הפטנט המדעי שיגרום לכם לאכול הרבה ולרזות

10 קילו ב-90 יום: התוכנית שפיתחה אביבית אבירם מעלה את רמת הורמון הדופמין ומאפשרת לרדת במשקל ללא ספירת קלוריות או הגבלת ארוחות

אביבית אבירם. "התוכנית מבוססת על מודל מדעי המבצע מניפולציה במערכת ההורמונים בגוף שלנו ומאפשר לכל אדם לרדת מסת שומן במשקל עם הרבה מאוד אוכל וללא כל תחושת רעב" (צילום: רונית orro )
אביבית אבירם. "התוכנית מבוססת על מודל מדעי המבצע מניפולציה במערכת ההורמונים בגוף שלנו ומאפשר לכל אדם לרדת מסת שומן במשקל עם הרבה מאוד אוכל וללא כל תחושת רעב" (צילום: רונית orro )

אביבית אבירם, מומחית לירידה במשקל בדגש על חיטוב והידוק הגוף בוגרת מדעי התזונה, מאסטר יוגה, מייסדת ומפתחת תכנית המלוכה ויזמית בנשמה. בעלת קליניקה ברמת גן, בת 38 רווקה.

 

 

אביבית אבירם, מפתחת תכנית המלוכה "10 קילו פחות ב -90 יום"

 

איך התחלת את דרכך המקצועית?

"עד לפני 5 שנים עבדתי בהייטק (יב"מית לשעבר) ובשנים האחרונות אני חיה, נושמת ופועלת לטובת התשוקה האמיתית שלי בחיים. מאז ומעולם חשבתי שאוכל מהווה את אחת ההנאות הגדולות בחיים וחייתי בתחושת בלבול אינסופית של אוכל ומשקל, מה נכון ומה אסור, מה משמין ומה מרזה (לא ייאמן שבאמת האמנתי לקלישאה הזאת). נכון, מעולם לא הייתי שמנה ותמיד הרגשתי בנוח עם איך שאני נראית אבל לא היה לי צל של הבנה, מודעות או רצון להבין מה קורה לי בגוף. קרוסלה של מאבקי דיאטה, הייתי 10 קילו יותר, עם מסת שומן גבוהה וללא ס"מ של שריר בגוף. באופן מפתיע (וכואב למדי!), התאמנתי לא מעט ולא הבנתי למה התוצאות ממני והלאה. עד אותו רגע ששינה את חיי, חשבתי כמה מעט אני צריכה לאכול כדי לרדת במשקל וכל יום ללא "דהירה" למכון כושר, היה מותיר אותי חסרת מנוחה! היום אני יודעת כמה הרבה אני יכולה וצריכה (!) לאכול כדי להמיס כל תא ותא שומן בגוף שלי".

 

ומה הן התובנות החדשות שהבנת עם הזמן?

"אם פעם חשבתי שאוכל הוא האויב הגדול ביותר ועל כל ביס של שוקולד הייתי מתייסרת שבוע ימים, היום אני יודעת ששוקולד הוא לא רק מרכיב חובה בתפריט שלי, אלא יש לו תפקיד מדעי מדויק בתכנית המלוכה.

 

את תכנית המלוכה פיתחתי וייסדתי לאחר שהחיים לקחו אותי לסיבוב בחצי כדור הארץ, לימודי תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה, מגורים של 8 שנים בארצות הברית ,10 שנים בתפקידי ניהול בחברות הייטק, חשיפה אינסופית לתרבויות קולינריות שרק הדגישו את אהבתי העזה לאוכל ובעיקר הכמיהה האינסופית להתחיל את לימודי המדע, כימיה ופיזיולוגיה ואף NLP ואקסס בארס ממש לאחרונה (שיטות אימון קוגניטיביות, נוירולוגיות/עצביות לשינוי הרגלים ודפוסי חשיבה) כדי להבין את המכונה הגאונית הזאת שכל אחד ואחת מאתנו חי בה, גוף האדם שלנו ומבלי לשים לב עברתי בעצמי - "טרנספורמציה" רגשית, מנטלית ופיזית שפרמטה אותי מחדש!".

 

אביבית אבירם, מפתחת תכנית המלוכה "10 קילו פחות ב -90 יום" (צילום: אביבית אבירם)
  אביבית אבירם, מפתחת תכנית המלוכה "10 קילו פחות ב -90 יום"(צילום: אביבית אבירם)

   

  מהי תכנית המלוכה?

  "אותו פרמוט גרם לתת מודע שלי להיות חזק יותר מתמיד ולא הרפה ממני לצעוד את חלומי על עבר המציאות ולפצח תעלומה בלעדית שהפכה להיות המודל המרכזי בשיטת המלוכה. האוכל, מהווה ה-מנוע לירידה במשקל! אוכלים הרבה, אוכלים בריא, אוכלים ומרזים!

   

  "תכנית המלוכה מבוססת על מודל מדעי המבצע מניפולציה במערכת ההורמונים בגוף שלנו ומאפשר לכל אדם לרדת מסת שומן במשקל עם הרבה מאוד אוכל וללא כל תחושת רעב!. מדובר בשיטה פורצת דרך, בלעדית ומדויקת המנפצת את תקרת הזכוכית בעולם הדיאטה, והיתרון הבולט שלה שהיא מתאימה לכל אדם, כל אחד/אחת יכול ללמוד וליישם את עקרונות השיטה כחלק מאורח חיים בריא ולחוות תוצאות ממשיות כבר לאחר 3 ימים! ככל שמתמידים ולומדים את "השפה" (הבנויה מ-5 שלבים), זוכים לשחרר כמות גבוהה מאוד של פעולות כימיות המשפיעות ישירות על מערכת העצבים, מעלות את הורמון הדופמין (הגורם לאושר עילאי, תחושת רטט ואופוריה והתמכרות לאורח חיים בריא) ומקודדות את המוח מחדש בכל הקשור לתזונה ולמעשה מתכנתת את הגוף שלנו לרדת במשקל עם הרבה מאוד אוכל".

   

  איך מתבצע התהליך בפועל ובמה הוא שונה מדיאטות אחרות?

  "מניפולציה במערכת ההורמונים הוא תהליך פיזי ופשוט המתבצע באופן טבעי לחלוטין ובניגוד למסגרות דיאטה אחרות, אין כל צורך לרכוש תוספים או עזרים חיצוניים אלא לעקוב אחר מודל שיטתי, מכוון ומחושב מראש ללא ספירת קלוריות, נקודות או הגבלת ארוחות".

   

  אביבית הצליחה להוכיח כי המודל מתאים גם לאנשים המתקשים לרדת במשקל למרות ניסיונות כושלים בעבר, בשל התאמת מבנה מולקולרי מדויק של ארוחות המבטיח ירידה מגמתית במשקל מדי שבוע, ללא יוצא מן הכלל.

   

  למי השיטה מתאימה?

  "השיטה מתאימה לאוכלי כל, צמחוניים או טבעוניים וקיימים גם מסלולים ייחודיים לסוכרתיים, נשים עם תופעות PMS (גיל המעבר) בלוטת התריס וסוגי אכילה רגשית. המודל המדויק בשיטה מסביר את העובדה המרגשת שקרוב ל-8,500 אנשים (בארץ ובעולם) עוקבים באדיקות אחר העקרונות הפשוטים כחלק מאורח חיים בריא ומשיגים את היעדים שלהם. כבר בשבוע הראשון ישנה צפויה ירידה של בין 1.5-2 קילו".

   

  ספר המתכונים שהשקת לאחרונה, הפך לרב מכר תוך 3 חודשים. זה בטוח אחד ממקורות הגאווה שלך, מהי הייחודיות שלו?

  "ספר המתכונים בשיטת המלוכה הוא אחד הרגעים המרגשים ביותר, ולו בשל העובדה שהצלחנו לייצר חשיפה עולמית לשיטה. הספר הוא אוסף גאוני של 100 מתכונים מחושבים מראש לטובת ירידה במשקל, לפי אותם מוטיבים מרכזיים בשיטה להכרת קשת מזון המלכות המבטיחה לספק לגוף שלנו את מלוא הערכים התזונתיים ובזמן הכנה של 3-10 דקות בלבד!. הוא זמין במהדורה דיגיטלית ומודפסת וניתן להזמין אותו בעברית ואנגלית. את הספר כתבתי בצמוד עם יועצת קולינרית, לקוחה מרוצה שירדה בעצמה 18 קילו ב-6 חודשים ללא ספורט. ויחד יצרנו מתכונים מושלמים, טעימים וקלים שבעזרתם ניתן גם לרדת במשקל".

   

  כיצד ניתן ללמוד את השיטה?

   

  1. בתכנית ליווי אישית - הכוללת פגישת התנעה "משנה חיים" המיועד לנשים וגברים בארץ או בחו"ל עם התחייבות לירידה של 10 קילו ב-90 יום, ללא מחויבות בפעילות גופנית. תכניות הליווי דורשות בדיקת התאמה טרום תהליך, אביבית מתחייבת על 100% הצלחה לכל מתאמן המאושר בתכניות הליווי (עלות 5,000-8,500 שקל).

   

  2. בתכנית ליווי דיגיטלית - נוסחת ה'טורבו' אונליין היא מערכת אינטרנטית המקנה את עקרונות השיטה וכלים להצלחה בעזרת מודל שיטתי מובנה, מדויק ופשוט ליישום עצמאי לירידה של 10 קילו ב-3 חודשים לפי 3 שלבים ממוקדי מטרה. נרשמים אונליין ומקבלים ישירות למחשב את מודל השיטה לירידה במשקל וחיטוב/ללא מחויבות בפעילות ספורט. היתרון של השיטה שהוא נח, נגיש וקליל – גם מבחינת הזמן שאין צורך לצאת מהבית וגם מבחינת עלויות. (597-995 שקל, עלות חד פעמית).

   

  3. ליווי והנחייה בקבוצות סגורות בפייסבוק - 'שבוע טורבו' לירידה במשקל לפי שיטת המלוכה. באותן קבוצות לנרשמים בלבד אני וצוות המנטוריות שלי מאפשרות לקהל הרחב טעימה ענקית מתכנית המלוכה (עם ירידה של בין 1-3 קילו מסת שומן בשבוע טורבו) – נפתח אחת לחודש בלבד ומיועד לאלו שרכשו את נוסחת הטורבו בלבד ומעוניינים בשבוע ליווי/הנחיה.

   

  בעקבות ההצלחה והביקוש ליישם את השיטה באופן גלובלי, עובדים בימים אלו גם על אפליקציה שתאפשר לנטר אחר הנרשמים הרבים באופן צמוד ויעיל בהתבסס למתודיקה מדויקת של השיטה.

   

  ביקור בדף הפייסבוק של אביבית אבירם יעלה בעיניכם פוסטים ושיתופים רבים של ארוחות "מלכות" מגרות, שילובים וטריקים לירידה במשקל ותמונות השוואה של נשים וגברים שירדו 10 קילו בקלות בזכות השיטה. ״את נדירה באנרגיות ובידע שאת מביאה אתך, ובעובדה שאת גורמת לאנשים לעשות את זה בדרך הכי קלה שרק אפשר. אני מופתעת מרמת השליטה והדיוק שלך בכל מה שקשור למה שנכנס לגוף, באיך שאת מבינה את הסיפור הזה, ובצורה שאת עושה את זה, יש בך רוח לחימה שאת מחדירה ללקוחות שלך שאין לאף אחד אחר! אני אוכל לתאר אותך כ.... מדייקת! מדויקת! וממוקדת! מנטוריתפורצת גבולות ומקודדות מוחות! תודה שבנית אותי מחדש, החזרת אותי "הביתה", השיטה שלך הפכה לעוגן לכל המשפחה שלי, אני בעננים אביביתה״ (חגית רון רבינוביץ, כתבת דעות ומגזין ואושיית תרבות ידועה, שעברה תכנית ליווי אישית עם אביבית).

   

   

  הפקת תמונה: GRAVA /// צלמת: רונית orro /// איפור: ורד בדוסה /// טופ וטייץ: נגה גרייס-אבנון לGRAVA

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד