מארינה מקסימיליאן חזרה לדגמן לעונות: "לא אשאר במידה 38 לעד"

4 שנים אחרי שרזתה ועזבה את המותג לקול מחאת המידות הגדולות, חוזרת הזמרת לתפקיד עם גישה חדשה בנוגע למשקלה, והומור עצמי למי שתהו אם היא בהיריון

איתי יעקב

|

13.02.18 | 09:27

"יש הרבה מה לא לאכול כדי לרדת במשקל - וזה לא כיף". לחצו לצפייה במארינה מקסימיליאן בצילומים
צלם: איתי יעקב
"כשאת נושמת על במה, את לא עסוקה בלהכניס את הבטן". מארינה מקסימיליאן על הסט בצילומים למותג עונות (צילום: איתי יעקב)
"כשאת נושמת על במה, את לא עסוקה בלהכניס את הבטן". מארינה מקסימיליאן על הסט בצילומים למותג עונות (צילום: איתי יעקב)
"אני לגמרי מבינה את הלקוחות, כי אני זוכרת את הצורך שלי כנערה מלאה לראות אישה מלאה או אישה שחרחורת בקמפיינים" (צילום: איתי יעקב)
"אני לגמרי מבינה את הלקוחות, כי אני זוכרת את הצורך שלי כנערה מלאה לראות אישה מלאה או אישה שחרחורת בקמפיינים" (צילום: איתי יעקב)
"גיליתי שאני אהיה מאושרת אם אבחר להיות מאושרת ואוקיר תודה על מה שיש לי בחיים - ולא בגלל ההיקפים שלי, או בגלל מה שאני אוכלת או לא" (צילום: איתי יעקב)
"גיליתי שאני אהיה מאושרת אם אבחר להיות מאושרת ואוקיר תודה על מה שיש לי בחיים - ולא בגלל ההיקפים שלי, או בגלל מה שאני אוכלת או לא" (צילום: איתי יעקב)

חמש שנים לאחר שנפרדו דרכיהן, חברת האופנה "עונות" והזמרת מארינה מקסימיליאן חוזרות לשתף פעולה. אתמול (שני) בבוקר התייצבה מקסימיליאן בגזרה מעוררת קנאה ושיער ורוד על סט הצילומים של קולקציית אביב-קיץ 2018 של עונות, המותג שחוגג השנה 40.

 

"בתיכון כבר הייתי מידה 46 והייתי לובשת בגדי היריון עם גומי". בצילומים לקולקציית אביב-קיץ 2018 של עונות (צילום: איתי יעקב)
  "בתיכון כבר הייתי מידה 46 והייתי לובשת בגדי היריון עם גומי". בצילומים לקולקציית אביב-קיץ 2018 של עונות(צילום: איתי יעקב)

   

  עבור מקסימיליאן, מדובר בסגירת מעגל, לאחר ששימשה בתפקיד הפרזנטורית של המותג בין השנים 2013-2010 למשך שמונה עונות. "היתה לנו כהונה משותפת - אני במותג והם בחיי - במשך תקופה ארוכה. זה היה חיבור אורגני", אומרת מקסימיליאן בראיון ל-Xnet על סט הצילומים. "חלק מהסיבות לפרידה בינינו אז היו גם הירידה במשקל, אבל אני חושבת שהשלמנו מעגל. מה שאיפשר את החיבור עכשיו, זה הרצון שלי להעמיק את היחסים עם המותג. אני מרגישה בבית ורוצה לתת את האמירה שלי כפרזנטורית".

   

  "כבני אדם אנחנו רוצים לראות מישהו שמזכיר אותנו, כדי לקבל אישור שזה יפה ולגיטימי. אני מבטיחה שנשתמש בדרכים יצירתיות כדי לחזק את קהל הלקוחות שלנו, ונעבוד יחד עם נשים בכל מיני מידות וגילאים". בסיבוב הקודם בעונות (צילום: דודי חסון)
   "כבני אדם אנחנו רוצים לראות מישהו שמזכיר אותנו, כדי לקבל אישור שזה יפה ולגיטימי. אני מבטיחה שנשתמש בדרכים יצירתיות כדי לחזק את קהל הלקוחות שלנו, ונעבוד יחד עם נשים בכל מיני מידות וגילאים". בסיבוב הקודם בעונות(צילום: דודי חסון)

    

   המינוי של מקסימיליאן, מידה 38 גאה, לא חמק מעיניהן של הלקוחות במידות הגדולות של המותג, שמצאו במינוי המחודש הזדמנות נוספת להצית את הדיון על הבחירה של מותגים המזוהים עם מידות ביניים ומידות גדולות ללהק פרזנטוריות "לא שמנות".

    

    

   לאחר שהשילה 30 ק"ג ממשקלה בשנת 2013 הוחלפה מקסימיליאן במותג במיכאלה ברקו, שהוחלפה בהמשך על ידי עדי שילון. אז כמו היום, השיח נותר בעינו. "היא לא מייצגת במידותיה נשים שמנות", נכתב באחת התגובות הרבות באינסטגרם להודעה על מינויה של מקסימיליאן השבוע. "יש בארץ מספיק דוגמניות שמנות ונפלאות שיכולות למלא את התפקיד הזה, ואני לא מבינה למה עונות לקחו אישה במידה 38 כדי למכור בגדים במידה 48. הנה שוב המסר - שומן זה מגעיל, לא נשים לכם אותו על המסך ועל שלטי חוצות, אבל בואו לקנות אצלנו כי אף חנות 'נורמלית' לא סופרת אתכן. שוב נשים שמנות נדפקות מכל הכיוונים".

    

   "כנערה מאוד חיפשתי מודל לחיקוי, והשתיים הבודדות שנאחזתי בהן היו נעה תשבי ועוד מישהי, ומאוד חשוב לי להיות המודל הזה לנערות צעירות". בשנת 2010 (צילום: עדו לביא)
    "כנערה מאוד חיפשתי מודל לחיקוי, והשתיים הבודדות שנאחזתי בהן היו נעה תשבי ועוד מישהי, ומאוד חשוב לי להיות המודל הזה לנערות צעירות". בשנת 2010(צילום: עדו לביא)

      

    הביקורת הזאת לא חמקה מעיניה של מקסימיליאן, שחגגה לאחרונה יומולדת 30 עגול, ומספרת כי היא נמצאת היום במקום נינוח ושלם יותר בחייה. "אני לגמרי מבינה את הלקוחות, כי אני זוכרת את הצורך שלי כנערה מלאה לראות אישה מלאה או אישה שחרחורת בקמפיינים", היא אומרת. "כבני אדם אנחנו רוצים לראות מישהו שמזכיר אותנו, כדי לקבל אישור שזה יפה ולגיטימי. אני מבטיחה שנשתמש בדרכים יצירתיות כדי לחזק את קהל הלקוחות שלנו, ונעבוד יחד עם נשים בכל מיני מידות וגילאים".

     

    "רזיתי כי רציתי לגלות בעצמי מה זה הדבר הזה שאנחנו מספרות לעצמנו, וגיליתי שזה בדיה ושקר" (צילום: איתי יעקב)
     "רזיתי כי רציתי לגלות בעצמי מה זה הדבר הזה שאנחנו מספרות לעצמנו, וגיליתי שזה בדיה ושקר"(צילום: איתי יעקב)

      

     אחת הדרכים שמארינה מדברת עליהן היא קולקציית קפסולה בעיצובה שתותאם לקהל צעיר, וצפויה להיות מושקת במהלך 2018, במקביל לאלבום עליו החלה לעבוד וסיבוב הופעות חדש. "כנערה לא היה לי איפה לקנות בגדים, כי בשום רשת לא היו את המידות שלי", היא נזכרת. "בתיכון כבר הייתי מידה 46 והייתי לובשת בגדי היריון עם גומי, או בגדים שרכשתי בחנויות יד שנייה. אני זוכרת גם שכנערה מאוד חיפשתי מודל לחיקוי, והשתיים הבודדות שנאחזתי בהן היו נעה תשבי ועוד מישהי, ומאוד חשוב לי להיות המודל הזה לנערות צעירות".

      

     "גוף ומשקל הם דברים דינאמיים". בשנת 2013 (צילום: דודי חסון)
      "גוף ומשקל הם דברים דינאמיים". בשנת 2013(צילום: דודי חסון)

       

      יכול להיות שסומנת כ'"מטרה" על ידי אותן לקוחות, פשוט כי בניגוד אליהן הצלחת לרזות?

      "אני לא רואה בהרזיה מהלך חד כיווני. רזיתי כי רציתי לגלות בעצמי מה זה הדבר הזה שאנחנו מספרות לעצמנו, וגיליתי שזה בדיה ושקר. גיליתי שאני אהיה מאושרת אם אבחר להיות מאושרת ואוקיר תודה על מה שיש לי בחיים - ולא בגלל ההיקפים שלי, או בגלל מה שאני אוכלת או לא. ויש הרבה מה לא לאכול כדי לרדת במשקל - וזה לא כיף. יש לי ילדה בת שנתיים (ליצ'י לוסיה, מהזוגיות עם המוזיקאי גיא מנטש, א"י) וחשוב לי להעביר לה מסר של קבלה עצמית. דימוי גוף הוא נושא שכל העולם עוסק בו היום וזה שיח מאוד חשוב, וגם העין שלי פחות ביקורתית. גוף ומשקל הם דברים דינאמיים. לא אשאר ב-38 הזה לעד. אני אעלה וארד, כל חודש והתפריט שהוא מציע".

       

      "יש לי ילדה בת שנתיים וחשוב לי להעביר לה מסר של קבלה עצמית" (צילום: דנה קופל)
       "יש לי ילדה בת שנתיים וחשוב לי להעביר לה מסר של קבלה עצמית"(צילום: דנה קופל)

        

       דימוי גוף הוא בהחלט נושא שמעסיק את הזמרת. בחודש מאי האחרון פרסמה בעמוד האינסטגרם שלה צילום מסך של תכתובת עם כתבת רכילות של אתר וואלה!סלבס, שהתעניינה אם מקסימיליאן בהיריון. "לא חמודה, פשוט יש לי בטן", כתבה לה מקסימיליאן, וחתמה את השיחה במשפט: "תודה שקראת לי שמנה".

        

       "כנערה לא היה לי איפה לקנות בגדים, כי בשום רשת לא היו את המידות שלי" (צילום: איתי יעקב)
        "כנערה לא היה לי איפה לקנות בגדים, כי בשום רשת לא היו את המידות שלי"(צילום: איתי יעקב)

         

        "זה נעשה ממקום של הומור", אומרת השבוע מקסימיליאן על התקרית. "שמחתי שאני יכולה לצחוק על פנייה כזאת, כי אני זאת שלבשה שמלה צמודה להופעה, וכשאת נושמת על במה, את לא עסוקה בלהכניס את הבטן. העיתונאית עשתה את העבודה שלה, ואני עשיתי את העבודה שלי בחיים - לא לקחתי ללב וצחקתי על זה, חושפת במקצת את הרגעים המצחיקים וחסרי האונים של להיות אדם מפורסם".

         

        ______________________________________________________

         

        ומה הסוד של הכוכבות להעלמת קמטים בלי הזרקות?

        במקום להזריק: נטלי פורטמן וג'ניפר אניסטון מצמידות כוסות רוח לפנים. לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: Gettyimages)
        במקום להזריק: נטלי פורטמן וג'ניפר אניסטון מצמידות כוסות רוח לפנים. לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: Gettyimages)

         

         

         
        הצג:
        אזהרה:
        פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד