סוף לביקורים בים המלח? "יצרנו פורמולה שמעלימה את הנגעים"

מחלת העור הכרונית פסוריאזיס היא כבר לא גזירה משמים. אנג'ליקה, פורמולה צמחית וטבעית, מבטיחה תוצאות מעולות אחרי מספר שבועות בלבד

בפורמולה יש חומצות וויטמינים שנועדו לריפוי ומניעה של דלקות בגוף שגורמות למחלות אוטואימוניות (צילום: אימג'בנק)
בפורמולה יש חומצות וויטמינים שנועדו לריפוי ומניעה של דלקות בגוף שגורמות למחלות אוטואימוניות (צילום: אימג'בנק)

כבר ניסיתם את כל הטיפולים כדי להיפטר מפזוריאזיס (ספחת)? ברוב יאושכם התחלתם לקחת סטרואידים וגם נסעתם שוב ושוב לים המלח וגם הוא לא עזר לכם לאורך זמן? לראשונה אפשר לדבר על בשורה בתחום. פתרון אמיתי, פרי מחקרים של שלש שנים מבטיח לחולי הפסוריאזיס שהם יכולים עכשיו לנשום סוף סוף לרווחה.

 

מי שעומד מאחורי ההצלחה הגדולה הזאת הוא כפיר פוריאן, אורוקותפראפיסט והומיאופת מודרני, הבעלים של קליניקת K MEDIC, המרפאה המובילה בישראל את מהפכת הטיפול הטבעי לטיפול בפסוריאזיס. המרפאה אחראית לריפוי חולי ספחת רבים ולכאלה שסבלו מבעיות עור שונות, נגעי עור ופצעים, ונרפאו בזכותו בטיפול אוריקולרי ותוספי תזונה.

 

פוריאן: "אחרי אינספור מחקרים מצאנו את היחס והמינון המושלם בין 8 צמחי מרפא. מדובר בפורמולה מנצחת שמפחיתה ומעלימה את הנגעים, הקשקשת והגרד"

פוריאן שהנושא הטיפולי הוא דרך חיים בשבילו , הקדיש את שלש השנים האחרונות יחד עם צוות מומחים ליצר את הפורמולה המנצחת אנג'ליקה למען חולי הפסוריאזיס. "אחרי אינספור מחקרים מצאנו את היחס והמינון המושלם בין 8 צמחי מרפא ושילבנו אותם יחד בתוסף טבעי אחד. מדובר בפורמולה מנצחת שמפחיתה ומעלימה את הנגעים, הקשקשת והגרד . להבדיל מתרופות כימיות שמחלישות את המערכת החיסונית, התוסף הוא טבעי לגמרי, מאזן את המערכת החיסונית ותורם למניעת התפרצות של נגעים חדשים".

 

זה לא סוד שאנשים הסובלים מפסוריאזיס חיים בסוג של תסכול מתמשך גם מפני שאיכות חייהם נפגעת אבל עיקר התסכול נובע מהעובדה שלצד תקופות קצרות של הפוגה מסוימת במחלה, היא מתפרצת שוב וחוזר חלילה ועד עכשיו רבים חיו עם המצב כגזרה משמים. אז למה כל הטיפולים בפסוריאזיס נכשלו עד כה? מסביר פוריאן: "במקום לטפל בגורמים למחלה, הטיפולים עד כה, עסקו רק בסימנים שלה, אז לעיתים הייתה הקלה בסימפטומים אבל למעשה המחלה המשיכה לקנן והתפרצה שוב ושוב".

 

אנג'ליקה. "הפורמולה מכילה רכיבים המסייעים בתהליך פירוק הגלוטן ובפינוי הרעלים מהגוף" (צילום: שירי בן ארי)
  אנג'ליקה. "הפורמולה מכילה רכיבים המסייעים בתהליך פירוק הגלוטן ובפינוי הרעלים מהגוף"(צילום: שירי בן ארי)

   

  מהו התוסף הצמחי אנג'ליקה?

  אנג'ליקה עשויה מתערובת של שמונה צמחי מרפא טבעיים שיעילותם הוכחה באינספור מחקרים. הפורמולה מכילה רכיבים המסייעים בתהליך פירוק הגלוטן ובפינוי הרעלים מהגוף, ומכילה 100% צמחי מרפא שייעודם שיקום העור, טיפול במערכת המטבולית ואיזון מערכת החיסון. בפורמולה יש חומצות וויטמינים שנועדו לריפוי ומניעה של דלקות בגוף שגורמות למחלות אוטואימוניות.

   

  אומר פוריאן: " התוסף מגיע בצורה נוזלית והוא מופק בהליך מיוחד שמעודד את הספיגה של הפורמולה כך שהחומרים הפעילים יעברו מידית לדם. אין שום תופעות לוואי, וההפך, היא מקלה ועוזרת לחולי הפסוריאזיס, גם בטווח המידי וגם בטווח הרחוק יותר. אין שום כימיקלים, סטרואידים וחומרים מזיקים אחריפם שאולי מספקים הקלה זמנית, אבל בטווח הארוך, מזיקים לגוף"

   

  "אחרי שימוש של כחודש עד ארבעים יום ישנה נסיגה של 80% ומעלה בנגעים, והמשך נטילת התוסף מונע היווצרות נגעים חדשים" (צילום: אימג'בנק)
   "אחרי שימוש של כחודש עד ארבעים יום ישנה נסיגה של 80% ומעלה בנגעים, והמשך נטילת התוסף מונע היווצרות נגעים חדשים"(צילום: אימג'בנק)

    

   מתי רואים תוצאות?

   "אחרי שימוש של כחודש עד 3 חודשים יום ישנה נסיגה של 80% ומעלה בנגעים. כמובן שהעניין אינדיבידואלי ושונה מאדם לאדם, והמשך נטילת התוסף מונע היווצרות נגעים חדשים. תוסף התזונה מקל על תחושת הגרד עד להעלמתו, הוויטמינים יזינו את העור וירפאו את הבעיה המטבולית והתוצאה: לא עוד תחושות לא נעימות, לא עוד גירודים מציקים ומכאיבים ולא עוד עור עם קשקשת. העור יראה יפה, נקי ובריא. צמחי מרפא הם פתרון שכיום המדע והמחקרים מיישרים אתו קו. ועכשיו אפשר להגיד בפה מלא: אפשר לפתור את הבעיה. לא עוד פסוריאזיס".

    

   מחיר : 300 שקל

   ליצירת קשר: *3259 / 073-7083017

   הברזל 31 ת"א

   www.kmedic.co.il

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד