עמית נשרי

מנכ“ל ובעלים של מספר חברות בתחום שירותי הנדל“ן המספקות שירותי תכנון ורישוי לכלל המגזרים, ביניהן א.לאפיס בע“מ וחברת א.נ.י

עמית נשרי. "אנחנו עובדים קשה ומנהלים מלחמה יום-יומית מול הרשויות" (צילום: עמיר צוק, סטיילינג: הילה ג'רבי)
עמית נשרי. "אנחנו עובדים קשה ומנהלים מלחמה יום-יומית מול הרשויות" (צילום: עמיר צוק, סטיילינג: הילה ג'רבי)

גיל: 41

מקום מגורים: קריית אונו

מצב משפחתי: נשוי + 2

 

במהלך השנים פיתחתי שתי קריירות: הראשונה הייתה בתחום המזון - מאסטר-שף. אני בוגר האוניברסיטה העברית ותדמור ועבדתי בתחום המזון כ-15 שנה במגוון רחב של תפקידים, כשף וכבעלים.

 

לאחר שנולד בני הבכור, כיום בן 11, התחלתי את הקריירה השנייה. בשנת 2007, הקמתי את חברת א.לאפיס, שמתמחה בתחום רישוי בנייה ורישוי עסקים. שירותי החברה מותאמים לתחומי התעשייה, המסחר, בנייני מגורים ותשתיות לאומיות בשיטת one stop shop. השירותים כוללים – החל מתב”ע, היתרי בנייה, שימוש חורג, טופס 4/אכלוס וכלה ברישוי עסקים, שילוט והיתרי עבודה. למעשה, אנחנו נותנים מענה לכל תהליך רגולטורי שהאזרח או היזם סובלים ממנו.

 

אנחנו עובדים קשה ומנהלים מלחמה יום-יומית מול הרשויות. אבא שלי, יוסי נשרי, הוא השראה עבורי. הוא כיהן כראש עיר במערכת בירוקרטית במשך שנים רבות, כך למדתי איך לעבוד נכון, ביושר ובשקיפות מלאה מהטוב ביותר.

 

אנחנו שואפים למתן שירות נאות ואיכותי לכל לקוח שמגיע מיואש ומתוסכל מהמערכת הבירוקרטית הישראלית. אין אצלנו פרויקט שדומה לפרויקט של לקוח אחר. לכל שירות, מהקטן ביותר ועד פרויקטים ברמה לאומית. אנחנו מספקים פתרונות נכונים, מהירים ושקופים ללקוחות שלנו. אנחנו יודעים לצמצם לוחות זמנים עבור הלקוח ובמיוחד בעולם הרישוי שהזמן שווה המון כסף, ולנו יש את הכלים לצמצם אותו משמעותית. אני גאה לומר שפיצחנו את הקוד הבירוקרטי של מדינת ישראל. בזכות כך החברה שלנו ממשיכה לצמוח כל הזמן.

 

ברמה האישית, אני מקפיד על ספורט: רוכב על אופניים, רץ בקביעות, נהנה מכל רגע שאפשר, כי הבנתי לאחר שהתגרשתי, שאסור לאבד את האופטימיות ואת השמחה בחיים, חיים פעם אחת ואכן היום זכיתי ואני מאושר.

 

מייל: amit@lapisltd

אתר: www.lapisltd.com

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד