מי אתה רנדי גרבר? הכירו: הבעל והסוכן של אימפריית סינדי קרופורד

אביה של הדוגמנית החמה בעולם קאיה גרבר, ושל הדוגמן העולה פרסלי גרבר - שכיכב אמש עם אמו בפרסומת הזהב בסופרבול - הוא המנצח על ההצלחה המשפחתית

איתי יעקב

|

05.02.18 | 08:56

איפה עוד תמצאו משפחה שכזאת? רנדי גרבר, סינדי קרופורד, קאיה ופרסלי גרבר (צילום: Gettyimages)
איפה עוד תמצאו משפחה שכזאת? רנדי גרבר, סינדי קרופורד, קאיה ופרסלי גרבר (צילום: Gettyimages)
"עשיתי את שלי, כולם במשפחה עובדים". רנדי גרבר, שבעצמו התחיל לדגמן בגיל 16 (צילום: AP)
"עשיתי את שלי, כולם במשפחה עובדים". רנדי גרבר, שבעצמו התחיל לדגמן בגיל 16 (צילום: AP)
חיי הנישואים שלהם נראים כמכוסים בשכבת גלוס נוצצת (צילום: Gettyimages)
חיי הנישואים שלהם נראים כמכוסים בשכבת גלוס נוצצת (צילום: Gettyimages)
"לילדים האלה היו את כל הסיבות להפוך לדפוקים, כי הם ילדים יפים שנולדו לתוך תהילה ועושר", אמר חבר המשפחה ג'ורג' קלוני (צילום: Gettyimages)
"לילדים האלה היו את כל הסיבות להפוך לדפוקים, כי הם ילדים יפים שנולדו לתוך תהילה ועושר", אמר חבר המשפחה ג'ורג' קלוני (צילום: Gettyimages)
"אני חושבת ששנינו היינו רוצים שפרסלי וקאיה יתחילו לדגמן בגיל קצת יותר מבוגר, אבל העולם שונה עכשיו", אמרה קרופורד (צילום: Gettyimages)
"אני חושבת ששנינו היינו רוצים שפרסלי וקאיה יתחילו לדגמן בגיל קצת יותר מבוגר, אבל העולם שונה עכשיו", אמרה קרופורד (צילום: Gettyimages)

אם לעולם הדוגמנות היתה משפחת מלוכה, הרי שבימים אלו היו מכניסים לארמון אחר כבוד את משפחת גרבר-קרופורד, עם בריכת הגנים שלא מפסיקה להכות גלים. איפה עוד תמצאו הרכב כזה: אמא סינדי קרופורד, טופ מודל לשעבר שממשיכה לככב בצילומים גם בגיל 51; הבת קאיה גרבר,16, שמאיימת לשבור את השיאים שכבשה אמה; הבן פרסלי גרבר, 18, שעושה צעדים ראשונים בעולם הדוגמנות; והאב רנדי גרבר, 55, שמשמש לכל בני ביתו כסוכן ומנהל אישי.

 

A post shared by Xnet Fashion (@xnet_fashion) on

 

הון עצמי המוערך ב-100 מיליון דולר. רנדי גרבר עם סינדי קרופורד (צילום: Gettyimages)
  הון עצמי המוערך ב-100 מיליון דולר. רנדי גרבר עם סינדי קרופורד(צילום: Gettyimages)

   

  יחד ובנפרד כובשים בני המשפחה קמפיינים לבתי אופנה, פרסומות בטלוויזיה, שערי מגזינים ומסלולי תצוגות בקצב מסחרר, עד שקשה לעקוב ולזכור את מי מהם ראינו איפה. רק לאחרונה הופיעה קאיה יחד עם אחיה פרסלי בקמפיין האביב החדש של קלווין קליין, ואמש כיכב יחד עם אמא סינדי בפרסומת הזהב החדשה של פפסי ששודרה אמש במחצית הסופרבול, בתמורה לחמישה מיליון דולר. מי שהספיק לשכוח, בשנת 1992 שימשה סינדי קרופורד כפרזנטורית לענקית המשקאות הקלים, בפרסומת שבה היא לבושה בשורטס מג'ינס וגופייה לבנה.

   

  הילדים פרסלי וקאיה גרבר בקמפיין לקלווין קליין
   הילדים פרסלי וקאיה גרבר בקמפיין לקלווין קליין

    

   המשפחה הגרעינית לא פספסה גם את ההזדמנות לקמפיין משותף, ובספטמבר אשתקד הושק קמפיין לשעוני אומגה בכיכובם של כל הארבעה. "עכשיו אני יכול לפרוש", אמר רנדי האב במסיבת העיתונאים, "עשיתי את שלי, כולם במשפחה עובדים". עבור גרבר, האנונימי מבין הארבעה, מדובר בסוג של קאמבק, לאחר שבגיל 16 היה דוגמן בסוכנות Elite האמריקאית במשך שלוש שנים, עד שפנה ללימודי הפקת טלוויזיה באוניברסיטת אריזונה. בכתבת פרופיל רחבה שפורסמה עליו לאחרונה בניו יורק טיימס, מגלה האישה שלצדו, כי הוא למעשה המושך בחוטים ב"עסק המשפחתי". "יש לו תמיד אצבע על הדופק של מה נכון, ומה הולך להיות הדבר החם הבא", אמרה קרופורד. "הוא מבחין בכל, גם אם נראה שהוא נינוח ורגוע".

    

   "מבריק, בוטה, חברותי, חביב. וגם, מפעיל בר", תיאר את רנדי גרבר המלונאי איאן שראגר, שעבד איתו בתחילת דרכו (צילום: Gettyimages)
    "מבריק, בוטה, חברותי, חביב. וגם, מפעיל בר", תיאר את רנדי גרבר המלונאי איאן שראגר, שעבד איתו בתחילת דרכו(צילום: Gettyimages)

     

    רנדי לא טירון בעולם העסקים. כבר בשנות ה-90 הקים עם שני אחיו את קבוצת "גרבר", הכוללת 37 מסעדות וברים בארצות הברית, ובראשם בר ה"וויסקי" במלון פרמאונט בניו יורק, ומותג הטקילה קסאמיגוס, שהקים בשנת 2013 יחד עם השחקן ג'ורג' קלוני, ואותה מכרו לחברת Diaego תמורת 700 מיליון דולר. במודעות הקמפיין הראשונות של המותג פורסמה תמונה ישנה של רנדי מעברו כדוגמן בשנות ה-80, שם הוא נראה כגבר אמריקאי מחוספס, ורסיה לגבר של מרלבורו, אם תרצו.

     

     

    למרות השיבה שנותנת אותותיה בשיערו, רנדי הוא עדיין אותו גבר מרשים ושרמנטי. בסרטון הפרסומת הראשון של מותג הטקילה נכנס רנדי לחדר ותופס את קרופורד עם קלוני במיטה, ובסרטון הבא אחריו קרופורד היא זו שמגלה את שני הגברים חולקים מיטה.

     

     

    "סינדי ורנדי היו מודעים מאוד לגידול ילדיהם במאליבו, וכיצד זה עלול לפגוע בהם בצורה איומה, אז הם שמרו עליהם באדיקות", אמר החבר הטוב ג'ורג' קלוני (צילום: Gettyimages)
     "סינדי ורנדי היו מודעים מאוד לגידול ילדיהם במאליבו, וכיצד זה עלול לפגוע בהם בצורה איומה, אז הם שמרו עליהם באדיקות", אמר החבר הטוב ג'ורג' קלוני(צילום: Gettyimages)

      

     עם הון עצמי המוערך ב-100 מיליון דולר, גרבר, שנולד למשפחה יהודית משכונת קווינס בניו יורק, הפך לאחד מאנשי הלילה והנדל"ן הבולטים בקליפורניה, בה הוא מתגורר עם משפחתו. יהדותו של אביהם אומנם לא הופכת את הילדים קאיה ופרסלי ליהודים על פי ההלכה, אבל השורשים שלהם מובילים עמוק אל הקהילה היהודית הגדולה בקווינס.

      

     "הוא מבחין בכל, גם אם נראה שהוא נינוח ורגוע", אמרה סינדי קרופורד על בעלה (צילום: Gettyimages)
      "הוא מבחין בכל, גם אם נראה שהוא נינוח ורגוע", אמרה סינדי קרופורד על בעלה(צילום: Gettyimages)

       

      את קרופורד הכיר בתחילת שנות ה-90, כשעוד היתה נשואה לריצ'ארד גיר, במסיבה שארגנה סוכנות הדוגמנות פורד. בראיונות איתה מספרת קרופורד כי השניים שמרו על קשר כל אותן שנים, אך רק לאחר גירושיה מגיר ב-1995 החלו לרקום מערכת יחסים, שהובילה לחתונה ב-1998. למתבונן מהצד נראים חיי הנישואים שלהם כמכוסים בשכבת גלוס נוצצת, אבל השניים ידעו במהלך הדרך לא מעט מהמורות, כמו התלונות שהגישו נגד גרבר ב-2009 שתי מלצריות באחת המסעדות שלו, בטענה כי הטריד אותן מינית. הסיפור נסגר בטענה כי מדובר בתלונת שווא.

       

        

       "כשהיא היתה בת 13 אמרנו לה שתמתין עם הדוגמנות עד שתהיה בת 16". סינדי קרופורד וקאיה גרבר על שערי מגזינים
        "כשהיא היתה בת 13 אמרנו לה שתמתין עם הדוגמנות עד שתהיה בת 16". סינדי קרופורד וקאיה גרבר על שערי מגזינים

         

        בתקשורת סומן גרבר כאיש עסקים ממולח. "מבריק, בוטה, חברותי, חביב. וגם, מפעיל בר", אמר עליו לניו יורק טיימס המלונאי איאן שראגר, שעבד איתו בתחילת דרכו. "זה לא מדע טילים, כן?". גם דוגמנות היא לא בהכרח מהמקצועות המורכבים ביותר, אבל נראה כי היכולות של מר גרבר להתרחב לעסקים נוספים, וגם לנווט את הקריירה של ילדיו, מסמנת אותו כמי שיודע לזהות הזדמנויות טובות. הוא עצמו מעדיף לא להתראיין על משפחתו, אבל קרופורד כן מסבירה כי הקריירה של ילדיהם היא החלטה משותפת, שנעשתה בתמיכתם המלאה.

         

        "אבא שלי הוא איש פרפרקציוניסט שהאווירה סביבו תמיד שמחה. הוא החבר הטוב ביותר שלי". פרסלי וקאיה גרבר (צילום: Gettyimages)
         "אבא שלי הוא איש פרפרקציוניסט שהאווירה סביבו תמיד שמחה. הוא החבר הטוב ביותר שלי". פרסלי וקאיה גרבר(צילום: Gettyimages)

          

         "אני חושבת ששנינו היינו רוצים שפרסלי וקאיה יתחילו בגיל קצת יותר מבוגר, אבל העולם שונה עכשיו, וקאיה מאוד רצתה לדגמן", סיפרה. "כשהיא היתה בת 13 אמרנו לה שתמתין עד שתהיה בת 16, ובמקביל, פרסלי פתאום החל להופיע בשורה של קמפיינים". מאז הספיקה קאיה לכבוש בכל מובן את פסגת שבועות האופנה, מניו יורק ועד פריז, ועוד לפני כן הצטלמה למספר שערי מגזינים, הפכה למוזה החדשה של קרל לגרפלד, וביססה את מעמדה כדוגמנית החמה והבולטת ביותר כרגע בתעשייה. יש מי שיגידו, הקנדל ג'נר החדשה, אבל היא כבר ממשפחה אחרת.

          

         "אבא שלי הוא אחד האנשים הקולים בעולם. הוא יודע כיצד להרים מסיבה טובה, בעוד שלי עצמי אין חברים שיודעים לעשות מסיבות טובות". קאיה גרבר בתצוגת הקוטור של שאנל (צילום: Gettyimages)
          "אבא שלי הוא אחד האנשים הקולים בעולם. הוא יודע כיצד להרים מסיבה טובה, בעוד שלי עצמי אין חברים שיודעים לעשות מסיבות טובות". קאיה גרבר בתצוגת הקוטור של שאנל(צילום: Gettyimages)

           

          "לילדים האלה היו את כל הסיבות להפוך לדפוקים, כי הם ילדים יפים שנולדו לתוך תהילה ועושר", הוסיף ג'ורג' קלוני כחבר המשפחה, "אבל סינדי ורנדי היו מודעים מאוד לגידול ילדיהם במאליבו, וכיצד זה עלול לפגוע בהם בצורה איומה, אז הם שמרו עליהם באדיקות". הילדים, מצדם, מחזירים לאביהם אהבה ופרגון. במסיבת העיתונאים ההיא של שעוני אומגה בפריז, סיפרה קאיה כי אביה הוא "אחד האנשים הקולים בעולם. הוא יודע כיצד להרים מסיבה טובה, בעוד שלי עצמי אין חברים שיודעים לעשות מסיבות טובות". ופרסלי הוסיף: "אבא שלי הוא איש פרפרקציוניסט שהאווירה סביבו תמיד שמחה. הוא החבר הטוב ביותר שלי".

           

          ______________________________________________________

           

          והאם מוחמד חדיד, אביהן של ג'יג'י ובלה, אנס דוגמנית?

          דוגמנית מאשימה: מוחמד חדיד אנס אותי. לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: Gettyimages)
          דוגמנית מאשימה: מוחמד חדיד אנס אותי. לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: Gettyimages)

           

           

           
          הצג:
          אזהרה:
          פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד