"רוצה להיות מלכת יופי כמו אמא": נושאות הכתר מצטלמות עם הבנות

רוית אסף ודנה ספקטור, שזכו בתארים הפוטוגניים לפני מספר עשורים, חוזרות לדגמן בקמפיינים משותפים עם בנותיהן. מי רוצה ללכת בעקבות אמה ולהיות דוגמנית?

אביב וינברגר

|

20.12.17 | 08:48

הייתם מנחשים שמדובר באם ובתה? מלכת היופי לשנת 1981 דנה ספקטור ובתה רומי, לבוטיק המשפחתי "דה רוקוקו" (צילום: אסף ליברפרוינד)
הייתם מנחשים שמדובר באם ובתה? מלכת היופי לשנת 1981 דנה ספקטור ובתה רומי, לבוטיק המשפחתי "דה רוקוקו" (צילום: אסף ליברפרוינד)

נושאות הכתר הוותיקות רוית אסף (מלכת היופי לשנת 1992), ודנה ספקטור (מלכת היופי לשנת 1981) ממשיכות את שושלת היופי, ומדגמנות יחד עם הבנות שלהן בשני קמפיינים טריים. את אסף (43) תוכלו לראות יחד עם בתה ליה בת ה-7 בקמפיין מתוק של מותג ההלבשה התחתונה "אפרודיטה".

 

רוית אסף בשער הזכייה בשנת 1992
  רוית אסף בשער הזכייה בשנת 1992

   

  ספקטור (53) ובתה רומי בת ה-22 (שככל הנראה לעולם לא הייתם מנחשים שמדובר באמא ובת), דגמנו יחדיו לעסק המשפחתי "דה רוקוקו" - בוטיק און ליין אליו השתיים מייבאות פריטים ייחודיים מפריז ואיטליה.

   

  דנה וקסלטר בשער הזכייה בשנת 1981
   דנה וקסלטר בשער הזכייה בשנת 1981

    

   אז איך זה לחזור לדגמן?

   דנה: "למרות שזה לא משהו חיצוני וזה העסק שלנו, החוויה החזירה אותי 30 שנה אחורה. בשנים האחרונות עשיתי כל מיני דברים קטנים, לא ממש דגמנתי כמו פעם. מה שהרמנו זאת הייתה ממש הפקה, טסנו לוונציה, הבאנו איתנו את הצלם אסף ליברפרוניד. היה לי ממש כיף, אני אוהבת להצטלם אני גם מצטלמת הרבה לבלוג שלי".

    

   רוית: "הקמפיין האחרון שהשתתפתי בו היה לפני שנתיים, זה תמיד כיף לי לדגמן. אני בדרך כלל מצטלמת עבור בית הספר שלי, אז אני רגילה לדגמן, אבל תמיד כיף לי לעשות משהו חיצוני. מאוד נהניתי לחזור לזה. אבל זו ספציפית הייתה חוויה מיוחדת שלא דומה לשום דבר שעשיתי בעבר".

    

   רוית אסף ובתה ליה בקמפיין משותף לרשת "אפרודיטה" (צילום: עדי אורני)
    רוית אסף ובתה ליה בקמפיין משותף לרשת "אפרודיטה"(צילום: עדי אורני)

     

    איך היה לעבוד עם הילדה?

    דנה: "היה כיף אדיר, אנחנו מאוד קרובות ונוסעות הרבה יחד לקנות בגדים לבוטיק שלנו. זו הייתה הפעם ראשונה שנסענו כדי להצטלם. אני עשיתי את הסטיילינג לצילומים, והיה ממש כיף לעשות את זה יחד. גם גילינו שאנחנו יכולות ללבוש את אותן בגדים, זה נחמד".

     

    רוית: "הכי מדהים בעולם, היא מקצוענית ברמות שלא תיארתי לעצמי. היא הגיעה לסטודיו בבוקר, לא התלוננה בכלל, לא באיפור ולא בשיער. אפילו אני מקצוענית ואני מתלוננת לפעמים. כמובן דאגתי לה, אבל היא תפקדה בצורה בוגרת ואחראית. זאת הייתה חוויה מטורפת. אין לי ספק שאם היא תבחר בזה היא תעשה את זה ביג טיים, לדעתי היא נהנת מזה, היא שחקנית באופי שלה, היא מביאה הרבה מעבר לאיך שהיא נראית. אבל כמובן זה תלוי בה, אני לא לוחצת עליה, מה שהיא תרצה לעשות אני בטוחה שהיא תצליח בו".

     

    איך זה לעבוד עם אמא?

    רומי: "היא תמיד רצתה שאהיה דוגמנית, אני פחות בקטע. אבל אמא שלי כזאת מהממת, בזכותה זה בא לי סופר טבעי. אין לה מניירות של דוגמנית אז הרגשנו כמו שתי חברות טובות שמצטלמות יחד והאמת - ככה זה גם בחיים, הכל היה נורא טבעי וכיפי".

     

    ליה: "מאוד נהנתי, היה ממש כיף גם כשהצטלמנו וגם כשמדדתי בגדים יפים. אני רוצה להיות דוגמנית גם בעתיד, אבל אני לא אוותר על בית הספר אבל אני רוצה לעשות גם וגם".

     

    "אמא תמיד רצתה שאהיה דוגמנית, אני פחות בקטע". דנה ספקטור ובתה ליה לבוטיק המשפחתי "דה רוקוקו" (צילום: אסף ליברפרוינד)
     "אמא תמיד רצתה שאהיה דוגמנית, אני פחות בקטע". דנה ספקטור ובתה ליה לבוטיק המשפחתי "דה רוקוקו"(צילום: אסף ליברפרוינד)

      

     אילו טיפים את נותנת לפרטנרית שלך?

     דנה: "לרומי יש את זה טבעי, היא יודעת איך לעמוד ויש לה סגנון מדהים, אז בזה לא התערבתי. נתתי לה כמה טיפים באיפור, היא יפה טבעי וביומיום לא כל כך מתאפרת. והתעקשתי שתצטלם גם עם עקבים כיוון שזה נראה יותר טוב בצילומים".

      

     רוית: "היה לי מאוד חשוב שהיא תישן טוב בלילה ושתהיה עירנית, דאגתי שהיא תאכל ארוחת בוקר, ושהיא תרגיש בנוח. אמרתי לה שלא תפחד להגיד אם לא נוח לה או אם היא רוצה משהו והכי חשוב שתהנה".

      

     היית רוצה ללכת בעקבות אמא ולהיות מלכת יופי?

     רומי: "זה פחות מדבר אליי כי אני לא מעוניינת להיות דוגמנית. בקמפיין הנוכחי אני מצטלמת רק כי מדובר בעסק שלי".

     ליה: "כן, אני גם רוצה להתמודד בתחרות שאהיה גדולה ולהיות מלכת יופי כמו אמא".

      

     "רוצה להתמודד בתחרות כמו אמא". רוית אסף והבת ליה ל"אפרודיטה" (צילום: עדי אורני)
      "רוצה להתמודד בתחרות כמו אמא". רוית אסף והבת ליה ל"אפרודיטה"(צילום: עדי אורני)

       

       

       
      הצג:
      אזהרה:
      פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד