יעל בר זוהר וגיא זוארץ: 'אנחנו כמו כל הזוגות, עם המשברים והמשכנתא'

לרגל ט"ו באב ואחרי 15 שנה יחד, פוצח הזוג הכי "מוש" בביצה בקמפיין משותף ראשון, שמשאיר הרחק מאחור את הפרסומות הפרובוקטיביות שעשתה יעלי כרווקה לוהטת

איתי יעקב

|

25.07.18 | 08:26

"הגענו להורות ממקומות שונים". צפו ביעל בר זוהר וגיא זוארץ על סט הצילומים
יעל בר זוהר וגיא זוארץ. "זוגיות זה לפרגן אחד לשני ולרצות אחד עבור השני כמו לעצמך. ההצלחה שלו היא ההצלחה שלי, וזה הדדי" (צילום: איתי יעקב)
יעל בר זוהר וגיא זוארץ. "זוגיות זה לפרגן אחד לשני ולרצות אחד עבור השני כמו לעצמך. ההצלחה שלו היא ההצלחה שלי, וזה הדדי" (צילום: איתי יעקב)
"בשנים הראשונות הייתי עסוקה בקריירה, ואז הגיעו הילדים ורציתי להיות שם. הדפתי המון הצעות, מבחירה אמיתית לחזור לתחום מתוך רעב". בר זוהר וזוארץ, 2003 (צילום: רפי דלויה)
"בשנים הראשונות הייתי עסוקה בקריירה, ואז הגיעו הילדים ורציתי להיות שם. הדפתי המון הצעות, מבחירה אמיתית לחזור לתחום מתוך רעב". בר זוהר וזוארץ, 2003 (צילום: רפי דלויה)

יעל בר זוהר היא אישה של מערכות יחסים ארוכות. בימים אלו היא מציינת 15 שנות זוגיות עם בעלה גיא זוארץ, וקשר ממושך עוד יותר עם חברת פוקס ובעליה, הראל ויזל, שבשנת 2002 שכר את שירותי בר זוהר הצעירה כפרזנטורית הכל-יכולה של הרשת, לצדם של יהודה לוי ואיתן אורבך, ומאז הם שומרים על יחסים הדוקים. היום מככבים היא ובעלה בקמפיין הראשון לכרטיס האשראי החדש DREAM CARD VIP של קבוצת פוקס ולאומי קארד, שהוא גם הקמפיין הזוגי הראשון של השניים.

 

"יש משמעות לזה שלקחו אותנו כזוג וכתא משפחתי שצורך אופנה" (צילום: איתי יעקב)
  "יש משמעות לזה שלקחו אותנו כזוג וכתא משפחתי שצורך אופנה"(צילום: איתי יעקב)

   

  את הקמפיינים הפרובוקטיביים מהעשור הקודם, עם המסרים המיניים והאלימים, מחליפים הפעם ערכים משפחתיים וקלים לעיכול, שלידם אפילו הפרזנטורית הנוכחית של פוקס, שלומית מלכה, נראית כבחורה פרועה ואדג'ית. "מבחינתי זה לחזור הביתה", אומרת בר זוהר על סט הצילומים. "פוקס בשבילי זו משפחה, וזה סימבולי שהקמפיין הזוגי הראשון שלנו נעשה באווירה משפחתית. זה לקח זמן". "בינתיים, עשינו יחד דברים על הבמה, כמו ההצגה 'פעם בשנה'", מוסיף זוארץ. "לאורך כל השנים היו הצעות לקמפיין זוגי, אבל חיכינו להצעה המדויקת".

   

   

   

  במה שונים הצילומים עם גיא לפרטנרים שלך בקמפיינים ההם של פוקס?

  גיא: "שאני לא יהודה לוי".

   

  יעל: "האווירה על הסט יותר משפחתית. אני גם נמצאת היום במקום אחר - אז הייתי הילדה שמדגמנת מכנסי ג'ינס, היום אני כבר אשת משפחה. יש משמעות לזה שלקחו אותנו כזוג וכתא משפחתי שצורך אופנה".

   

  היתה הצעה לשלב גם את הילדים שלכם בקמפיין?

  גיא: "זה לא עלה על הפרק. אבל הציבור יודע שיש לנו שלושה ילדים. אנחנו מגיעים עם מטען משפחתי". 

   

  "אז הייתי הילדה שמדגמנת מכנסי ג'ינס, היום אני כבר אשת משפחה". בר זוהר עם יהודה לוי בצילומים לפוקס, 2003 (צילום: מיכאל קרמר)
   "אז הייתי הילדה שמדגמנת מכנסי ג'ינס, היום אני כבר אשת משפחה". בר זוהר עם יהודה לוי בצילומים לפוקס, 2003(צילום: מיכאל קרמר)

    

   המילה "משפחתיות" שבה ועולה לאורך כל הראיון עם הזוג הפוטוגני, שמתקיים בדיוק בשבוע שנפתח במחאת קהילת הלהט"ב הדורשת שוויון הזדמנויות בהקמת משפחה. גם בני הזוג לא נותרו אדישים למחאה, והצטלמו עם שלושת ילדיהם לתמונות ברשתות החברתיות. "זה נושא חשוב מאוד", אומרת בר זוהר, שלרוב נמנעת מלהשמיע עמדה נחרצת בסוגיות חברתיות. "קבוצת פוקס היתה מהראשונות שהצטרפו למחאה, כשאפשרה לעובדיה לשבות, ואני מאמינה שחשוב שהדמויות החזקות במשק יתגייסו. זה ריגש אותי באופן אישי. הלהט"בים הם עשרה אחוזים מהאוכלוסייה, וצריך שגם ה-90 אחוז הנותרים יתגייסו".

    

   "הלהט"בים הם עשרה אחוזים מהאוכלוסייה, וצריך שגם ה-90 אחוז הנותרים יתגייסו". בר זוהר וזוארץ, 2005 (צילום: מאיר פרטוש)
    "הלהט"בים הם עשרה אחוזים מהאוכלוסייה, וצריך שגם ה-90 אחוז הנותרים יתגייסו". בר זוהר וזוארץ, 2005(צילום: מאיר פרטוש)

     

    אם תשאלו את בר זוהר בנוגע לתא המשפחתי שלה, תגלו שהיא ממש לא מתכוונת לעצור בשלושה ילדים, וכבר עכשיו היא מפזרת אמירות על ילד רביעי. "בינתיים אני רק אומרת", היא צוחקת. "אני משתעשעת ברעיון הזה, ובלי נדר, מאמינה שאגיע לזה".

     

    גיא: "אני מחכה שהיא תודיע לי מתי. אני זורם".

     

    יעל: "גיא יכול לגדל גם עשירייה, אבל כרגע הקריירה שלי בפריחה. בשנים הראשונות הייתי עסוקה בקריירה, ואז הגיעו הילדים ורציתי להיות שם. הדפתי המון הצעות, מבחירה אמיתית לחזור לתחום מתוך רעב".

     

    הישרדות עם הילדים

    בחודש הבא ייצא זוארץ לצילומים של עונת ה-VIP של "הישרדות" בפיליפינים, ובהמשך יצטרפו אליו גם הילדים ובר זוהר עצמה, שבימים אלו עוד מגישה בטלוויזיה את התוכנית "הדו"ח היומי" לצדו של קובי מחט. "להיות חודשיים בלי המשפחה זה לא פשוט", אומר זוארץ, שזוכה למבט לועג מבר זוהר. "איזה לא אמין!", היא אומרת, והוא חוזר בו ומסביר: "בהתחלה זה כיף כמו רווקות, אבל אחרי שבועיים-שלושה זה פחות נעים. בניגוד ליעל, אני לא הנחתי את הקריירה בצד לטובת גידול הילדים, אבל אני הכי אבא והכי עם הילדים ומשקיע בהם. העשייה והיצירה הן עבורי מנוע של הגשמה וחיים, ואני צריך את ההתאווררות בחוץ כדי לחזור אל הילדים טוב יותר. עוד לא הספקתי לעשות את מה שיעל עשתה בקריירה שלה עד גיל 15. אני רק בדרך לזה", הוא מפרגן, "הגענו להורות ממקומות שונים".

     

    "הציבור יודע שיש לנו שלושה ילדים. אנחנו מגיעים עם מטען משפחתי" (צילום: איתי יעקב)
     "הציבור יודע שיש לנו שלושה ילדים. אנחנו מגיעים עם מטען משפחתי"(צילום: איתי יעקב)

      

     הקריירה המתחדשת של בר זוהר, שמועמדת גם להנחות את תוכנית המוזיקה החדשה של רשת, "דה פור", מגיעה יחד עם שינויים שחלו גם במראה החיצוני שלה, לאחר שהשילה לאחרונה מספר קילוגרמים ("אני לא אומרת כמה"), ואף נכנסה לראשונה לרשימת המתלבשות הטובות בגיליון "שיק ושוק" של פנאי פלוס. "זה אירוע מכונן", היא אומרת בציניות, "אבל אם אני צריכה לתת תשובה אמיתית, לקח לי הרבה זמן לחזור לעצמי פיזית לאחר הלידות, וזה גם לא היה לי מספיק חשוב במשך תקופה מסוימת. הורדתי סוכרים, פחמימות וחזרתי לאורח חיים בריא שכולל גם הרבה ספורט. באיזשהו מקום נשאבתי לאימהות, ובתכל'ס, עכשיו אני מרגישה שחזרתי לעצמי, ליעל של לפני ההורות. אני לא מתחרטת על התקופה ההיא, אבל נשאבתי למקום אחר שהיה לי קשה לחבר בין השניים".

      

     "לקח לי הרבה זמן לחזור לעצמי פיזית לאחר הלידות, וזה גם לא היה לי מספיק חשוב במשך תקופה מסוימת". על השטיחים האדומים בשנים 2015-2008 (צילום: יגל בר קמא, רפי דלויה, ניר פקין)
      "לקח לי הרבה זמן לחזור לעצמי פיזית לאחר הלידות, וזה גם לא היה לי מספיק חשוב במשך תקופה מסוימת". על השטיחים האדומים בשנים 2015-2008(צילום: יגל בר קמא, רפי דלויה, ניר פקין)

       

      אז יש קשר ישיר בין הירידה במשקל לבין ההנאה המחודשת שלך מבגדים?

      "בוודאי. במיוחד במקצוע שלנו, שעניין ה'נראות' נוכח בו בצורה בולטת. אתה יודע מה זה להיכנס כל יום לחדר ההלבשה ולהתלבש לתוכנית?!"

       

      סיפרו לי שאת בוחרת את הבגדים בעצמך.

      "נכון! מה נהיה ממני?! (צוחקת) מי אני? מה עשיתי לעצמי?".

       

      בחודש הבא תציינו 13 שנות נישואים, ואתם כבר 15 שנה יחד. איך משמרים זוגיות ארוכת שנים בתוך הברנז'ה?

      גיא: "זאת עבודה קשה. אין פה הוקוס פוקוס, ואנחנו כמו כל הזוגות. זה לדעת לראות אחד את השני, לדעת לעבור את המשברים, המשכנתא, הסופר, ולא לאבד אחד את השנייה".

       

      יעל: "זה לפרגן אחד לשני ולרצות אחד עבור השני כמו לעצמך. ההצלחה שלו היא ההצלחה שלי, וזה הדדי".

       

      מה הדבר הכי רומנטי שעשיתם אחד לשנייה?

      גיא: "הרגע הכי רומנטי היה הצעת הנישואים".

       

      יעל: "זה חמור מאוד. זה היה לפני מלא זמן. אבל הוא נותן לי לפעמים לישון עד מאוחר, וקניתי לו ליומולדת טרקטורון".

       

      גיא: "היא קנתה לי מברגה, אבל אני לא מסתדר איתה".

       

      ______________________________________________________

       

      ולמה הנסיך הארי אסר על מייגן מרקל ללבוש טוקסידו?

      הנסיך הארי מטיל וטו: למייגן מרקל אסור ללבוש טוקסידו לאירוע רשמי. לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: Ben Stansall/GettyimagesIL)
      הנסיך הארי מטיל וטו: למייגן מרקל אסור ללבוש טוקסידו לאירוע רשמי. לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: Ben Stansall/GettyimagesIL)

       

       

       
      הצג:
      אזהרה:
      פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד