היי, יש לך נוצה מעל העין: על הטרנד שהתחיל בטעות, וקם על יוצרו

כאקט הומוריסטי, המאפרת הפינית סטלה סירנון סידרה את הגבות שלה בצורת נוצה, והעלתה לאינסטגרם. זמן קצר לאחר מכן, הפכה צורת הסידור לטרנד ויראלי

וריאציה ישימה של הבדיחה: גבות מסורקות כלפי מעלה בלבד (צילום: Shutterstock)
וריאציה ישימה של הבדיחה: גבות מסורקות כלפי מעלה בלבד (צילום: Shutterstock)

הנה סיפור קטן עם מוסר השכל, ונתחיל מהסוף: כל פוסט ותמונה שאת מעלה לרשת נתונים לפרשנות הציבור, ויש מצב שהציבור ייקח אותך קצת יותר מדי ברצינות. תשאלי את המאפרת הפינית סטלה סירנון, שסירקה את הגבות שלה כך שהחצי העליון מסורק כלפי מעלה והחצי התחתון – כלפי מטה. היא קראה לזה "גבות נוצתיות" (featherbrows#) והוסיפה: "אני מתחילה טרנד חדש, אנא העתיקו, לכו ככה כל יום ואל תשכחו לתייג אותי".

 

 

 

לא חלף זמן רב עד שהטרנד שטף את האינסטגרם והגיע גם למגזינים הנחשבים "מארי קלייר" ו"גלמור". סירנון, שהופתעה מהאימפקט, כתבה לעוקבים שלה: "את מתבדחת על טרנד גבות מצחיק ואנשים לוקחים אותך ברצינות... טוב, אז שיהיה טרנד".

 

 

A post shared by (@not_abeautyguru) on

 

היום, בחלוף שנה מהפוסט ההוא, היא מסכמת שנה מטורפת של פרסום לא צפוי ואינספור ראיונות לתוכניות טלוויזיה. היא אפילו קיבלה שיחת טלפון מגוגל, שבה נאמר לה שהגבות הנוצתיות שלה נמצאות במקום התשיעי בחיפושים בנושא יופי בעולם כולו.

 

 

A post shared by Maria (@makeupbymfl) on

 

"זו ללא ספק החוויה הכי מצחיקה והכי משוגעת שעברתי בחיי", סיכמה. ואם גם לך מתחשק לקחת אותה ברצינות, כדי לשחזר את המראה תצטרכי להצטייד במסרק גבות או במברשת מסקרה נקייה ובג'ל גבות שקוף. ואפשר גם ליצור וריאציה ישימה של הבדיחה: לסרק את הגבות כלפי מעלה בלבד.

 

 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד