חוה זינגבוים ומדעני בר-אילן: דור חדש לפורמולת האנטי אייג'ינג

פריצת הדרך של הקרם המהפכני, שלראשונה הצליח לחדור את עומק העור, הכתה גלים ועכשיו הצוות משיק את הדור השני של ה-PROPHECY לתוצאות אפקטיביות יותר

מוגש מטעם חוה זינגבוים (תוכן פרסומי)

|

03.07.18 | 10:13

כיצד מורחים נכון את קרם הפנים?

עובדה ידועה היא כי העור שלנו אינו חדיר, כך למעשה הוא מגן על גופנו. לכן, משמעות הדבר היא שקרמים אנטי אייג'ינג, בדרך כלל, אינם נספגים בעומק העור ועובדים רק על השכבה החיצונית שלו. מחקרים קליניים שבוצעו בשנים האחרונות מצאו כי חומצה היאלורונית יכולה להיספג בעומק העור אבל רק כאשר המשקל המולקולארי שלה הוא עד 500 דלטון (יחידת מסה אטומית). המחקרים הראו שככל שהמשקל המולקולארי של החומצה נמוך יותר, הספיגה תהיה משופרת יותר.

 

כיום ניתן למצוא קרמים המבוססים על חומצה הילארונית, אבל החומצה שבהם היא בעלת משקל מולקולארי גדול יותר מהפתחים הטבעיים בעור, היא אינה חדירה ולכן נשארת רק על השכבה החיצונית של העור.

 

חוקרים ברחבי העולם מצאו דרך להקטין את המשקל המולקולארי של החומצה ההיאלורונית אבל לא הצליחו לשמר אותה בתוך קרם כיוון שהחומצה סופחת מים ולחות מהאוויר.

 

הפיתוח המהפכני של חוקרי אוניברסיטת בר אילן בשיתוף חוה זינגבוים אפשר לראשונה בדרך טכנולוגית למזער את המשקל המולקולארי של החומצה ההיאלורונית מבלי לפגוע ביעילותה.

עושה מהפכה - חוה זינגבוים
  עושה מהפכה - חוה זינגבוים
   

  קרם ה-PROPHECY - פריצת דרך מדעית

  במשך עשרות שנים ניתוחי פנים והזרקות עוריות היו הפתרון היחידי בטיפול בקמטים. לפני שנה יזמית הקוסמטיקה חוה זינגבוים, הדהימה את תעשיית הקוסמטיקה והוכיחה שהמלחמה בקמטים ובפגעי הזמן הנראים בעור אפשריים גם באמצעות קרם למריחה.

   

  זינגבוים חברה לצוות החוקרים מהמחלקות לכימיה ופיסיקה ומהמרכז לננוטכנולוגיה BINA באוניברסיטת בר-אילן בראשות פרופ' רחל לוברט, ואחרי מספר שנים של מחקר הם הגיעו לפריצת דרך מדעית והצליחו לגרום לחומצה היאלורונית, הידועה בהשפעות העוצמתיות שלה על העור, לחדור את העור ללא הזרקה.

   

  תוצר המחקרים הארוכים הושק לעולם בשנה שעברה בקרם ה-PROPHECY.

   

   

  מה היא בכלל חומצה היאלורונית ואיך היא משפיעה על העור?

  המילה "חומצה" עלולה להטעות. לא מדובר בחומצה מהסוג שמקלף את שכבות העור (כמו למשל חומצות אלפא ובטא הידרוקסיות). החומצה ההיאלורונית (HA- Hyaluronic Acid) נוצרת באופן טבעי בגוף שלנו.

   

  התכונה הבולטת של החומצה ההיאלורונית היא היכולת שלה לספוח כמויות אדירות של לחות. היא גם נוגדת חמצון מצוינת ויכולה ללכוד רדיקלים חופשיים, הנוצרים בעור בתהליכים דלקתיים או כתוצאה מחשיפה לקרינת UV. תכונה זו מקנה לחומצה ההיאלורונית אפקט אנטי-אייג'ינג עוצמתי.

   

  הבעיה היא שככל שמתבגרים הגוף מייצר פחות חומצה היאלורונית. עם העלייה בגיל, הגוף מאבד את יכולתו להפיק את החומצה באופן הדרגתי. הירידה בכמות שלה גורמת באופן ישיר להיווצרות קמטים בעור.

   (צילום: Shutterstock)
   (צילום: Shutterstock)

   אז מה עושה קרם ה-PROPHECY ולמה הוא כל כך מהפכני?

   החומצה ההיאלורונית בקרם הפרופסי חודרת אל עומק העור ועובדת באופן שווה על כל עור הפנים. דבר זה מאפשר טיפול בטקסטורת העור לעומת הטיפול הנקודתי שמספקת ההזרקה ההיאלורונית, שהפכה פופולארית בשנים האחרונות.

    

   התוצאה היא העלאת רמת נפח העור באופן המעניק לו מראה מלא וטבעי והעלאת רמת הלחות. השימוש בפרופסי מעניק מראה חיוני, זוהר, קורן ומספק תחושה של לחות באופן קבוע בעור.

    

   כיוון שהשימוש בתכשיר מומלץ פעמיים ביום, כמות החומצה ההיאלורונית בעומק העור הולכת וגדלה עם הזמן.

    (צילום: Shutterstock)
    (צילום: Shutterstock)
      

    PROPHECY 2: מה חדש?

    בשנה האחרונה, מאז השקת הדור הראשון של הקרם, המשיכו צוות החוקרים בראשות פרופ' רחל לוברט מאוניברסיטת בר אילן יחד עם חוה זינגבוים לנסות ולשפר את הפורמולה הייחודית. הם הצליחו להכפיל את ריכוז החומצה ההילרואונית בקרם PROPHECY2 ולהגיע לתוצאות אפקטיביות עוד יותר.

     

    יעילותו של קרם ה- 2 PROPHECY נחקרה בשתי מעבדות בעלות סטנדרטיים בין-לאומיים, שמצאו כי החומצה ההיאלרונית הממוזערת בטכנולוגיה של אוניברסיטת בר אילן חדרה לעומק שכבת האפידרמיס.

     

    מחקר קליני בלתי תלוי שנערך במעבדה אמריקאית בחן את ה-2 PROPHECY במשך ארבעה שבועות והתוצאות היו מדהימות: 89.19% מהנבדקות ציינו כי הן חשות שעורן עשיר יותר בלחות. 75.68% ציינו כי הקמטוטים והקמטים הופחתו באופן גלוי לעין.

     

    הפורמולה החדשה והמועצמת של הפרופסי מתאפיינת בפעילות מוגברת לעומת הדור הראשון. היא מבטיחה תוצאות יעילות יותר בטיפול ובמניעת סימני הזדקנות העור ללא תופעות לוואי ולאורך זמן.

       

     את קרם פרופסי מבית חוה זינגבוים ניתן להשיג לראשונה באתר האינטרנט ובמשלוח עד הבית >>

      

      

      
     הצג:
     אזהרה:
     פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד