הכי יפה בקיץ: עצמות לחיים מודגשות, מצח חלק ויישור גבות

רגע לפני שהעונה החמה נכנסת להילוך גבוה, גלי כל מה שצריך לדעת על המגמות הלוהטות שיהפכו את הקיץ הקרוב ליפה במיוחד

הטרנד החם ביותר כיום מתמקד ביישור של הגבות ו"פתיחה" של הפנים (צילום: מרפאות מוסקונה)
הטרנד החם ביותר כיום מתמקד ביישור של הגבות ו"פתיחה" של הפנים (צילום: מרפאות מוסקונה)
רגע לפני שהעונה החמה נכנסת להילוך גבוה, הושבנו את אורי מוסקונה, מנכ"ל מרפאות מוסקונה, כדי שיספר לנו על המגמות הלוהטות שיהפכו את הקיץ הקרוב ליפה במיוחד:

 

שפתיים מושלמות בהישג ידך - עיצוב שפתיים בשיטת 7 אלמנטים

במרפאות מוסקונה הבינו מזמן ששפתיים מושלמות אינן תלויות רק בעיבוי. לכן, צוות מומחי המרפאות עמלו על פיתוח שיטה ייחודית ששמה דגש על שבעה אלמנטים מרכזיים. השיטה הייחודית מבטיחה תוצאות טבעיות ויפות יותר שגם נשמרות לאורך זמן.גם ההתפתחות הטכנולוגית מביאה חידושים לתחום, עם שימוש בחומרים ייעודיים מתקדמים שמבטיחים תוצאות יפות במיוחד. אלו שבעת האלמנטים שיש להתייחס אליהם בכדי ליצור שפתיים מושלמות, מסביר מוסקונה:

 

 1. זוויות הפה - עם השנים, זוויות הפה נוטות לצנוח. מכיוון שהן נתפסות כמבטאות שמחת חיים, זוויות פה הנוטות מטה משדרות עצבות, פסימיות ועייפות. בעזרת הזרקה מדויקת לזווית הפה אפשר לשנות את הכיוון שלהן כלפי מעלה ובדרך זו לשנות את הדרך שבה הסביבה תופסת את האדם.
 2. גבול השפתיים - מיקום המעבר מעור הפנים לחלק בעל המרקם השונה של השפתיים. הגבול יוצר את התיחום. כדי לייצר שפתיים משורטטות יש להדגיש את גבול השפה העליונה עם חומרי מילוי.
 3. קשת קופידון – אחד מתווי הפנים: הקימור באמצע השפה העליונה.
 4. פילטרום - בלט עור המחבר בין השפה העליונה לבין בסיס האף.
 5. מרקם חלק של השפתיים - המילוי מיועד להחליק קמטוטים קטנים לא רצויים.
 6. צניחת שפה - עם השנים השפה התחתונה צונחת, ולכן צריך לעבות אותה.
 7. שפתיים סימטריות ובשרניות - יש לשמור על יחס נכון כדי ליצור מראה טבעי.

 

 (צילום: מרפאות מוסקונה)

   

  עיצוב עצמות לחיים ויישור גבות - לא מה שחשבת

  התמקדות ביצירת עצמות לחיים גבוהות ומודגשות היא לגמרי הדבר הבא. בהשראת משפחת קרדשיאן וסלבריטאיות אחרות כמו מייגן פוקס וג'סיקה סימפסון הפכו עצמות הלחיים הגבוהות למשאת נפשן של נשים מסביב לעולם. הכוכבות בהוליווד משלבות עיבוי עצמות לחיים עם יישור גבות לקבלת תוצאה מקסימלית. שילוב זה יעניק לפנים מראה מודגש וצעיר יותר, כמו גם חיות ורעננות. הטרנד החם ביותר כיום מתמקד ביישור של הגבות ו"פתיחה" של הפנים. הטיפול פונה לקהל רחב של נשים צעירות ומבוגרות, ובאמצעות הזרקה של חומצה היאלורונית לקצות הגבות ובשילוב של בוטולינום טוקסין יוצר אפקט של יישור הגבות והרמה של קצותיהן.

   

  עיצוב הלחיים כולל הרמה והדגשה של מבנה עצמות הלחיים באמצעות מילוי בחומצה היאלורונית סמיכה (צילום: מרפאות מוסקונה)
   עיצוב הלחיים כולל הרמה והדגשה של מבנה עצמות הלחיים באמצעות מילוי בחומצה היאלורונית סמיכה(צילום: מרפאות מוסקונה)

   הטרנד החם ביותר כיום מתמקד ביישור של הגבות ו"פתיחה" של הפנים (צילום: מרפאות מוסקונה)
    הטרנד החם ביותר כיום מתמקד ביישור של הגבות ו"פתיחה" של הפנים(צילום: מרפאות מוסקונה)

     

    בהתחשב בתרומה הגדולה של עצמות לחיים גבוהות ומלאות למראה פנים צעיר יותר, ברור שאין להקל בהן ראש. בשנים האחרונות, חומרי ההזרקה השתפרו והשתכללו, ועיבוי עצמות באמצעות חומרי מילוי זמניים הפך להליך פשוט, זמין ויעיל. במרפאות מוסקונה ההזרקות מבוצעות בהרדמה מקומית ללא כאבים באמצעות למיקרו-קנולה בעלת קצה מחט קהה. עיצוב הלחיים כולל הרמה והדגשה של מבנה עצמות הלחיים באמצעות מילוי בחומצה היאלורונית סמיכה. התוצאות מקנות נפח וחיות לאזור ומעניקות מראה אחיד והמשכי לאזורים שמתחת לעיניים וללחיים.

     

    תגידי שלום יפה לקמטי המצח וצידי העיניים

    מי מאיתנו לא שמעה על בוטולינום טוקסין (בוטוקס) – החומר שמבטיח לנו לחדש את מעיין הנעורים ולהעניק לפנים מראה צעיר ומתוח יותר? על אף שהוא נמצא בסביבה כבר לא מעט זמן, לא כולנו מודעות ליתרונות של הדור החדש של טיפולי הבוטולינום טוקסין. במרפאות מוסקונה מציעים עידן חדש של הזרקות שמתבצעות על ידי מכשיר ייעודי הנחשב לקדמת הטכנולוגיה. המכשיר מאפשר הזרקה מדויקת ושווה שאינה תלויה במגע יד אדם ומעניקה תוצאות טובות יותר גם בטיפול הביקורת המיועד להשלמת הטיפול. בנוסף על כך, עוצמת הכאב מופחתת משמעותית הודות לזריקה המבוקרת והמתקדמת. השילוב המנצח בין הטכנולוגיה המתקדמת לטיפול על ידי אנשי המקצוע המקצועיים והטובים ביותר במרפאות מוסקונה מבטיח תוצאות מדויקות ומספקות במיוחד.

     

    עידן חדש של הזרקות שמתבצעות על ידי מכשיר ייעודי הנחשב לקדמת הטכנולוגיה (צילום: מרפאות מוסקונה)
     עידן חדש של הזרקות שמתבצעות על ידי מכשיר ייעודי הנחשב לקדמת הטכנולוגיה(צילום: מרפאות מוסקונה)

      

     לאתר מרפאות מוסקונה

     סניפים: תל אביב, חיפה, ובקרוב אשדוד

     מוקד קביעת תורים: 03-7442828

     עקבו אחרינו באינטסגרם

      

      

      
     הצג:
     אזהרה:
     פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד