שרון סטי

נטורופתית ומאמנת כושר

מיישמת הכל בתוך הבית (צילום: עמיר צוק, סטיילינג: Keke Fashion Design)
מיישמת הכל בתוך הבית (צילום: עמיר צוק, סטיילינג: Keke Fashion Design)

גיל: 39

מצב משפחתי: נשואה לניר ואם לשלוש בנות

מקום מגורים: ראש העין

מאז שאני זוכרת את עצמי עסקתי בספורט ובריקוד, שהיו חלק בלתי נפרד מחיי. אחרי הצבא עשיתי קורס של הדרכת אירובי ועסקתי בזאת בהצלחה במשך השנים, אבל הרגשתי שאני זקוקה לעוד משהו, שיעניק לי תשובות לכל מיני צרכים ובעיות שטרדו את מנוחתי.

 

כך הגעתי אל לימודי נטורפתיה, והבנתי שאני במקום הנכון. התחברתי לזה מיד ונהניתי מאוד מהלימודים המעשירים. הבנתי את כל הבעיות וידעתי שאפשר למצוא להן פתרונות טבעיים. אחרי הלידה של ביתי הבכורה התחולל השינוי המשמועותי בתפיסה שלי, לאור העובדה שבמהלך ההריון עליתי 30 קילו ,והבנתי שלצד הידע המקצועי דרוש כוח רצון ובעיקר השראה כדי להתמודד עם האתגר.

 

בהמשך יצאתי עם הרעיון הזה גם מחוץ לבית ויצרתי את התוכנית הייחודית הפרטית שלי, “אתגר 100 הימים”, סדנה בת 14 מפגשים קבוצתיים, שבמהלכה המשתתפות משנות הרגלי חיים ותפיסות ורוכשות אורח חיים חדש ובריא יותר, שכולל גם תוכנית של אימוני כושר מתאימים. זו לא עוד סדנת הרזיה, אלא משהו הרבה יותר עמוק וחזק. המשתתפות, מעבר לשקילה השבועית, מקבלות ידע וכלים וליווי לצאת לדרך החדשה.

 

הן לומדות לקרוא את רשימת רכיבי המזון ולבשל אחרת, בריא וטעים.

 

כמובן, קודם כול יישמתי הכול בתוך הבית. יש לנו בבית תזונה נקייה: בלי אוכל מעובד, בלי רטבים, בלי תוספות מלאכותיות של טעמים. היה לי חשוב ליצור תפריט שאהנה ממנו וכך גם בני המשפחה. הרי ברור לכולם שתזונה נכונה היא הדלק הנכון עבור הגוף, וכשמתדלקים נכון, נוסעים חזק יותר, טוב יותר, וגם מגיעים רחוק יותר.

 

אחרי פסח, במתנ”ס בהוד השרון, מתחיל המחזור התשיעי של “אתגר 100 הימים”, ואני כל כך מתרגשת. יש לי סיפוק ענק לראות את כל הנשים שעשו כזה שינוי ענק בחייהן בזכות האתגר. האתגר הגדול שלי הוא להגדיל את הפעילות ולעזור לכמה שיותר נשים ומשפחות לסגל לעצמן אורח חיים בריא.

 

כתובת קליניקה (בתיאום מראש): אלברט אינשטיין 9, ראש העין

טלפון: 0546939994

כתובת מייל: bdyuk.sharonseti@gmail.com

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי יחזקאל, סגנון: מזל חסון)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי יחזקאל, סגנון: מזל חסון)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד