לורי גייזלר

עו”ד ומגשרת, בעלת משרד המתמחה בדיני משפחה ומעמד אישי

"המרכיב העיקרי בהצלחה הוא הרצון לחדש, לכבוש, להשיג, לשנות ולהשפיע" (צילום: עמיר צוק, סטיילינג: Keke Fashion Design)
"המרכיב העיקרי בהצלחה הוא הרצון לחדש, לכבוש, להשיג, לשנות ולהשפיע" (צילום: עמיר צוק, סטיילינג: Keke Fashion Design)

גיל: 45

מצב משפחתי: נשואה לעו”ד שמואל גייזלר, המתמחה בתחום המסחרי וביזמות נדל”ן, אם ל־ 4 בנים

מקום מגורים: רמת-השרון

 

כשפונים אליי בשאלות, כגון כיצד הגעתי להישג שבו משרדי נבחר שנה אחר שנה כאחד המשרדים המובילים בתחום המעמד האישי על־ ידי דירוג “דן אנד ברדסטריט”? איך אני דואגת לשמר הישג זה, ומה מייחד את משרדי? תשובתי אחת: הסיפוק בעשיית הדבר שאני אוהבת, התשוקה וההתמדה שמלווה אותי יותר מ־20 שנה, והידיעה כי שכרי בעמלי.

 

המרכיב העיקרי בהצלחה הוא הרצון לחדש, לכבוש, להשיג, לשנות ולהשפיע. אני לא נבהלת ממכשולים ומקשיים. נהפוך הוא, אני מאותגרת מהם! הרצון שלי להצליח בכל דבר ובכל תחום שבו אני עוסקת, הן בפן האישי והן בפן המקצועי, הוא הכוח המניע, הבעירה והלהט שבעזרתם אני מרגישה שגם השמים עבורי הם לא הגבול.

 

אני אוהבת את עבודתי וגאה מאוד בהישגיי. אני מתרגשת בכל פעם מחדש מהעובדה שהלקוחות בוחרים בי מתוך מבחר עצום של עורכי דין ומאמינים שאני האדם הנכון להוביל אותם יד ביד לחוף מבטחים בתוך המערבולת והסערה שהם חווים בתהליך הקשה של חייהם. זו זכות גדולה, והדבר אינו מובן מאליו עבורי.

לקוחותיי יודעים שדלתי פתוחה בפניהם תמיד, והייצוג שלי לא מסתיים רק בין כותלי בית המשפט. אני משמשת עבורם אוזן קשבת וכתף להישען עליה. התחום שבחרתי בו הוא תחום אישי רגשי וסוחף, אף תיק אינו דומה לקודמו, ולכל לקוח עולם משלו שדורש את הטיפול המתאים. זהו תחום מאתגר ומורכב אך מלא סיפוק. בסופו של יום ההצלחה נמדדת ביכולת שלי, ושל הצוות האמין, המקצועי והנאמן שמקיף אותי, לגרום ללקוחותיי להמשיך לצמוח מתוך המשבר שבו הם נמצאים.

 

אני מאמינה שרק אדם שפועל ממקום של התלהבות יכול לייצר שינוי ולהיאבק בכל הכוח. חשוב לי לשמור על אנושיות, לעולם לא אחצה גבולות, ותמיד אשמור על הערכים שעל פיהם גדלתי. אני מאמינה שהסוד להצלחה בחיים הוא התמדה, הצבת יעדים והגשמת חלומות. מקושי צומחים ועם חיוך מנצחים. האתגר הגדול לדעתי עבור כל אחד הוא לא להיות מושלם אלא להיות שלם.

 

כתובת: מגדל V Tower, בר כוכבא 23, בני־ברק

טלפון: 073-7051480

כתובת מייל: lori@geizler.co.il

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי פרנקו, סגנון: נופר אריאלי)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי פרנקו, סגנון: נופר אריאלי)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד