המלבישות של החדשות מסבירות את תקרית הלבוש של המגישות אמש

הצופים במהדורות המרכזיות של חדשות 10 וחדשות 2 הופתעו לגלות את תמר איש שלום ויונית לוי בתלבושת כמעט זהה. צירוף מקרים או תיאום מתוכנן מראש?

איתי יעקב

|

27.11.17 | 10:26

יונית לוי בחולצה של גולברי (מימין) ותמר איש שלום בסריג של זארה. "בסך הכול, האופנה די זהה ברשתות" (צילום: ערוץ 12, ערוץ 10)
יונית לוי בחולצה של גולברי (מימין) ותמר איש שלום בסריג של זארה. "בסך הכול, האופנה די זהה ברשתות" (צילום: ערוץ 12, ערוץ 10)

הצופים שזפזפו בין שתי המהדורות המרכזיות של חדשות ערוץ 2 וחדשות 10 אמש (ראשון), הרגישו כאילו לחצן הערוצים נתקע. מלבד הדמיון הפיזי בין שתי המגישות והעובדה כי שתיהן בהיריון שלישי – יונית לוי ותמר איש שלום הופיעו על המרקע בתלבושת כמעט זהה, של בגד שחור עם צווארון נוצץ. לוי לבשה חולצה עם צווארון מתוכשט של גולברי, בעוד איש שלום לבשה סריג עם צווארון מטאלי מזארה – שניהם מהקולקציות שנמכרות כעת בחנויות.

 

ב-2012: תמר איש שלום ויונית לוי בחולצה לבנה וז'קט אדום (צילום: ערוץ 10, ערוץ 2)
  ב-2012: תמר איש שלום ויונית לוי בחולצה לבנה וז'קט אדום(צילום: ערוץ 10, ערוץ 2)

   

  זו אינה הפעם הראשונה שבה נראה כאילו לוי ואיש שלום תיאמו את הופעותיהן במהדורות החדשות. ב-2012 הופיעו שתיהן בחולצה לבנה מכופתרת וז'קט אדום, ושלוש שנים לאחר מכן היתה זו מערכת לבוש של חולצה לבנה עם דוגמה שחורה וז'קט תואם.

   

  מראה דומה גם ב-2015 (צילום: ערוץ 10, ערוץ 2)
   מראה דומה גם ב-2015(צילום: ערוץ 10, ערוץ 2)

     

   לדברי מירי סרוב, המלבישה של חדשות ערוץ 10, מדובר במקריות. "אני ותמר מחליטות מראש מה היא תלבש לאורך השבוע, ואתמול, בגלל הפגנות החרדים, איחרתי לשידור וכשהגעתי היא כבר היתה לבושה", מסבירה סרוב, "בעבר לערוץ 10 ולערוץ 2 היו פרומואים לפני החדשות, אז היינו יכולות לדעת מה השנייה תלבש ולהיערך בהתאם כדי להימנע ממקרים כאלה. היום זה כבר לא קורה".

    

   "אנחנו פועלות במדינה שאין בה הרבה מבחר לביגוד רשמי ואלגנטי עבור מגישות חדשות, אז כולנו לוקחות את הפריטים מאותם המקומות" (צילום: ערוץ 10, ערוץ 2)
    "אנחנו פועלות במדינה שאין בה הרבה מבחר לביגוד רשמי ואלגנטי עבור מגישות חדשות, אז כולנו לוקחות את הפריטים מאותם המקומות"(צילום: ערוץ 10, ערוץ 2)

     

    דברים דומים אומרת הבוקר ל-Xnet גם יסמין פריבאש, שיחד עם דנה ירון אחראית על הלבשת חדשות ערוץ 2. "זה לגמרי מקרי. אנחנו פועלות במדינה שאין בה הרבה מבחר לביגוד רשמי ואלגנטי עבור מגישות חדשות, אז כולנו לוקחות את הפריטים מאותם המקומות. זה קורה, וזה חמוד בעיניי".

     

    "בסך הכול, האופנה די זהה ברשתות", מוסיפה סרוב לסיכום, "וחשוב לי שתמר תהיה אופנתית, ייצוגית וממלכתית".

     

    ______________________________________________________

     

    ומי הדוגמנית הדתייה שמתכננת לכבוש את האופנה?

    "החלום שלי זה לצעוד בתצוגה של ויקטוריה'ס סיקרט לבושה בצניעות". לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: רותם לבל)
    "החלום שלי זה לצעוד בתצוגה של ויקטוריה'ס סיקרט לבושה בצניעות". לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: רותם לבל)

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד