הילדים משגעים אתכם? חמישה פטנטים לחיים קלים יותר

איך להכין להם ארוחה בזריזות, לקצר זמנים בהתארגנות הבוקר ולגרום להם לעזור במטלות הבית? קבלו 5 קיצורי דרך לשגרה קצת פחות לחוצה

מוגש מטעם ערוץ diy, ערוץ 41 ב-Hot (תוכן פרסומי)

|

30.01.18 | 12:32

תקלו קצת על עצמכם
באדיבות ערוץ diy ישראל – עשו זאת בעצמכם, אפיק 41 ב-HOT

יש בעולם הזה יצורים שקיימים אך ורק כדי להקשות את חייכם, וזאת אשמתכם, כי אתם יצרתם אותם. איך תוכלו קצת להקל על עצמכם? יש לנו כמה פטנטים:

 

פנקייק זריז

הם דורשים ארוחת בוקר מהירה, חמה וטעימה בכל בוקר, על פי לוח הזמנים שלהם? כדי להימנע מפאניקת פנקייק, צקו את הבלילה למכל קטשופ ריק – וכך תכינו חביתיות מושלמות בתוך שניות.

 

ימין שלי או ימין שלך?

הילדים שלכם עושים צחוק מהמשימות הפשוטות ביותר? למשל כשהם נועלים את הנעל על הרגל הלא נכונה. כדי לוודא שהם לא הולכים שוב כמו פרנקנשטיין, גזרו מדבקה לשניים והניחו מחצית ממנה על גב כל נעל. כל מה שהילדים צריכים לעשות זה לחבר את המדבקה נכון, והם מוכנים לצאת לדרך.

 

מולטיטסקינג

הילדים רוצים שתשחקו איתם 24 שעות ביממה וזה בלתי אפשרי כי אתם אנשים עסוקים וחשובים? כדי להפוך זמן משחק לזמן מולטיטסקינג, העבירו חבל ארוך סביב הנדנדה שלהם וקשרו קשר ביטחון. עכשיו משכו את החבל כשאתם יושבים ופנו את עצמכם לעיסוקים נוספים.

 

אליפות הניקיון

הילדים אוהבים לבלגן את המטבח, אבל הם נעלמים ברגע שמבקשים מהם לעזור בניקיונות? כדי לפתות את הילדים שלכם לטאטא, סמנו שני ריבועים בסרט דביק באמצע הרצפה והניחו להם להתחרות מי יוצר את הערמה הגדולה יותר.

 

מונע טפטופים

קרטיבים משאירים כתמים גרועים יותר מגלידה, כי הם פשוט צבע מאכל קפוא. פטנט ידידותי נוסף שימנע מצב דביק: אפשר לקחת כוס חד פעמית, לעשות חריץ בתחתית, ויש לכם קרטיב ללא לכלוך. גם גביעי נייר לקאפקייקס יכולים למנוע טפטופים באותה דרך.

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד