הכל זה מלמעלה: איך לשדרג בקלות ובזול את המלתחה החורפית שלך

עם חותמת האיכות של בתי אופנה נחשבים כמו דיור ונחילים של פאשניסטות שהטרנד הזה בוער להן על הראש - זה הזמן להתארגן על מגבעת ברט. למה? כובע

עם ההצלחה לא מתווכחים. ברט של דיור (צילום: Gettyimages)
עם ההצלחה לא מתווכחים. ברט של דיור (צילום: Gettyimages)

אם יש אקססורי אחד שישדרג לכן בקלות את כל המלתחה החורפית הרי זהו כובע הברט. אז כן, מדובר באחד הטריקים הכי משומשים בספר, אבל כזה שעם ההצלחה שלו פשוט לא מתווכחים. עם חותמת האיכות של בתי אופנה נחשבים כמו דיור (שכבר אישרו שהברט ממשיך איתנו גם לעונה הבאה בקולקציית אביב־קיץ 2018) ונחילים של פאשניסטות שהטרנד בוער להן על הראש, זה הזמן להפסיק למצוא תירוצים ופשוט להתארגן על אחד כזה.

 

1. H&M, מחיר 59.90 שקל; 2. אלדו, 129.90 שקל; 3. לה קופן במילוס, 442 שקל; 4. סטרדיווריוס, 59.90 שקל; 5. זארה, 99 שקל  (צילום: הנס מוריץ, צילום: באדיבות Aldo, lacopan, STRADIVARIUS, zara)
  1. H&M, מחיר 59.90 שקל; 2. אלדו, 129.90 שקל; 3. לה קופן במילוס, 442 שקל; 4. סטרדיווריוס, 59.90 שקל; 5. זארה, 99 שקל (צילום: הנס מוריץ, צילום: באדיבות Aldo, lacopan, STRADIVARIUS, zara)

   

  למה כובע

  בחורף שעבר התלבטה בלוגרית־העל ליאנדרה מדין, "המן ריפלר", בשאלה הקיומית: האם אפשר לחבוש את הכובע הזה בלי להיראות כמו חתיכת אידיוטית. מדין מציגה כמה אפשרויות (ראו תמונות למעלה) ונאמלק לכן את השורה התחתונה של הפוסט הארוך שהיא: עלי זה לא משהו, אבל אתן לגמרי יכולות לנסות. אז יאללה, צאו לדרך.

   

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד