צילום: סם יצחקוב

גירושין זוהי "הקלה"

ראיון עם עו"ד לינדה אללי, העוסקת בענייני הוצאה לפועל ודיני משפחה אודות יציאה ממשבר חובות והליכי גירושין

 (צילום: סם יצחקוב)
בהליך הגירושין, יש לנהוג בדרך חכמה ולא בדרך המבוססת על נקמה ויצרים רגעיים. הליך זה לרוב רווי ברגשות, פחד, מחשבות וגולם בחובו נושאים רכושיים. כל צד הקשור בגירושין מעוניין לצאת מנישואיו בדרך הטובה והמהירה ביותר, עם סיכוי טוב יותר לחיים שקטים וטובים.

 

לפניכם הטיפים של עו"ד לינדה אללי, בעלת משרד עורכי דין העוסק בענייני משפחה והוצאה לפועל, אודות היציאה ממשבר נישואין או משבר כלכלי במינימום של זמן וחיסכון במשאבים. "חשוב לפעול באופן של "סוף מעשה במחשבה תחילה", והמחשבה היא למקסם את התועלת שלנו, כי לאחר פרק זה, יתחיל פרק חדש, בתקווה שיהיה טוב יותר", כך דוגלת עו"ד לינדה אללי.

 

חובות, גירושין והדרך הקלה לצאת מהם

"הסטטיסטיקה בישראל הינה כי אחד מכל שלושה זוגות מוצא את עצמו בהליך גירושין, אחת הסיבות לכך הוא המצב הכלכלי. משרדי עוסק בתחום ההוצאה לפועל, חובות לבנקים, תביעות אזרחיות ומסחריות, ביטול כינוס נכסים, גביית קנסות, פריסת חוב מזונות ביטוח לאומי וכל תחום העולה ממנו ניחוח משבר כספי".

 

""הסטטיסטיקה בישראל הינה כי אחד מכל שלושה זוגות מוצא את עצמו בהליך גירושין" (צילום: סם יצחקוב)
  ""הסטטיסטיקה בישראל הינה כי אחד מכל שלושה זוגות מוצא את עצמו בהליך גירושין"(צילום: סם יצחקוב)
   

   

  "הקמתי מחלקה מיוחדת להבראת חייבי ההוצאה לפועל בישראל בשיטה ייחודית בהליך קצר ומזורז בין 2-4 חודשים בלבד ליציאה ממשבר חובות ללא "פשיטת רגל" או "איחוד תיקים". מכוח ההליך אשר פיתחתי ישנם תיקים שנמחקים כליל, כדוגמא, חובות אסטרונומים לבנקים במיליוני ₪ נסגרים ללא כל תשלום בשל חוסר פעילות של הבנק, חובות לרשויות נסגרים בתשלום של 50% מהחוב, חוב מזונות ולמרכז לגביית קנסות ניתן בפריסה למס' תשלומים גבוה, ביטול הגבלות ועיקולים בתוך 48 שעות, ועוד. כשמדובר בכינוס נכסים על בתים ועסקים, הנני פועלת נמרצות להגיע למתווה הסדר חוב הכולל בתוכו אף הנחה של ריבית ופיגורים בכדי למנוע מכירה ופינוי מהנכס, הכל במטרה לסייע ללקוחותיי לפתוח דף חדש ונקי בחיים".

   

  ** האמור בכתבה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי במקרה ספציפי.

   

  • רח' רמז 13 נתניה ("בית רמז" ק' 4)
  • טלפון משרד: 09-9741944, נייד: 052-4511625

   

   

  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: אלה אוזן, סגנון: לירון שמעוני)
  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: אלה אוזן, סגנון: לירון שמעוני)
   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד