פרופסי 2: פריצת דרך ישראלית שמשנה את עולם הקוסמטיקה

עד לא מזמן חומצה היאלורונית הייתה יעילה רק בהזרקה, פריצת דרך חדשה המשותפת לפרופ' רחל לוברט וצוותה מאוניברסיטת בר אילן יחד עם חוה זינגבוים עושה מהפכה בעולם הקוסמטיקה

מוגש מטעם חוה זינגבוים

|

16.09.18 | 15:15

פרופסי 2 - משנה את עולם הקוסמטיקה
צילום: ירון שרון

העור שלנו מכסה כמעט את כל גופנו, מהווה כ-15 אחוזים ממשקלנו והוא האיבר הגדול ביותר בגוף. עוביו של העור משתנה מאזור לאזור ועד לפני כ-6 עשורים האמינו כי העור אינו חדיר לשום חומר. עם ההתפתחות עולם הרפואה, לרבות עולם הפרמקולוגיה, גילו כי חומרים בעלי משקל מולקולרי מוגדר מסוגלים לחדור את העור וכיום כבר אפשר למצוא טכנולוגיות חדשניות המאפשרות החדרה של תרופות דרך העור ללא צורך במחטים.

 

יחד עם זאת, גילו כי חומרים מסוימים המורכבים ממולקולות גדולות אינם מצליחים לחדור את פני העור במריחה, וכך במשך עשרות שנים ניתוחי פנים והזרקות עוריות היו הפתרון היחידי לטיפול בקמטים.

 

לפני כשנה יזמית הקוסמטיקה חוה זינגבוים, הוכיחה שאפשר גם אחרת ואין צורך בזריקות כשמדובר בטיפולים בחומצה היאלורונית, שעד אז היו בהזרקות בלבד.

חוה זינגבוים - פורצת דרך חדשה בעולם הקוסמטיקה
  חוה זינגבוים - פורצת דרך חדשה בעולם הקוסמטיקה
   

  תחילתה של פריצת הדרך הגיעה מאונ' בר-אילן, שם הצליח צוות חוקרים בראשה של פרופ' רחל לוברט, למזער מולקולות של חומצה היאלורונית. זו, הנוצרת בגוף, אחראית לגמישות המפרקים ולאלסטיות של העור שלנו והיא מתחדשת עד לגיל מסוים בו הגוף מפסיק לייצר אותה. יחד עם זאת, משום שתהליכי ההרס שלה ממשיכים, נוצר חוסר וכתוצאה מכך כאבים במפרקים וגם קמטים.

   

  זינגבוים חברה לצוות החוקרים מהמחלקות לכימיה ופיסיקה ומהמרכז לננוטכנולוגיה BINA באוניברסיטת בר-אילן, ולאחר מחקרים ובדיקות הגיעו לפריצת דרך מדעית כשהצליחו להקטין את מולקולות החומצה ההיאלורונית, הידועה בהשפעות העוצמתיות שלה על העור, כך שהיא תוכל לחדור את העור ללא הזרקה. זו הייתה תחילת דרכו של קרם הפרופסי המהפכני.

   פרופסי 2 - קרם מהפכני
   פרופסי 2 - קרם מהפכני
    

   בשנה האחרונה, לאחר עבודת מחקר נוספת, יצא לשוק קרם הפרופסי 2 בעל הפורמולה המשופרת המכילה ריכוז חומצה כפול בהשוואה לפרופסי, ובכך ומבטיחה תוצאות יעילות יותר בטיפול ובמניעת סימני הזדקנות העור ללא תופעות לוואי ולאורך זמן.

   חומצה היאלורונית - כבר לא בהזרקה אלא בקרם (צילום: Shutterstock)
    חומצה היאלורונית - כבר לא בהזרקה אלא בקרם(צילום: Shutterstock)
     

    מחקר קליני בלתי תלוי שנערך במעבדה אמריקנית בחן במשך ארבעה שבועות את קרם ה-2 PROPHECY והתוצאות היו מדהימות: 89.19% מהנבדקות ציינו כי הן חשות שעורן עשיר יותר בלחות. 75.68% ציינו כי הקמטוטים והקמטים הופחתו באופן גלוי לעין.

     

    את קרם פרופסי 2 ניתן להשיג אצל הקוסמטיקאיות השונות, לקוסמטיקאית הקרובה אלייך לחצי כאן >>> 

     

     

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד