עו"ד הגר אמר

בעלת משרד העוסק בתחום הפלילי, מגשרת ומרצה

תוכן שיווקי

|

31.12.17 | 16:53

  (צילום: עמיר צוק, סטיילינג: הילה ג’רבי)

גיל: 38
מצב משפחתי: נשואה + 2
מקום מגורים: תל אביב

מגיל צעיר חלמתי להיות עו”ד והיה לי ברור שאעסוק בתחום הפלילי. את דרכי המקצועית התחלתי כשכירה, במשרד עו”ד סער שיינפיין, מי שהיווה עבורי מורה דרך. לאחר כארבע שנים יצאתי לעצמאות.

 

כ־12 שנה אני מייצגת נאשמים ועצורים בכל הערכאות בבית המשפט, בכל סוגי העבירות הפליליות. במקביל משרדי מתמחה בייצוג מטופלים בוועדות פסיכיאטריות מטעם הסנגוריה הציבורית, נישה שקרובה ללבי ואני מודה על הזכות שניתנה לי לייצג ולהתמקצע בה.

 

במקביל לעבודה במשרד אני מעבירה הרצאות לקהל הרחב. ההרצאות נולדו מתוך תחושת שליחות ורצון להעביר את הידע שצברתי הלאה. אחת ההרצאות המובילות שלי היא “משפטים שעשו היסטוריה” שבה הקהל מקבל הצצה לעולם הפלילי, לומד איך קרה שאנשים נורמטיביים לחלוטין מוצאים את עצמם מאחורי סורג ובריח, ומבין איך זה משפיע עלינו כחברה מבחינת החוק וההד הציבורי.

 

המוטו שלי הוא “צדק צדק תרדוף”, ולמען זה אני נלחמת יום־יום בבית המשפט עבור לקוחותיי. במהלך הקריירה שלי נתקלתי לא אחת בתופעת “תלונות שווא” – תופעה שאינה מדוברת ושאינה נאכפת. כשאני מרצה בנושא, אני מרגישה סוג של שליחות להיות ה”קול” עבור אותם אנשים שחייהם נהרסו, ולא היה מי שייתן את הדין על כך.

 

העוגן בחיי ומקור ההשראה שלי הוא בעלי שמאפשר לכל מי שאני לפרוח. שעות הפנאי הן קודש עבורי לבילוי עם הקן המשפחתי שלי.

 

נשיות היא נושא שבוער בי. אינטואיציה נשית היא מקור הכוח שלי, והיא זו שמאפשרת לי לשלב בין שני תחומי קריירה ולהצליח בכך. מבט לעתיד: תמיד פזלתי לכיוון הפוליטיקה, אם כבר לשנות ולהשפיע, אז שם.

 

אתר: www.hagaramarlaw.co.il

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד