צילום: סם יצחקוב

10 קילו פחות ב-90 יום: תפריט מחושב מדעית ללא הגבלת ארוחות

אביבית אבירם, מפתחת תכנית המלוכה "10 קילו פחות ב-90 יום", מומחית לירידה במשקל, בדגש על חיטוב והידוק הגוף, בוגרת מדעי התזונה, מאסטר יוגה ויזמית בנשמה

"השיטה מתאימה לאוכלי כל, צמחוניים או טבעוניים וקיימים גם מסלולים ייחודיים לסוכרתיים, נשים עם תופעות PMS (גיל המעבר) בלוטת התריס וסוגי אכילה רגשית". (צילום: רונית orro )
"השיטה מתאימה לאוכלי כל, צמחוניים או טבעוניים וקיימים גם מסלולים ייחודיים לסוכרתיים, נשים עם תופעות PMS (גיל המעבר) בלוטת התריס וסוגי אכילה רגשית". (צילום: רונית orro )

מהי תכנית המלוכה?

"התכנית מבוססת על מודל מדעי המבצע מניפולציה במערכת ההורמונים בגוף ומאפשר לכל אדם לרדת במשקל עם תפריט ללא הגבלת ארוחות מלכות. המודל הייחודי משפיע ישירות על מערכת העצבים שלנו ומפריש כמויות של הורמון דופמין המקנה תחושת אופוריה ורצון עז להתמכר לאורח חיים בריא. המודל משלב ארוחות מלכות בחישוב מולקולרי מדויק לטובת המסת ופירוק שומן בגוף. אין כל צורך לרכוש תוספים או עזרים חיצוניים אלא לעקוב אחר מודל שיטתי, מכוון ומחושב מראש ללא ספירת קלוריות, נקודות וללא הגבלת ארוחות".

 

 

כיצד ניתן ללמוד את השיטה?

 • תכנית ליווי אישית 1:1 - הכוללת פגישת התנעה "קידוד המוח מחדש" כבת שעתיים וחצי לנשים וגברים בארץ או בחו"ל, עם התחייבות לירידה של 10 קילו ב-90 יום, ללא מחויבות בפעילות גופנית.

 

התכנית כוללת ליווי אישי, פרטני ומעמיק לאורך התקופה כולה ודורשת בדיקת התאמה טרום תהליך, אביבית מתחייבת על 100% הצלחה לכל מתאמן המאושר בתכניות הליווי ללא יוצא מן הכלל (העלות בין 6000-8500 ₪). זמן המתנה לתכנית ליווי אישית עומד על 3-4 שבועות מראש.

 

 • תכנית טורבו דיגיטלית - נוסחת ה'טורבו' אונליין, הינה מערכת אינטרנטית המתרגמת את מסלול הדגל המבוקש בתכנית "10 קילו פחות ב 90 יום" עם קרוב ל 1000 הצלחות ב 3 שנים האחרונות. נוסחת הטורבו תלמד אותך אונליין איך לרדת במשקל עם תפריט ללא הגבלת ארוחות מלכות בהתאם למודל שיטתי, מחושב ו"מוכן לפעולה" המבטיח תוצאות מהירות וממשיות (ירידה של בין 1.2-2.5 קילו בשבוע הראשון).

 

מאחר ומדובר במודל מדעי, אביבית מתחייבת ל 100% הצלחה בהתאם להנחיות/עקרונות הניתנות לך בנוסחה. נרשמים אונליין ומקבלים ישירות למחשב את הקיט הכוללגם את ספר 100 המתכונים בשיטת המלוכה ליישום מידי של השיטה (קיימת התאמת תפריט לאוכלי כל, צמחוניים וטבעוניים).

 

היתרון של השיטה שהיא נוחה, נגישה וקלילה – הן מבחינת הזמן (אפשר להתחיל כבר מחר בבוקר) וכמובן מבחינת עלויות (העלות נעה בין 597-795 שקל).

 

מבנה מולקולרי מדויק של ארוחות מלכות המבטיח ירידה מגמתית ורציפה במשקל בהתאם לשלבים מחושבים מדעית מראש (צילום: אביבית אבירם)
  מבנה מולקולרי מדויק של ארוחות מלכות המבטיח ירידה מגמתית ורציפה במשקל בהתאם לשלבים מחושבים מדעית מראש(צילום: אביבית אבירם)
   

   

  כמו כן, לאור ניסיון רב בשנים האחרונות, אביבית הצליחה להוכיח כי המודל מתאים גם לאנשים המתקשים לרדת במשקל למרות ניסיונות כושלים בעבר, בשל התאמת מבנה מולקולרי מדויק של ארוחות מלכות המבטיח ירידה מגמתית ורציפה במשקל בהתאם לשלבים מחושבים מראש.

   

  ביקור בדף הפייסבוק של אביבית אבירם יעלה בעיניכם המלצות וחוות דעת מרגשות בצורה יוצאת דופן, פוסטים ושיתופים רבים של ארוחות "מלכות" מגרות, שילובים וטריקים לירידה במשקל ותמונות השוואה של נשים וגברים שירדו 10 קילו ב-90 יום בקלות בזכות השיטה.

   

   

  ספר המתכונים שלך הפך כבש באלגנטיות את השוק והפך למוצר מבוקש ביותר, מהי הייחודיות שלו?

  ״הספר הינו אוסף גאוני של 100 מתכוני מלכות מחושבים מראש לטובת ירידה במשקל, לפי אותם מוטיבים מרכזיים בשיטה שיגרמו לכם לפתח מיומנות מאסטר במטבח הבריא-מלכותי בזמן הכנה של 3-10 דקות בלבד״.

   

  הספר מומלץ בכל בית בישראל ומשמש כרטיס כניסה לשיטת המלוכה 10 קילו פחות ב-90 יום - ניתן להזמין בגרסה דיגיטלית או מהדורה מודפסת עם שליח עד הבית (99-149 שקל)

   

  הקליניקה ברמת גן

  טלפון: 076-5298080

  פייסבוק: אביבית אבירם – תכנית המלוכה

  www.avivit-aviram.com

  aviramavivit@avivit-aviram.com

   

   

   

  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד