ליאת מרום

מייסדת “מעבדת עיצוב רעיונות”, יוצרת שיטת Pulse Code, עלת סטודיו ליאת מרום לאדריכלות ולעיצוב, חוקרת מוח ומקימה מיזמים

"ההתבוננות גורמת לי ליצור רעיונות חדשים ולקשור בין עולמות" (צילום: עמיר צוק, סטיילינג: Keke Fashion Design)
"ההתבוננות גורמת לי ליצור רעיונות חדשים ולקשור בין עולמות" (צילום: עמיר צוק, סטיילינג: Keke Fashion Design)

גיל: 36

מצב משפחתי: בזוגיות

מקום מגורים: תל אביב

 

סוגי הלקוחות שמגיעים אלינו ל”מעבדת עיצוב רעיונות” הם חברות הייטק, יזמי נדל”ן ומסחר, בעלי עסקים המחפשים לפתח מותג חדשני, חברות וארגונים קהילתיים ומוסדות ציבוריים.

 

הגישה שלי היא שהלקוח חייב לראות, לשמוע, להריח, אפילו לטעום, ורק כך להרגיש את זה! השיטה שפיתחתי משנה את פני עולם העיצוב. אני יוצרת חוויה חושית חזקה שמעצבת את הרגשות של האדם כשהוא נתקל במרחב או במוצר שאני והצוות שלי מעצבים. הצוות מורכב מאדריכלי קצה, מעצבי פנים, מוצר, ויז’ואל, טקסטיל, סאונד, ריח וממקסמי מרחב.

 

חברת סטארט־אפ הצליחה לעשות אקזיט מהיר לאחר שעיצבנו עבורה חלל הגורם לגלגלי המוח ליצור ללא הפסקה קריאטיביות חדשנית, ובמקביל לרגש את המשקיעים. בזכות החשיבה מחוץ לקופסה גרמנו למשקיע להכריז: כאן אני רוצה להשקיע את הכסף שלי!

 

עבור רשת בתי מלון עיצבנו בועה חושית המייצרת אדרנלין וניתוק מהשגרה כבר בצעד הראשון, דבר שגורם לאורחים לחזור לאותו המלון שנה אחר שנה בעקבות החוויה המשתנה ולא לחפש מלון אחר לשם הגיוון. אנחנו מעצבים מהות ולא רק חלל.

 

מקומות מיוחדים ומפגשים עם אנשים הם מקורות ההשראה שלי. אני אוהבת לעצור, להסתכל ולהתבונן אפילו על דברים יומיומיים. ההתבוננות גורמת לי ליצור רעיונות חדשים ולקשור בין עולמות. אני מרגישה סיפוק גדול לראות אנשים שמתרגשים מהיצירה שלנו. אני מיד מתרגשת עמם ומוכנה ללכת איתם עד הסוף.

אני גורמת לאנשים לקחת את החלומות הכי פרועים שלהם וליישם אותם לפרקטיקה מדויקת באותה נשימה, עד להצלחה. החזון שלי הוא להשפיע על מערכת החינוך בישראל ולעצב את הדור החדש. הרפואה הקונבנציונלית מציעה ריטלין, אנחנו מציעים חלל המייצר לילד בהירות, ריכוז ויצירתיות.

 

כתובת: זמנהוף 7, תל־אביב

טלפון: 052-5512912

אתר: www.liatmarom.com

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד