ריקי בן ארי ליום האישה: "האדם היחיד שעומד בדרככן הוא אתן"

צפו בגיבורת "הכוכב הבא" משתפת בסיפור שהפך את חייה. "היתה לי הארה שאני לא הולכת להיות צעירה או יפה יותר, והתפוצצתי לכם בסלון כל שבוע. החיים זה עכשיו"

בשיתוף גולף

|

08.03.18 | 10:30

צפו: ריקי בן ארי על הפחד להגשים את החלום
"החלטתי לקחת סיכון וללכת להיבחן לתוכנית שהיא מעוז של נעורים וצעירים - כל הדברים שהייתי בטוחה שאני לא"
"החלטתי לקחת סיכון וללכת להיבחן לתוכנית שהיא מעוז של נעורים וצעירים - כל הדברים שהייתי בטוחה שאני לא"

אל קו הגמר של "הכוכב הבא לאירוויזיון" הגיעו שתי נשים שכמעט לא רואים בפריים טיים המקומי: נטע ברזילי, שזכתה במקום הראשון ותייצג את ישראל בחודש מאי באירוויזיון בליסבון; וריקי בן ארי, בת 52 מהיישוב אורנית, שהיתה הפתעת העונה וקטפה את המקום השלישי בתחרות. "מאז שאני זוכרת את עצמי השירה היא דבר מרכזי בחיי, והדבר שאני הכי אוהבת לעשות", היא מספרת למצלמה במסגרת פרויקט וידויים מיוחד לרגל יום האישה החל היום בעולם. "נולדתי זמרת, הייעוד בחר בי, אבל את מה שבאמת חשבתי - שמרתי לעצמי. אלו היו החלומות הכי כמוסים שלי, ולא העזתי לדבר על קריירה ועל במות גדולות. אבל בפנים רציתי, מאוד רציתי".

 

ריקי בן ארי, 52: "החיים שלי התחילו עכשיו"
  ריקי בן ארי, 52: "החיים שלי התחילו עכשיו"

   

  בן ארי קיבלה החלטה גורלית כשנרשמה לאודישנים של התחרות שמזוהה עם מתמודדים שיכולים להיות הילדים שלה. "החלטתי לקחת סיכון וללכת להיבחן לתוכנית שהיא מעוז של נעורים וצעירים - כל הדברים שהייתי בטוחה שאני לא", היא משתפת. "היתה לי הארה שאני לא הולכת להיות צעירה יותר, או יפה יותר. לא אשיר טוב יותר או פחות טוב. ככה אני - זה מה שיש. החיים זה עכשיו", היא ממשיכה. "באתי לשם עם המון אהבה, ועם אמונה בעצמי, ומתוך המקום הזה התפוצצתי לכם בסלון כל שבוע. אני מאמינה שמה שיוצא מתוך הלב נוגע ומגיע גם ללבבות של אחרים. זאת היתה האמת שלי".

   

  באירוע השקת הקולקציה של גולף עם משפטי העצמה נשית של הסופרת ענת לב אדלר (צילום: דנה קופל)
   באירוע השקת הקולקציה של גולף עם משפטי העצמה נשית של הסופרת ענת לב אדלר(צילום: דנה קופל)

    

   השתתפותה של בן ארי בתוכנית פתחה עבורה דלתות, ובסוף השבוע האחרון היא אף הופיעה על הבמה המרכזית בנשף הפורים השנתי של שמעון שירזי והדי.ג'יי עופר ניסים עם להיט שנות השמונים FAME, לעיניהם ואוזניהם של אלפי בליינים, כשהיא לבושה שמלת ערב שחורה עם שני שסעים סקסיים בעיצובו של אלון ליבנה. היה זה רגע שסימן ללא ספק שהדיווה שעל המרקע מצאה את מקומה.

    

    

   "המסר שיש לי ליום האישה עבורכן נשים ונערות יקרות, האמינו בעצמכן והשקיטו את כל הקולות והפחדים", מסכמת בן ארי. "האדם היחיד שעומד בדרככן הוא אתן... אני ריקי בן ארי, והחיים שלי התחילו עכשיו!"

    

   ומה הווידוי של אורנה דץ ליום האישה?

    

   לחצו על התמונה לצפייה (צילום: אביגיל עוזי)
   לחצו על התמונה לצפייה (צילום: אביגיל עוזי)

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד