אגם רודברג חולקת דירה אחת עם בן הזוג החדש ובמה אחת עם האקס

ההצגה חייבת להימשך, והחיים שלה לא נעצרו אחרי הפרידה מגל אמיתי. על החבר העשיר ("לא יודעת ולא שואלת") והעבודה לצד האקס: "עברנו הרבה שלבים של עיבוד"

רודברג. "ככל שאתה גדל אתה מתחדד לגבי הרצונות שלך ומבין מה נכון ומה לא נכון לך. יותר ברור לך איפה אתה רוצה לגור ומי עושה לך טוב ואיזו אמנות אתה רוצה לעשות. אני מאוד מאוד מפוקסת" (צילום: אלון שפרנסקי, סטיילינג: ראובן כהן)
רודברג. "ככל שאתה גדל אתה מתחדד לגבי הרצונות שלך ומבין מה נכון ומה לא נכון לך. יותר ברור לך איפה אתה רוצה לגור ומי עושה לך טוב ואיזו אמנות אתה רוצה לעשות. אני מאוד מאוד מפוקסת" (צילום: אלון שפרנסקי, סטיילינג: ראובן כהן)
נזכה לעשות לה ולבנזוג החדש קולולוש? (צילום: אלון שפרנסקי, סטיילינג: ראובן כהן)
נזכה לעשות לה ולבנזוג החדש קולולוש? (צילום: אלון שפרנסקי, סטיילינג: ראובן כהן)

באחד מערבי שישי של חודש נובמבר האחרון התמקם צלם רכילות מתחת לבניין גבוה בצפון תל אביב ונהנה מטור ארוך של ידוענים שצעדו מולו בבגדיהם היפים, עם מתנות ביד, בדרך ליום ההולדת של הסטארט אפיסט דור קרובינר. שנה קודם לכן, ספק אם צלם רכילות כלשהו היה טורח לצאת מהבית לצורך האירוע, אבל השנה קרובינר הפך לבן הזוג של אגם רודברג, וזה כבר משנה מהותית את התמונה בכל כך הרבה פרמטרים.

 

למשל: הוא חוגג את יום ההולדת שלו שבועיים לפני התאריך שבו נולד, כי בת הזוג שלו היא שחקנית עסוקה שמשחקת בשמונה הצגות בשבוע, ויום ההולדת נופל על הצגה שלה. וגם: בין המוזמנים עמית פרקש, שביט ויזל, ירדן הראל, יערה בנבנישתי, מיכל הקטנה, אורנה דץ, סיגל שחמון, טום באום ושי־לי שינדלר. "זה התחיל כאירוע קטן שארגנתי לדור. הזמנתי מעט אנשים, אבל לאט לאט, בגלל חרדה והפחד שיהיה 'הקיץ של אביה', הזמנתי עוד ועוד", אגם צוחקת.

 

מימין: על שער Gostyle. "אין היום אנשים שאני לא אוהבת בחיים שלי" (צילום: אלון שפרנסקי, סטיילינג: ראובן כהן)
  מימין: על שער Gostyle. "אין היום אנשים שאני לא אוהבת בחיים שלי"(צילום: אלון שפרנסקי, סטיילינג: ראובן כהן)

   

  החרדה של רודברג (31) מעט מוזרה, בהתחשב בכך שמדובר באחת הדמויות האהובות והפופולריות בתעשייה כבר שנים. 316 אלף העוקבים שלה באינסטגרם הם עדות אחת לפופולריות שלה. עדות נוספת היא התפקידים הראשיים שהיא מקבלת בתיאטרון ובטלוויזיה, כשחקנית שיכולה להוביל הצגה או סדרה ולגרום לקהל להגיע לקופות.

   

  התפקיד הראשי הראשון שקיבלה בתיאטרון היה לפני כשנה, כשלוהקה לגלם את דמותה של מיקה בסיפור האהבה הארצישראלי "הוא הלך בשדות" של תיאטרון בית ליסין, לצד בן הזוג הקודם שלה, גל אמיתי. זה היה ליהוק מחייב ומשמעותי עבורה, ובדיעבד נראה שהלחץ עשה את שלו, והזוגיות עם אמיתי התפרקה.

   

  "יודעת מה אני שווה"

  בריאיון למגזין Gostyle שערכתי איתה לפני כשנה, סיפרה רודברג שלא קל לה לעבוד בצורה הדוקה כל כך עם בן הזוג והודתה שקשה לגרור מחלוקות וסערות מהחזרות הביתה. זמן קצר אחרי שההצגה עלתה, עם רזומה של חמש שנים וחצי משותפות והצעת נישואין, השניים נפרדו. הם פינו את הדירה שחלקו, פירקו את השותפות בבית הספר למשחק שניהלו יחד והפסיקו את ההורות המשותפת על הכלבה.

   

  "אני מוקירה את מה שהיה לי עם גל ואני מודה לו", היא מסכמת. "הייתה לנו מערכת יחסים מעולה בשלבי חיים מאוד מהותיים של לימודים, התפתחות וגדילה. זה נגמר כשזה היה צריך להיגמר. גדלנו והתפתחנו ביחד והבנו מה אנחנו רוצים ולא רוצים. ככל שאתה גדל אתה מתחדד לגבי הרצונות שלך ומבין מה נכון ומה לא נכון לך. יותר ברור לך איפה אתה רוצה לגור ומי עושה לך טוב ואיזו אמנות אתה רוצה לעשות. אין היום אנשים שאני לא אוהבת בחיים שלי. אין לי חברים זוללי אנרגיות. אני מאוד מאוד מפוקסת".

   

  היום את יודעת לבחור זוגיות יותר טוב?

  "אני יודעת שיהיה טוב אם יהיו בו סבלנות, טוב לב, הומור, אם הוא יהיה חכם ויצחיק אותי. אבל בסופו של דבר, אין רשימה מסודרת של דברים שאני אוהבת. או שיש כימיה או שאין. אתה לא בוחר בתכונות. בוחרים בבנאדם: במכלול של עיניים, חיוך, שפה משותפת".

   

  "אני יודעת מה אני שווה, אבל מעדיפה שתתרכזו באמנות שלי ולא בכמה שאני מרוויחה. זה לא צנוע לדבר על כסף" (צילום: אלון שפרנסקי, סטיילינג: ראובן כהן)
   "אני יודעת מה אני שווה, אבל מעדיפה שתתרכזו באמנות שלי ולא בכמה שאני מרוויחה. זה לא צנוע לדבר על כסף"(צילום: אלון שפרנסקי, סטיילינג: ראובן כהן)

    

   חשבת מה יגידו על זה שאת מתחילה בתוך חודשים ספורים בקשר חדש?

   "אני לא נכנסת למה שיש לו בכיס, לא מתערבת בזה. לא יודעת ולא שואלת. אני עובדת מגיל 13. את כל מה שיש לי השגתי בעשר אצבעות. גם כשאני בקאסט מלא בגברים, אדאג שלא יהיה קיפוח ושלא אקבל פחות מהם"

   "תמיד ידברו. תמיד יגידו. תמיד יש כאלה שימצא או לא ימצא חן בעיניהם מה שאת עושה. אי אפשר לתת לזה לנהל אותך. ככה לא תהיי מאושרת. הייתי חצי שנה לבד בדירה ששכרתי בצפון העיר אחרי שגל ואני נפרדנו. גם לפני הקשר עם גל הייתי לבד חצי שנה. אי אפשר להגיד שאני לא יודעת להיות לבד. דור ואני מכירים כבר שנים. אחרי שגל ואני נפרדנו נפגשנו באיזה מקום והתחלנו אחד עם השני. גיליתי בחור מדהים, טוב, חכם, רגיש. עברנו לגור יחד לפני יותר מחצי שנה. התאהבנו וזה היה הדבר המתאים לעשות".

    

   ואיך את מרגישה כשאומרים שבחרת בבחור העשיר?

   "אני לא נכנסת למה שיש לו בכיס, לא מתערבת בזה. לא יודעת ולא שואלת. אני עובדת מגיל 13. את כל מה שיש לי השגתי בעשר אצבעות. גם כשאני בקאסט מלא בגברים, אדאג שלא יהיה קיפוח ושלא אקבל פחות מהם. ממש לא הייתי רוצה שתשימו את המשפט הזה בכותרת".

    

   למה? זאת אמירה עוצמתית.

   "אני לא אוהבת להיכנס לכספים. אני יודעת מה אני שווה, אבל מעדיפה שתתרכזו באמנות שלי ולא בכמה שאני מרוויחה. זה לא צנוע לדבר על כסף".

    

   על כסף היא לא אוהבת לדבר, אבל כשהיא מתייחסת לסטארט־אפ שהקים בן זוגה בתחום הבוקינג, העיניים שלה נוצצות. "RoomsNinja מעדכן כל הזמן את מחירי החדרים שהזמנתם לנסיעה שלכם ודואג שההימור על ההזמנה של החופשה יהיה כדאי", היא מבארת.

    

   יש סיכוי שנראה גם אותך נכנסת לעולם העסקים?

   "אני מסתכלת על כוכבות הוליוודיות כמו ריס וויתרספון שהקימה חברת הפקות והיא מקדמת איתה את ייצוג הנשים בהוליווד. הלוואי שזה יקרה לי גם, שלא אהיה תלויה במפיקים אלא אצור לעצמי את ההזדמנויות שלי. אני קצת פעילה בנדל"ן. אבל בינתיים אני שחקנית".

    

   " אני אוהבת מאוד את הדמות של מיקה ולא רציתי לוותר עליה. מבחינתי זאת אבן דרך בקריירה שלי" (צילום: אלון שפרנסקי, סטיילינג: ראובן כהן)
    " אני אוהבת מאוד את הדמות של מיקה ולא רציתי לוותר עליה. מבחינתי זאת אבן דרך בקריירה שלי"(צילום: אלון שפרנסקי, סטיילינג: ראובן כהן)

     

    תהליך הפרידה הממושך בהיסטוריה

    כאמור, רודברג היא שחקנית עסוקה במיוחד. בימים אלה היא מופיעה בתיאטרון בית ליסין בתפקיד ראשי בהצגה "מלך הכלבים", עיבוד חדש ומפתיע לרומן בן המאה "מוטקה גנב" שכתב שלום אש, שכולל ביצועים לשירים של לאונרד כהן וקטעי קרקס. במקביל היא עובדת על סדרה חדשה ל"קשת", שעליה עדיין מוקדם לדבר, וממשיכה לשמש כפרזנטורית של "עדיקה". לצד כל זה היא עדיין מופיעה לצד האקס ב"הוא הלך בשדות", במה שהוא כנראה תהליך הפרידה הממושך בהיסטוריה.

     

     

    "אולי הכי ארוך בהיסטוריה של התיאטרון ואולי הכי ארוך בגלקסיה", היא צוחקת. "אבל כבר עברנו הרבה שלבים של עיבוד. היה את השלב הקשה, ואז את השלב של החברות. כל פעם זה עובר עוד שלב. לא נשארו עוד הרבה הצגות, משהו בסביבות ה־50 או 60, ואני מאמינה שבעוד כמה חודשים ההצגה תרד. בסך הכל את מגיעה לתיאטרון שעה לפני שההצגה מתחילה, נכנסת לדמות ואז את על הבמה, ששם זה כמו עם כל פרטנר אחר. אחרי שעתיים כבר הולכים הביתה".

     

    אף אחד מכם לא חשב לפרוש מההצגה?

    "לא. אני אוהבת מאוד את הדמות של מיקה ולא רציתי לוותר עליה. מבחינתי זאת אבן דרך בקריירה שלי ותמיד תהיה. זה תפקיד שחנה מרון שיחקה בעבר".

     

    משפחה? אין דד ליין 

    הסיפור הזה גרם לך להפסיק לצאת עם שחקנים?

    "כשיצאתי מהקשר עם גל לא ידעתי בכלל מה אני רוצה: שחקן או לא, בגילי או לא. אם תשימי לב, אין חוט מקשר בין בני זוג שהייתי איתם: לא מבחינת מראה, מקצוע או אישיות. כשנפרדנו ידעתי רק שאני רוצה שקט, ואז פגשתי את דור. זה התחיל ב'בוא נזרום עם החיים'. לא ידעתי מה אני רוצה, ולאט לאט גיליתי בנאדם מקסים, חכם, טוב לב, מוכשר ורגיש".

     

    חשבת שלעבור לגור איתו זו התחלה טובה לקשר?

    "תהיתי לגבי המעבר, כי באמת לא ככה מתחילים יחד משהו חדש. אבל דור הוא כזה חכם וזורם. הוא אמר לי: נעשה מה שאת רוצה. את רוצה - נלך ונשכור בית; את רוצה - תעברי לפה; את רוצה - נשפץ כדי שתרגישי שזה שלך. לפעמים כשאומרים לך משהו כזה את אומרת טוב, אז אני אכנס ונזרום משם. היה בזה משהו מאוד חכם מצידו. עד עכשיו אני לא יודעת אם זאת הייתה אסטרטגיה. הוא מאוד חכם בקטעים האלה, והוא גם באמת זורם. אני מתה על זה שהוא ככה".

     

    מדגמנת לעדיקה. "אין חוט מקשר בין בני זוג שהייתי איתם: לא מבחינת מראה, מקצוע או אישיות" (צילום: גיא כושי ויריב פיין)
     מדגמנת לעדיקה. "אין חוט מקשר בין בני זוג שהייתי איתם: לא מבחינת מראה, מקצוע או אישיות"(צילום: גיא כושי ויריב פיין)

      

     כל כך מתה על זה שאת כבר חושבת על הקמת משפחה איתו?

     "בטח, אבל אני לא נכנסת איתך לדד ליינים. זה נורא אישי. אני מוכנה ורוצה, וכשזה יגיע, זה יגיע".

     A post shared by Agam Rudberg (@agamrudberg) on

      

     לפי האינסטגרם אתם יוצאים להרבה חופשות.

     "כיף לי לטוס איתו, אנחנו מוצאים איזון. הוא אוהב מסעדות והוא לא משמין מכלום. אני מושכת לתיאטרון. שנינו אוהבים תערוכות ומוזיאונים וקניות, אבל גם חול, שקט, ים וחופש. כשחקנית חשוב לי להגיע למקומות חדשים, להתעשר ולחוות".

      

     איפור: אסף באבו במוצרי מאק /// שיער: לירז אגם במוצרי לוריאל פרופסיונל /// בגדים ואקססוריז: עדיקה

      

     עוד בכתבת השער בגיליון: אגם על היחסים עם האחות הקטנה אדווה, ההבטחה החדשה של עולם הבידור: "אחרי שאבא נפטר עשיתי איתה טעויות"

      

      

      
     הצג:
     אזהרה:
     פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד