צילום: סם יצחקוב

ניצחתי ואנצח: המהפכה השקטה של הספר שכולם מדברים עליו

בעוד טרנדים באים והולכים, 'ניצחתי ואנצח' חולל מהפכה שקטה והפך לדרך חיים של אלפי נשים בעודו מספק להן חיזוק ביום קשה, תשובה להתלבטות, ומשמש להן מורה דרך

אחת התגובות הנפוצות ביותר בקרב הקוראות שלנו היא "אני מרגישה שזה נכתב עליי!" (צילום: גל אלי)
אחת התגובות הנפוצות ביותר בקרב הקוראות שלנו היא "אני מרגישה שזה נכתב עליי!" (צילום: גל אלי)

׳ניצחתי ואנצח׳, ספרו של יצחק ישראל שמרון המאגד שיעורי מודעות רוחנית – סוחף, מרגש ומשנה מציאות של אלפי אנשים, ואלו מספרים על חיים חדשים ממש. מעת הוצאתו לאור הפך הספר בתוך זמן קצר לדרך חיים, וכיום נפוצים לימודי ׳ניצחתי ואנצח׳ ברחבי הארץ ובעולם.

 

אנו מוצפים בסדנאות, ספרים, אימונים אישיים ולימודי העצמה המזמינים אותנו לחולל שינוי בחיינו. דבר אחד בטוח – כולם רוצים שינוי. כולם מחפשים שינוי. כולם רוצים לנוח ממרתון החיים להשגת עוד פיסה של אושר, או עושר... כולם מבינים שיש תכלית שעדיין לא נגעו בה.

 

בעוד טרנדים עולים ויורדים, 'ניצחתי ואנצח' חולל מהפכה שקטה והפך לדרך חיים של אלפי נשים. הן אוחזות בספר הורוד והזהב קרוב לליבן, והוא מספק להן חיזוק ביום קשה, תשובה להתלבטות, ומשמש להן מורה דרך וכפלס ממש המשאיר אותן ממוקדות ומאוזנות בתוך שגרת היום המזמנת אין-ספור התמודדויות וניסיונות.

 

'ניצחתי ואנצח' נולד בחדר קטן שדלתו נפתחה ונסגרה אין ספור פעמים ביום. את החדר הקטן פקדו ב-16 השנים האחרונות אלפי אנשים, מחפשים מזור לכאב לבם וקשיי חייהם אצל מחבר הספר, שבעצמו גדל יתום מאב ואם במסע חיים מטלטל. בחדר זה נכתבו שיעורים באומנות הלב והנפש אשר נגעו, עוררו והסעירו רבבות של לבבות.

 

השילוב הנדיר בין המילים העוטפות והמכילות, שנכתבו כאילו על חייו של כל קורא ממש, ובין חבל ההצלה הנשלח אליו לא יכול להשאיר עין יבשה ונפש אדישה.

שיטת 'ניצחתי ואנצח' מבוססת על תורות החסידות של רבי נחמן מברסלב ושל רבי ישראל הבעל שם טוב, אשר עסקו בפנימיות התורה והנשמה.

 

 

מהי עלילת הספר?

הספר מספר את סיפור חייך! אחת התגובות הנפוצות ביותר בקרב הקוראות שלנו היא "אני מרגישה שזה נכתב עליי!". הרעיון המרכזי הטמון בספר הוא ההכרה וההבנה מתוך מה אנו פועלות, מה מניע אותנו, מה מרחיק אותנו מהגשמת הרצונות שלנו ומה מפיל אותנו לכעס, לעצבות ולביקורת. מדוע אני במרדף אחר האושר ולא מאושרת באמת? בין דפי הספר גלום החידוש הנפלא שאנחנו יכולות לשנות את סוף הסיפור ולהיות מאושרות באמת, ללא תלות בדבר.

 

הספר נכתב בשפה קולחת הסוחפת את הקוראת למסע חייה כשהיא עטופה ברחם של הכלה, אהבה וביטחון, עד שביכולתה לגעת בנבכי הנשמה ולמצוא בתוכה תובנות וכלים לשינוי אמתי.

 

 

אנשים מחפשים שינוי בתחומים שונים בחייהם

זה נכון, אך שורש כל התחומים טמון באותו המקור, הראייה הפנימית שלנו. השינוי שמחולל 'ניצחתי ואנצח' צולח את כל תחומי החיים. השינוי ניכר במקום העבודה, בתא המשפחתי, בסביבה החברתית, בהגשמת הרצונות ומציאת הייעוד שלנו.

 

מציאות חיינו היא מראה למתחולל בפנימיותנו. ברגע שהשינוי הפנימי מתחיל, הסביבה ומציאות החיים משתנות בהכרח בהתאם.

 

 

לגלות את עצמך מחדש...

למדנו להאמין באופן טבעי שהציפיות והנורמות החברתיות שנבנו כבר מילדותנו הן "אנחנו" – הן הנכונות בעבורנו, הן הרצונות שלנו. אך לא כך הדבר. בכל אחת טמון הקול הפנימי שלה, הרצון שלה, הנכון לה. אלו קולות שגוועו בתוכנו, ואנו הפכנו להיות נשים אחרות, לא מאמינות בעצמנו וביכולות הטמונות בנו. הקשב שלנו מופנה לאחרים, ל"צריך", ל"מקובל", ולא פנימה למה שאנו רוצות באמת!

 

בתוך המסע הפנימי אנו חוות היכרות חדשה עם עצמנו ויוצאות מעומס הציפיות והנורמות, הפחדים, הריצוי, העיסוק במה יגידו, מה יאמרו, מה יקרה אם... אל חירות פנימית אמתית של אמונה בעצמנו ודיוק במעשינו.

 

 

ניצחתי ואנצח מכניסים את הרוחניות לגשמיות

באתר המקוון של 'ניצחתי ואנצח' תוכלי למצוא גם את סדרת "מתנה עם השראה" המבוססת על הרצון העז של קוראי הספר להעביר את הטוב הלאה.

הסדרה מתמקדת בשילוב משפטי חיזוק קצרים על מגוון מוצרים שבשימוש יומיומי כדי לארגן לנו סביבת חיים וסביבת עבודה מעצימה המסייעת לנו באימון מחשבתי חיובי שמטרתו לנצח את היום ולחיות אותו בדרך הטובה ביותר.

 

את הספר והמוצרים ניתן להשיג במרכז ניצחתי ואנצח בתל אביב ובדוכני המכירה בקניונים ברחבי הארץ

 

 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד