צילום: סם יצחקוב

מרפאת השיניים של ד"ר פיש

מקצוענות, מצויינות, חדשנות וטכנולוגיות מתקדמות ברפואת שיניים

ד"ר יוסי פיש וד"ר גל פיש (צילום: גלעד קבלרו)
ד"ר יוסי פיש וד"ר גל פיש (צילום: גלעד קבלרו)

ד״ר יוסי פיש - אחד מרופאי השיניים הותיקים והמוערכים ביותר בתחומו בארץ, בוגר אוניברסיטת תל אביב ואוניברסיטת קונקורדיה במונטריאול, בעל מיומנות, ידע ונסיון 25 שנים בהשתלות שיניים ובשיקום הפה, בעל תואר של איגוד ההשתלות העולמי ובוגר מסלול השתלמות בתחום ההשתלות בארץ, באירופה ובארה"ב.

 

לד"ר פיש מיומנות גבוהה בהשתלות שיניים, אסתטיקה דנטלית ומתן פתרונות ייחודיים למטופלים מחוסרי עצם, ולבעיות דנטליות קשות וסבוכות. ד"ר פיש מורשה מטעם משרד הבריאות לטיפול בהרדמה/סדציה למטופלים הסובלים מחרדה דנטלית. מרפאה שעיקר פעילותה: השתלות שיניים, אסתטיקה דנטלית וטיפולי שיניים מורכבים ע"י רופא מקצועי ומיומן המבצע טיפולי שיניים בסטנדרטים גבוהים וטכנולוגיות חדשניות ביותר.

 

טיפול רפואי ברמה גבוהה, מעבדות יוקרתיות, שימוש בחומרים איכותיים ובציוד משוכלל, המבטיחים איכות הטיפול והצלחתו. שיקום לסת שלמה ביום אחד הרכבת כתרים באיכות ודיוק תוך 24 שעות, ללא הזדקקות לתותבות נשלפות. שיטה ייחודית המקלה משמעותית על המטופל, ללא כאבים ונפיחויות, אחוזי הצלחה גבוהים ביותר. השיטה מהירה והמטופל בסמוך להשתלה עם שיקום וללא תותבות. שיטה זו יותר מהירה, פחות חודרנית וקלה באופן משמעותי מבחינת נפיחות וכאב שלאחר הטיפול.

 

היתרונות התפקודיים בשילוב של היתרונות הקוסמטיים והפסיכולוגים, מהווים בסיס לשיפור משמעותי של איכות חיי המטופל, השיטה מקלה משמעותית על תהליך ההחלמה והמטופל יכול לחזור לשגרה במהירות. השיטה קיבלה תימוך מדעי ותיעוד של אלפי מקרים מעל 10 שנים של תוצאות קליניות טובות ביותר.

 

אסתטיקה דנטלית ושיקום הפה

שיקום הפה נועד לבנייה מחדש של מערכת השיניים אשר נפגעה או נשחקה ודורשת פתרון אסתטי ופונקציונלי לשיניים וללסתות.

כולל טיפול בשחיקת שיניים, חוסר שיניים וטיפול בבעיות סגר מסובכות. ניתן לתקן גם צורה ותפקוד של שיניים בעמדה לקויה, שיניים שבורות, שיניים בעלות גודל וצורה לקויה ולהעניק לשיניים מראה אחיד ויפה. המטרה - לשפר ולייפות את החזות והחיוך ולתרום לתחושת הנוחות והביטחון. כל זאת בהתבסס על הבנת תפקוד מערכת הלעיסה, הניסיון הקליני והמקצועי שצבר ד"ר פיש במהלך 25 שנה.

 

 ד"ר פיש מאמין כי אסתטיקה דנטלית הינה שילוב של רפואה עם אמנות, המלווה בעיצוב, תכנון ודיוק, וזאת על מנת להגיע למראה יפה והרמוני. כדי להגיע לחיוך המושלם יש חשיבות ליחס והרמוניה בין השפתיים, החניכיים והשיניים המהווים מסגרת לחיוך. מעבר ליכולת הלעיסה חשיבות רבה ליכולת לחייך בפה מלא ובביטחון וע"י כך להביא לשיפור בהערכה העצמית ובתחושת הצעירות.

 

פתרונות יחודיים למחוסרי עצם

כירורגיה דנטלית דורשת מקצועיות גבוהה וניסיון רב. על מנת שאפשר יהיה לבצע השתלה אנו זקוקים לרכס אופטימלי. לעיתים עקב ספיגת עצם הלסת לאחר אובדן השיניים ושימוש ממושך בתותבת, קיים חוסר עצם ולפיכך קושי ניכר בהתקנת שתלים, במקרים של מגבלות אנטומיות המהוות מכשול לביצוע שתלים לד"ר פיש היכולת המיומנות והניסיון בביצוע שתלים בשילוב שתלים זוויתיים, שתלי pyramidion או Subperiosteal ומתן מענה למקרים קשים ו"נואשים".

 

יישור שיניים לילדים, נוער ומבוגרים

במרפאה מחלקה ליישור שיניים המנוהלת על ידי האורתודונטית ד"ר גל פיש. היתרונות של הטיפול האורתודונטי באים לידי ביטוי, הן ברמה התפקודית והן ברמה האסתטית: חלוקה נכונה של כוחות הלעיסה, שיפור אסתטי, דיבור, היגיינה משופרת, מניעת מחלות חניכיים ומניעת אי נוחות וכאב במפרקי הלסת. תיקון סגר לסתות לקוי, החזרת שיניים כלואות לקשת השיניים, תיקון שיניים בהטייה או במנח לא טבעי, תיקון רווחים, או צפיפות שיניים תיקון הפרעות במנשך, מיקום נכון של השיניים הבוקעות ועוד.

 

יישור שיניים במגוון שיטות וטכנולוגיות מתקדמות

• יישור שיניים באמצעות קשתיות שקופות

• יישור שיניים ממוחשב

• יישור שיניים ללא עקירות

• טיפול באמצעות סמכים מתכתיים או שקופים

 

לתאום פגישת ייעוץ אישית:

טלפון: 03-6962550

כתובת: השופטים 41 (פינת דובנוב 13), תל אביב

בדיקה וייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, טיפול איכותי, ברמה גבוהה, במחיר הוגן ויחס מקצועי אישי וחם

 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד