גל גדות מפרגנת לכישרון ישראלי: דודי חסון הוטס לצלם אותה

הצלם הישראלי שעבד עם גדות בצמידות בארץ, הוזמן לקחת חלק בקמפיינים החדשים והמכניסים שלה לריבוק ו-וואווי, שיזכו לחשיפה בינלאומית בקרוב. פרסום ראשון

איתי יעקב

|

19.03.18 | 09:49

הכוכבת הכי הוליוודית שיצאה מישראל: גל גדות בקמפיין של ריבוק. הצילומים של דודי חסון יראו אור בקרוב (צילום: Collier Schorr)
הכוכבת הכי הוליוודית שיצאה מישראל: גל גדות בקמפיין של ריבוק. הצילומים של דודי חסון יראו אור בקרוב (צילום: Collier Schorr)
דודי חסון. יחסי העבודה שלו עם גדות מציינים השנה עשור (צילום: אניה מרטירוסוב)
דודי חסון. יחסי העבודה שלו עם גדות מציינים השנה עשור (צילום: אניה מרטירוסוב)
תחילת הקשר בין גדות וחסון: צילומי עבר של קסטרו (צילום: דודי חסון)
תחילת הקשר בין גדות וחסון: צילומי עבר של קסטרו (צילום: דודי חסון)

פחות משנה עברה מאז עלה לאקרנים שובר הקופות "וונדר וומן", ונדמה כאילו גל גדות היתה מאז ומעולם כוכבת הוליוודית מצליחה. בחודשיים האחרונים קטפה גדות בת ה-32 שלושה קמפיינים בינלאומיים לחברות מובילות, אשר על פי הערכות בענף שלשלו יחד לכיסה כ-16 מיליון דולר: 10 מיליון דולר על החוזה החדש לשנתיים עם ענקית הספורט ריבוק, 3 מיליון דולר בחוזה היוקרתי עם חברת רבלון, וסכום דומה על תפקידה כשגרירת קונצרן הטכנולוגיה הסינית וואווי, במסגרתו תשמש גדות כפרזנטורית של סדרת מכשירי הדגל Mate10.

  

נדמה כאילו גל גדות היתה מאז ומעולם כוכבת הוליוודית מצליחה. על השטיחים האדומים בחו"ל (צילום: AP)
  נדמה כאילו גל גדות היתה מאז ומעולם כוכבת הוליוודית מצליחה. על השטיחים האדומים בחו"ל(צילום: AP)

   

   

  גם אם ההערכות שפורסמו נופחו במטרה למקסם את היוקרה של הכוכבת הכי הוליוודית שיצאה מישראל, אין ספק כי ההכנסות שעושה גדות מקמפיינים בינלאומיים הן הכסף הגדול בהשוואה לסכום ה"מצחיק" שקיבלה על תפקידה בוונדר וומן, 300 אלף דולר בלבד, על פי אתר "דה דיילי דוט" האמריקאי.

   

  העשייה הבינלאומית של חסון נמצאת בתנופה (צילום: דודי חסון)
   העשייה הבינלאומית של חסון נמצאת בתנופה(צילום: דודי חסון)

    

   כך או כך, כעת מסתמן כי למרות הסכומים האסטרונומיים שהיא משלשלת לכיסה, ולמרות שכבר מזמן הפכה ליקירת הוליווד, גדות לא שוכחת מאיפה היא באה ומיהם אנשי המקצוע המוכשרים שליוו אותה כאן בישראל. ל-Xnet נודע כי לבקשתה של גדות הוטס צלם האופנה דודי חסון פעמיים מישראל ללוס אנג'לס, על מנת לצלם את גדות לקמפיין של וואווי, ולתמונות יחסי הציבור של ריבוק - שניהם צפויים להתפרסם בקרוב בעולם.

    

   פנים שמביאות קהל ועולות מיליונים. גדות (צילום: דודי חסון)
    פנים שמביאות קהל ועולות מיליונים. גדות(צילום: דודי חסון)

     

    יחסי העבודה בין חסון לגדות מציינים השנה עשור, מאחר שהחלו כשגדות נכנסה לתפקיד הפרזנטורית של חברת קסטרו בשנת 2008. מאז שיתפו השניים פעולה באופן צמוד יחסית, כשחסון הפך לצלם הצמוד של גדות גם בקמפיינים לחברות כמו קרליין ואירוקה, שעבורן שימשה בעבר כפרזנטורית. לאחרונה אף צילם אותה לסדרת תמונות אינטימיות בתל אביב (ראו שתיים מתוכן בפתיחת הכתבה), שעולות מדי פעם באינסטגרם הפרטי של גדות.

     

    היו ימים: גדות בצילומי עבר לקסטרו (צילום: דודי חסון)
     היו ימים: גדות בצילומי עבר לקסטרו(צילום: דודי חסון)

      

     ככלל, העשייה הבינלאומית של חסון, 36, נמצאת כיום בתנופה, כשברזומה שלו צילום קמפיינים למעצבת מארה הופמן והפקות במגזינים בינלאומיים. יש להניח כי השתתפותו בקמפיינים הגדולים של גל גדות בוואווי וריבוק צפויה למנף את שמו ואת עתידו כצלם בינלאומי.

      

     וונדר וומן של הפרסום הבינלאומי. גדות לריבוק (צילום: Collier Schorr)
      וונדר וומן של הפרסום הבינלאומי. גדות לריבוק(צילום: Collier Schorr)

       

      עבור גדות, שרשרת הקמפיינים הנוכחית מסמנת את התברגותה הסופית כפנים שמביאות קהל ועולות מיליונים - סכומים שפרזנטוריות מקומיות יכולות רק לחלום עליהם, כולל בר רפאלי. שלושת הקמפיינים החדשים הופכים אותה לא רק לפרזנטורית הישראלית הרווחית ביותר של השנה, אלא גם לוונדר וומן של הפרסום הבינלאומי, שבכוחה להרים לשיאים חדשים גם קריירות של כישרונות ישראלים שהעולם עוד לא זכה להכיר.

       

      ______________________________________________________

       

      ומי צעדו על המסלול בשבוע האופנה תל אביב?

      לחצו על התמונה לסיקור המלא של שבוע האופנה תל אביב 2018 (צילום אבי ולדמן)
      לחצו על התמונה לסיקור המלא של שבוע האופנה תל אביב 2018 (צילום אבי ולדמן)

       

       

       
      הצג:
      אזהרה:
      פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד