמוק לתוך גיל הזהב.

 

לצד כירורגיה פלסטית, השיטות המוכרות ביותר הן זריקות בוטוקס לטיפול בקמטים והזרקות של חומרי מילוי, כלומר חומצות הילארוניות. אבל חשוב וכדאי לדעת שמדובר רק בחלק קטן מהכלים מהאפשרויות שיש בידי הרפואה האסטטית המתקדמת כיום. לצידם יש מגוון של מכשירים טכנולוגיים חדשניים כמו לייזר, מכשירים על קוליים וטיפולי אור שפותחו להעלמת כתמים, קמטים, צלקות וסימני מתיחה, שיפור והצערת מרקם העור ואף הרמה ומתיחת העור ללא ניתוח.

 

אבל לפני שתתוודעו לשלל הטכנולוגיות והאמצעים, כדאי לדבר על האיש מאחורי המכשירים. למספר מרכזים אסתטיים בישראל יש מכשור לייזר, גלי קול ואחרים. אולם, כמו שלא מומלץ להפקיד מטוס חדיש בידי נהג טרקטור או תלמיד בקורס טיס, כך חשוב לעבור טיפולים כאלה אך ורק בידי איש מקצוע מוסמך, מיומן ומנוסה. הסוד הוא לא במכשור בלבד, אלא בשילוב של טכנולוגיה, חומר, ידע ויכולות.

 

ד"ר עמי איל, אשר מתמחה באסתטיקה רפואית וטיפולי עור מתקדמים, הינו רופא מומחה בכירורגיה ויזם בתחומי רפואה וטכנולוגיות רפואיות. ד"ר איל, אשר שירת כטייס בחיל האוויר ומשרת במילואים כסגן אלוף בחיל, הינו בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב ומומחה בכירורגיה כללית בבית החולים איכילוב. כשמדובר בגוף שלכם, לא כדאי להתפשר על פחות מכירורג שמנוסה בכל רזי המקצוע.

 

ד"ר איל. רופא מומחה בכירורגיה ויזם בתחומי רפואה וטכנולוגיות רפואיות (צילום: ד"ר עמי אייל)
  ד"ר איל. רופא מומחה בכירורגיה ויזם בתחומי רפואה וטכנולוגיות רפואיות(צילום: ד"ר עמי אייל)

   

  במרכז הרפואי שפתח בבית הרופאים ברמת החיל, מטפל ד"ר איל אישית במטופלים שלו ולא מפקיד אותם בידי קולגות, שותפים או עובדים אחרים. הטיפול לו זוכים מטופליו מוקפד ומסור כי הוא לא מוכן להעניק טיפול שהוא פחות ממושלם. אז למה שאתם תרצו פחות מזה?

   

  במרכז של ד"ר איל תמצאו את כל הפתרונות לטיפולי אסתטיקה רפואית, מזריקות הבוטוקס המוכרות ועד המילה האחרונה ברפואת לייזר, אולטראסאונד גלי קול ואור.

   

  הורדת כתמים בעור עם מכשיר הלייזר M2 (צילום: ד"ר עמי אייל)
   הורדת כתמים בעור עם מכשיר הלייזר M2(צילום: ד"ר עמי אייל)

    

   באיזה טיפולים עיקריים מדובר?

   1. באמצעות מכשור הפוטולייזר M22 של חברת Lumenis® מציע המרכז של ד"ר איל טיפול פוטו-פרקשנל ופוטו-ריג'וביניישן, אשר מאושרים כמובן על ידי ה-FDA והוכחו כמספקים תוצאות מעולות. מדובר בטכנולוגיה מושלמת לחידוש העור, המאפשרת תוצאות יוצאות דופן בטיפול במגוון בעיות של הזדקנות העור, כגון כתמי גיל ושמש, נגעי כלי דם, מרקם וגוון עור לא אחידים. טכנולוגיית חידוש העור הייחודית הזו כוללת שני פתרונות, IPL (הבזקי אור עוצמתיים) וקילוף עור ResueFXTM ללא פציעה, המאפשר לטפל הן בגוון העור והן במרקם העור באותו טיפול.

    

   השילוב בין לייזר לאור בעוצמה גבוהה מאפשר פתרון אופטימאלי לשלל פגמים אסתטיים. קרני הלייזר מחממות את השכבות העמוקות של העור ומעוררות ייצור סיבי קולגן ואלסטין והבזקי אור עוצמתיים מטפלים בפיגמנטציה ובכלי דם לא רצויים. השיפור בגוון העור ובפיגמנטציה עשוי להיראות כבר אחרי הטיפול הראשון ובדרך כלל יש צורך בשלושה עד חמישה מפגשים כדי להשיג תוצאות מיטביות. אחד היתרונות הגדולים של טיפול זה שהוא לא דורש זמן התאוששות או החלמה - אפשר לעבור אותו בהפסקת הצהריים ולחזור לשגרת יומכם.

    

   2. מכשיר ה-ULTHERA, המכונה "היהלום של ההרמה והמתיחה הלא פולשנית". Ultherapy הינו הטיפול הבלתי-פולשני היחיד המאושר על-ידי ה- FDA האמריקאי, להרמה ומתיחת העור באזור הפנים, הגבות, הצוואר, העור הנפול של הסנטר וכן טשטוש הקמטים באזור המחשוף.

    

   הרמת צוואר ללא ניתוח (צילום: ד"ר עמי אייל)
    הרמת צוואר ללא ניתוח(צילום: ד"ר עמי אייל)

     

    במה בדיוק אפשר לטפל בעזרת הטכנולוגיה פורצת הדרך הזו?

    האפשרויות רבות ומרגשות: הרמת מצח ופנים עליונות, פתיחה רחבה של מפתח העיניים, מתיחה והרמת צוואר, מתיחה ומילוי של קמטוטי מחשוף, קמטוטים סביב הפה, מתיחה והרמה של הברכיים, מתיחה והרמה של העכוז, מתיחת זרועות בשילוב של חומרי מילוי מתקדמים וטיפולי סקין בוסטר לשיפור מרקם העור.

     

    הטכנולוגיה פורצת הדרך של Ultherapy מבוססת על אנרגיית גלי אולטרסאונד ממוקדים לעומק המדויק בעור שבו מטפלים בדרך כלל מנתחים פלסטיים במהלך הניתוחים האסתטיים, וזאת, לראשונה ללא חתך או פגיעה כלשהי בשטח פני העור.

     

    אנרגיה זו מכווצת ומותחת את שרירי הפנים ומעוררת את התגובה הטבעית של הגוף לייצר קולגן חדש ובריא ומחזקת את הקולגן המוחלש.

     

    חלק מהמטופלות רואות אפקט ראשוני מיד בתום הטיפול, אבל התוצאות המשמעותיות מופיעות כעבור שלושה חודשים לערך כאשר השריר נמתח ומורם מחדש. זאת בשילוב עם הקולגן החדש שנבנה אשר מותח וממצק בהדרגה את עור הפנים והצוואר, וכן מחדש ומחליק את העור באזור החזה והמחשוף.

     

    בניגוד ללייזר, גלי רדיו וטכנולוגיות אחרות, טכנולוגיית Ultherapy אינה פוגעת בשטח העור אלא מחדירה את האנרגיה לעומק האופטימאלי תוך שמירה על טמפרטורה מיטבית ודיוק הנדרשים לבנייה, מתיחת השריר ובניית הקולגן מחדש. זו עשויה להיות חלופה לניתוח הרמה ומתיחה או טיפול משלים שמאריך את תוצאות המתיחה שבוצעה בניתוח.

     

    הטיפול המומלץ יכלול שילוב של הטכנולוגיות שמציע ד"ר איל, המאפשר סינרגיה של יתרונות הלייזר, הבזקי האור ומכשיר ה-- ULTHERAPHY. ד"ר איל, מיומן, סבלני ומנוסה, ילווה אתכן לאורך התהליך כדי למצוא את הפתרון המושלם בדרך לשינוי קטן לאישיות גדולה.

     

    ד"ר עמי איל

    בית הרופאים, רחוב הברזל 11, רמת החייל

     

     

     

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד