האימפריה של שוש רוטנברג: "אופטימיות ושמחה זה החיים"

עם עשרות לקוחות מתחומי האסתטיקה, הבריאות, והלייף סטייל, הצליחה שוש רוטנברג לשלב בין מקצועיות ליחס אישי ומשפחתי ולהפוך את חברת הבוטיק להצלחה

חולמת  לעבוד עד גיל 80. שוש רוטנברג (צילום: שוש רוטנברג)
חולמת לעבוד עד גיל 80. שוש רוטנברג (צילום: שוש רוטנברג)

זה בולט לעין מהרגע שנכנסים למשרדה של שוש רוטנברג - משפחתיות וחום. הבעלים והמייסדת של קבוצת רוטנברג תקשורת - חברת בוטיק מובילה בתחום הפרסום והמדיה, הינה ללא ספק השראה. כן אפשר להיות הכל - אשת קריירה מצליחה, עם עשרות לקוחות מובילים בתחומי היופי, הבריאות, האסתטיקה, והלייף סטייל, תמיד מוקפת חברים, אמא דאגנית לארבעה ילדים, וסבתא מחבקת לשלושה נכדים קטנים.

 

"לפחות פעמיים בשבוע אני מבלה עם נכדיי", היא מחייכת, "אני שרת התרבות, לוקחת אותם להצגות, מקריאה להם סיפורים". את אהבתה ליופי ואסתטיקה היא זוקפת להשפעת אמה ז"ל, שהייתה בעברה מלכת היופי של מצרים. את החוש העסקי, הסקרנות, העצמאות, והאומץ ללכת אחרי החלום, קיבלה מאביה ז"ל, שעבד כקבלן עד גיל 82.

 

שוש רוטנברג למדה בכלל עיצוב פנים, אבל פרסום ושיווק תמיד עניינו אותה יותר. הדרך לפסגה לא הייתה קלה בלשון המעטה. "בשלב מסוים קיבלתי הצעה מאדם שהכרתי במדיה, להקים איתו משרד פרסום", היא מספרת, "בנינו משרד לתפארה, ואז ממש במקרה גיליתי שהוא עושה עסקים מאחורי גבי. ביקשתי הסבר, וקבענו פגישה למחרת. הגעתי למשרדנו, והוא היה מרוקן ברובו ממכשור יקר ערך, חשתי שעולמי חרב עלי.

 

"המומה ושבורה נפשית, הצלחתי להתרומם, קודם כל בזכות תמיכת בעלי המדהים, חברים ומנהלי מדיות שהכירוני מהעבודה המשותפת. יצאתי מהמשבר מחוזקת והקמתי חברה מצליחה שהינה שלי בלבד. 12 שנה עברו מאז, חן ושחר בנותיי הצעירות סיימו תואר ראשון במנהל עסקים בבינתחומי והצטרפו למשרד. היום הן ממשיכות את דרכי ביחד איתי".

 

לסקרנים שבכם, השותף הגנב המשיך במעשי נוכלות אחרים, קיבל שנתיים מאסר, הגיש ערעור וקיבל עוד חודשיים נוספים.

 

מה זה בשבילך יופי ואסתטיקה?

"זה החיים. זה הכל. אדם לא אסתטי הוא אדם ללא נשמה, ללא יופי פנימי. האסתטיקה היא כרטיס הכניסה שלנו. כשאתה נראה מוזנח, אתה ניפסל מראש".

 

כושר? תזונה?

"נקודה רגישה. לפני מותו אושפז אבי תקופה ארוכה. סעדתי אותו יום יום שעות ארוכות, כאשר ארוחותיי היו לא מזינות ולא סדירות ועליתי 15 ק״ג. כעת כשהתאוששתי לקחתי תזונאית שמילאה אותי בידע על אכילה נכונה, ובשבועיים וחצי הורדתי 2.5 ק"ג. היא נתנה לי מוטיבציה להמשיך באורח חיים בריא, ולהתחיל לעשות ספורט".

 

שוש רוטנברג הצליחה לבנות אימפריה קטנה, ולהישאר רלוונטית, לא מעט בזכות יחס אישי חברי צמוד ללקוחותיה, ואהבתה הרבה למקצוע. היא כבר מזמן אוטוריטה בתחום האסתטיקה והבריאות. היא לא עוצרת לרגע, והיעד הבא של משרדה יהיה בשורה חדשה בתחום הדיגיטל והטלוויזיה. "החזון שלי לראות את המשרד שהקמתי ממשיך לשגשג", היא אומרת, "העבודה הזאת היא אהבת חיי. אין יום דומה למשנהו, אני מכירה לקוחות מעניינים שהופכים לחברים לחיים, נוסעת לתערוכות מרחיבות אופקים. וחלומי לעבוד לפחות עד גיל 80".

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד