אורטל עמר: "חתמתי על הסכם ממון עם בן אל תבורי הרבה לפני ההריון"

כתבת גיא פינס מספרת על ההריון ('הפתעה מוחלטת'), התוכניות להיות אמא קרייריסטית ('אין סיכוי שאהיה אישה מוחזקת'), ומסבירה למה לא דחוף לה להתחתן

אורטל עמר מצטלמת לשער "לאשה" ועונה על שאלות מטרידות במיוחד. לחצו Play לצפייה בסרטון
צילום: ניצן דרור
 אורטל עמר." דיברנו על ילדים, תמיד זה היה באוויר, בן תמיד אמר שהוא רוצה להיות אבא. אבל לא תכננו את זה. הפתעה מוחלטת" (צילום: שי פרנקו, סגנון: לוטם גילעד)
אורטל עמר." דיברנו על ילדים, תמיד זה היה באוויר, בן תמיד אמר שהוא רוצה להיות אבא. אבל לא תכננו את זה. הפתעה מוחלטת" (צילום: שי פרנקו, סגנון: לוטם גילעד)
"הכי קל להוציא אותנו, הנשים, לחוצות חתונה, אבל מה עם הגברים? הם לא לחוצי חתונה? " (צילום: שי פרנקו, סגנון: לוטם גילעד)
"הכי קל להוציא אותנו, הנשים, לחוצות חתונה, אבל מה עם הגברים? הם לא לחוצי חתונה? " (צילום: שי פרנקו, סגנון: לוטם גילעד)

אם תקלידו בגוגל את שמה של אורטל עמר, סביר להניח שיעלו מולכן התמונות האחרונות שלה בבגד ים, כשהיא בחודש השביעי להריונה. כולם מדברים עכשיו על ההיריון המפתיע שיהפוך את בן־אל תבורי, בן זוגה, לאבא בגיל 27. הצילומים האלה, בכל אופן, התרחשו לא מזמן, והיא נראתה כל כך נפלא, עד שאפשר לחשוד כי הפפראצי הוזמן אל החוף. כך או אחרת, לה לא ממש היה אכפת מה כולם חושבים, עד שקרה משהו שהעכיר את שלוותה.

 

"קיבלתי המון תגובות על התמונה הזו, כמו 'איזה היריון יפה!' וזה היה ממש נחמד", היא מגלה. "ואז חברה שלי שאלה אותי, 'תגידי, את קוראת טוקבקים?' אמרתי, 'לא, ואני גם לא רוצה לקרוא'. אבל אחרי שהיא הלכה עשיתי את טעות חיי והתחלתי לרפרף על הטוקבקים. ואז נתקלתי במישהו שכתב שאני עקצתי את ההיריון הזה, שנכנסתי להיריון בכוונה".

"מישהו כתב שעקצתי את ההיריון הזה, שנכנסתי להיריון בכוונה. הייתי בהלם. בן־אל אמר לי, 'אל תתייחסי'. זה פגע בי באופן אישי"

 

ומה הרגשת?

"וואו. יום שלם מיררתי את עצמי בגלל הטוקבק הארור הזה. איך כותבים דבר כזה? הייתי בהלם. בן־אל אמר לי, 'אל תתייחסי'. אם הייתי יכולה להעביר מסר למי שכתב את זה, הייתי אומרת לו, אני רוצה התנצלות. זה פגע בי באופן אישי. ככה תופסים היום גבר? לא, אני שואלת אותך ברצינות. אם מערכת היחסים שלכם כושלת ולא טובה וכבר אין אהבה וחברות, גם ילד לא יחזיק את זה. כמה אנשים מתגרשים עם ילדים? מה זה קשור בכלל?"

 

בן־אל אמר בריאיון האחרון שלו שההיריון הזה לא מתוכנן.

"כן, אומרים שדברים טובים באים בהפתעה. הכי כיף. דיברנו על ילדים, תמיד זה היה באוויר, בן תמיד אמר שהוא רוצה להיות אבא. אבל לא תכננו את זה. הפתעה מוחלטת".

 

אף פעם לא הצלחתי להבין איך היריון מגיע בהפתעה.

"אני אומרת לך, בסך הכל די שמרנו. נזהרתי. זה לא היה אמור לקרות".

 

 

אל תחמיצו: ערב שירי משוררים עם אורטל עמר    (צילום: ניצן דרור)

אל תחמיצו: ערב שירי משוררים עם אורטל עמר
צילום: ניצן דרור

סגורסגור

שליחה לחבר

 הקלידו את הקוד המוצג
תמונה חדשה

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

נכנסתי ללחץ מההיריון

זו שעת בין ערביים בתל־אביב, כשעמר (28), כתבת השטח האקזוטית של "ערב טוב עם גיא פינס", מגיעה אל המסעדה הטרנדית שבה אנו נפגשות. מאחור קשה לנחש שמדובר באישה בהיריון מתקדם. עמר, שנושאת ברחמה בן בכור, העלתה עד כה רק שישה קילוגרמים, והיא מקפידה לשמור על תזונה נכונה. בימים אלה התוכנית של פינס יצאה לפגרת קיץ, מה שמותיר לה זמן פנוי לקנן ולהיזכר איך בכלל גילתה שהיא בהיריון.

"הרופא אמר, 'יש לך דלקת בדרכי השתן ואת גם בהיריון, מזל טוב'. התחלתי לבכות. תפסתי את הראש. מרוב לחץ סימסתי לבן־אל, 'הרופא פה אומר שאני בהיריון'. הוא מיד שמח"

 

"קמתי יום אחד אחרי פורים כשכל הגוף שלי פריחה", היא מספרת. "סימסתי לרופאת העור שלי, והיא כתבה, 'לא קרה כלום, קחי משהו נגד אלרגיה'. לקחתי כדור, הלכתי לישון, בבוקר התעוררתי והפנים שלי היו עם פריחה. היו לי גם קצת לחצים בבטן התחתונה וחשבתי שאולי זו דלקת בדרכי השתן. הרופאה אמרה, 'לכי למיון'. זה היה שבת ואמרתי לבן, 'אין לך מה לבוא איתי למיון, זה ייקח שעות, אני אסע לבד ואעדכן אותך'.

 

"במיון ביקשתי שיעשו לי גם בדיקת שתן. חיכיתי שלוש שעות, ובסוף הרופא הושיב אותי ואמר, 'את צריכה זריקת סטרואידים והפריחה תעבור לך מיד'. שאלתי מה עם בדיקת השתן שלי, והוא אמר 'עוד לא הגיעה התשובה, בינתיים תעלי לעשות את הזריקה'. יצאתי החוצה, ולא עבר רגע והוא תפס אותי, 'בואי בחזרה לחדר'. הוא הושיב אותי ואני אמרתי, 'וואו, איזה דרמטי אתה, דוקטור'. הוא אמר, 'כן, יש לך דלקת בדרכי השתן ואת גם בהיריון, מזל טוב'. התחלתי לבכות. תפסתי את הראש. מבשרים לך משהו כל כך גדול שלא תכננת, ואת לבד. איבדתי את זה".

 

איך הודעת לבן־אל?

"מרוב לחץ, סימסתי לו. 'הרופא פה אומר שאני בהיריון'. הוא מיד שמח ואמר, 'אני בהלם, איזה יופי, זה הדבר הכי משמח שאמרו לי'. בגלל שזריקת האלרגיה מטשטשת מעט, חבר של בן־אל שהיה ממש קרוב לבית החולים הגיע לאסוף אותי. כשחזרתי הביתה, בן שלח את חבר שלו לקנות שתי בדיקות היריון. בחמש בבוקר הוא העיר אותי כדי לבדוק את זה שוב, כי בבוקר התשובות הכי מדויקות. יש לנו את מקל הבדיקה למזכרת עד היום".

 

היה שבריר שנייה שבו שקלת הפלה?

"לא. אבל ההיריון הלחיץ אותי והיו לי שאלות ותהיות".

  

 

 

בדקנו: כמה באמת אורטל מכירה את השירים של בן אל    (צילום: ניצן דרור)

בדקנו: כמה באמת אורטל מכירה את השירים של בן אל
צילום: ניצן דרור

סגורסגור

שליחה לחבר

 הקלידו את הקוד המוצג
תמונה חדשה

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

הברזתי לבן־אל. פעמיים

עמר ותבורי הכירו לפני שבע שנים. "הייתי בת 20 והגעתי לאירוע של יחצן שגם הוא הכיר", היא משחזרת. "הוא התחיל איתי, ואני שאלתי את עצמי, מי זה הילד הזה? הוא צעיר ממני בשנה בסך הכל, והיה סופר־חמוד, אבל הסתכלתי עליו בתור ילד. נתתי לו את הטלפון שלי ונשארנו בקשר מקצועי. אמרתי לו, 'אני לא אצא איתך'.

"יום אחד ניקיתי את הבית, שמעתי את 'ברבי' ו'כביש החוף', וסימסתי לו, 'מה זו המוזיקה הזאת? זה ממש טוב'. הצעתי לעשות עליהם כתבה לפינס. הגעתי לבת מצווה ושמעתי צווחות. מיליון ילדות. בריאיון היה קליק בינינו, אפילו סטטיק אמר, 'נראה לי שאני אשאיר אתכם לבד'. היה מתח באוויר".

 

ואז?

"באתי אליו כמה ימים אחרי הכתבה. בדיוק באותה תקופה יהודית באומן ושימי תבורי נתנו לי את הריאיון הראשון שלהם לתקשורת. דיברנו על זה שהוא לא בקשר עם אבא שלו. זה היה בשבת בבוקר. הוא הגיש לי עוגת גבינה. כשהוא התחיל להתקרב אליי, ברחתי הביתה. הוא התחיל להיות עיקש, 'תבואי אליי היום'. הברזתי. פעמיים. בפעם השלישית באתי, בן עשה לנו ערב נרות מול השקיעה, ומאז באתי כל יום (צוחקת). התאהבתי בו מהר מאוד. הוא מתוק והוא גבר מכבד ומצחיק, וכיף להיות איתו".

 

עם בן אל תבורי. "הוא גבר מכבד ומצחיק, וכיף להיות איתו" (צילום: אלבום פרטי)
  עם בן אל תבורי. "הוא גבר מכבד ומצחיק, וכיף להיות איתו"(צילום: אלבום פרטי)

   

  "יש בינינו הסכם ממון שחתמתי עליו הרבה לפני ההיריון. אני ידועה בציבור, וחשוב שהדברים יהיו הוגנים. כל אחד עם ההצלחה שלו ועם הכסף שלו"

   

  לאחרונה הצהרת שאת ממתינה להצעת נישואים. זה השלב הבא?

  "לא באמת אמרתי את זה. אמרתי שאם בן ירצה, הוא יציע. נראה לך שאם הייתי רוצה למסור לו איזה מסר, הייתי מעבירה אותו דרך התקשורת? הכי קל להוציא אותנו, הנשים, לחוצות חתונה, אבל מה עם הגברים? הם לא לחוצי חתונה? חוץ מזה, אפשר גם לחכות. מה, לניקול ראידמן שמתחתנת עכשיו אחרי עשור ושני ילדים, קרה משהו? או לקים קרדשיאן, שהתחתנה אחרי שהביאה את הילדה הראשונה עם קניה?

   

  "אני חייבת להבהיר: גם לפני שנכנסתי להיריון, חתונה לא הייתה דחופה לנו בשלב הזה של החיים. חברות אמיתית חשובה יותר, וכן, יש בינינו גם הסכם ממון שחתמתי עליו הרבה לפני ההיריון. יש לבן־אל שותף עסקי, הם עובדים נורא קשה בשביל הכסף שלהם, אני ידועה בציבור, וחשוב שהדברים יהיו הוגנים. לא באתי למערכת היחסים הזו כדי לקבל אחרי זה משהו. כל אחד עם ההצלחה שלו ועם הכסף שלו".

   

  מה יקרה אם סטטיק ובן־אל יידרשו לחיות תקופה מסוימת בחו"ל?

  "עכשיו יש ילד בסיפור, ואני לא אפריד אותו מאבא שלו. לא הייתי רוצה לעזוב את הארץ, כאן יש לי קריירה, אבל אצטרך להקריב והבאתי את זה בחשבון. אני רוצה שבן יצליח בארצות־הברית, ואני מאחלת לזה לקרות. שנינו לומדים אנגלית, כל אחד בנפרד. אני רוצה מאוד להמשיך לנהל קריירה, ואעשה כל מה שצריך לעשות כדי שזה יקרה. התקדמנו. לא רק הגבר צריך לפרנס. אין סיכוי שאני אהיה אישה מוחזקת". 

   

  • הראיון המלא עם אורטל עמר בגליון "לאשה" החדש, עכשיו בדוכנים

   

   

  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד