פרסום ראשון: הסוף לשת"פ בין גינדי ומוטי רייף בשבוע האופנה

ל-Xnet נודע כי הפקת שבוע האופנה הבא בת"א יוצאת לדרך, הפעם ללא הקניון שמימן ואכלס אותו 5 שנים. גינדי: "גאים על חלקנו באירוע". רייף: "אני מודה להם"

איתי יעקב

|

26.10.17 | 09:30

לפני פתיחת הקניון: שבוע האופנה בשיתוף פעולה של מוטי רייף וחברת גינדי השקעות התקיים באתר הבנייה (צילום: מוטי רייף)
לפני פתיחת הקניון: שבוע האופנה בשיתוף פעולה של מוטי רייף וחברת גינדי השקעות התקיים באתר הבנייה (צילום: מוטי רייף)
תצוגת האופנה של גוטקס פותחת את שבוע האופנה 2017 בתל אביב (צילום: אבי ולדמן)
תצוגת האופנה של גוטקס פותחת את שבוע האופנה 2017 בתל אביב (צילום: אבי ולדמן)
מיד אחרי שבוע האופנה האחרון נפתח הקניון לקהל (צילום: טל שחר)
מיד אחרי שבוע האופנה האחרון נפתח הקניון לקהל (צילום: טל שחר)

לאחר ארבעה שבועות אופנה שהרימו בכוחות משותפים, המפיק מוטי רייף וחברת גינדי השקעות החליטו להפסיק את העבודה המשותפת ביניהם, כך ששבוע האופנה הבא, שצפוי להתקיים בחודש מרץ, ייערך עם נותני חסות חדשים ובמיקום חדש. "היה שיתוף פעולה פורה ומעניין, אבל יש דברים שמסתיימים, כל אחד וסיבתו", מסר רייף בשיחה עם Xnet, וסירב להרחיב על הסיבות שהובילו לפרידה ומי מהצדדים יזם אותה. "אני מודה לגינדי והריבוע הכחול על התמיכה ועל האפשרות לקיים את שבוע האופנה. אני מאוד אוהב את הבית הזה".

 

תצוגת האופנה של ויוי בלאיש בשבוע האופנה 2017 (צילום: ענבל מרמרי)
  תצוגת האופנה של ויוי בלאיש בשבוע האופנה 2017(צילום: ענבל מרמרי)

   

  שיתוף הפעולה בין רייף לקבוצת גינדי השקעות והריבוע הכחול החל בדצמבר 2012, שנה לאחר שהתפצל רייף משותפו דאז אופיר לב, שיחד איתו השיק מחדש את המושג "שבוע האופנה תל אביב" במתכונת מחודשת, במתחם התחנה בתל אביב. החיבור עם גינדי הגדיל משמעותית את תקציבו של שבוע האופנה, ומנגד, קידם את TLV FASHION MALL, קניון האופנה בבעלות גינדי והריבוע הכחול, שבאתר הבנייה שלו יצא האירוע לדרך, ובו הוא התקיים עד לפתיחת שעריו לצרכנים, מיד בתום שבוע האופנה 2017.

   

  מוטי רייף. "ההיפרדות מגינדי לא תשפיע על שבוע האופנה" (צילום יניב אדרי)
   מוטי רייף. "ההיפרדות מגינדי לא תשפיע על שבוע האופנה"(צילום יניב אדרי)

    

   לאורך שנות קיומו של שיתוף הפעולה נשמעו קולות בתעשיית האופנה שהלינו על התלות שהכתיב בין מעצבי האופנה המקומיים לבין חברת גינדי והקניון שבבעלותה. "לא היתה מחשבה להמשיך את שבוע האופנה יחד עם גינדי בלוקיישן אחר, מאחר וגינדי תל אביב פאשן וויק נועד לקדם את פתיחת הקניון ולחזק את המותג גינדי כקניון אופנה", הוסיף רייף. "זו היתה הכוונה מלכתחילה".

    

   תצוגת האופנה של גליה להב בשבוע האופנה 2017 (צילום: אורית פניני)
    תצוגת האופנה של גליה להב בשבוע האופנה 2017(צילום: אורית פניני)

     

    אם הכול יפעל כמתוכנן, שבוע האופנה הבא צפוי להתקיים, כאמור, במרץ 2018, אך בשלב זה לא ידוע עדיין מי יהיו נותני החסות המרכזיים של האירוע ומה יהיה מיקומו החדש. מטבע הדברים, יתקיים האירוע בתל אביב, וימשיך במתכונתו כפלטפורמה למעצבי אופנה מקומיים, ותיקים לצד צעירים, וכן למחזור השלישי והמסקרן של חממת המעצבים של מפעל הפיס. "ישנם מספר רעיונות לחידוש שבוע האופנה, אך כרגע הם בתהליך גיבוש", מוסיף רייף, ומרגיע כי "ההיפרדות מגינדי לא תשפיע על שבוע האופנה".

     

    מנור גינדי ואורי לוי. "אנו מאחלים למוטי חברנו הצלחה רבה בהמשך הדרך" (צילום: יובל חן)
     מנור גינדי ואורי לוי. "אנו מאחלים למוטי חברנו הצלחה רבה בהמשך הדרך"(צילום: יובל חן)

      

     מנור גינדי, מבעלי TLV FASHION MALL, מסר בתגובה: "אנו מודים למוטי רייף על שיתוף פעולה פורה ורב שנים בשבועות אופנה מדהימים, ועל חלקו באסטרטגיית החברה למיצובו ולביסוסו של קניון האופנה TLV כמרכז אופנה, בילוי וקולינריה ארצי. יחד העלינו את ישראל על מפת האופנה העולמית, ועם פתיחתו של קניון TLV אנו עם הפנים למיזמים פורצי דרך חדשים. אנו מאמינים כי בכל פורמט עתידי 'שבוע האופנה' ימשיך להאדיר את תעשיית האופנה הישראלית בעולם, וגאים על חלקנו בו. נמשיך לעבוד יחדיו ולשתף פעולה, ואנו מאחלים למוטי חברנו הצלחה רבה בהמשך הדרך".

      

     תצוגת האופנה של גדי אלימלך בשבוע האופנה 2017 (צילום: אבי ולדמן)
      תצוגת האופנה של גדי אלימלך בשבוע האופנה 2017(צילום: אבי ולדמן)

       

      תצוגת האופנה של טובה'לה בשבוע האופנה 2017 (צילום: אורית פניני)
       תצוגת האופנה של טובה'לה בשבוע האופנה 2017(צילום: אורית פניני)

        

       "לא היתה מחשבה להמשיך את שבוע האופנה יחד עם גינדי בלוקיישן אחר, מאחר וגינדי תל אביב פאשן וויק נועד לקדם את פתיחת הקניון ולחזק את המותג גינדי כקניון אופנה", אומר רייף (צילום: צביקה טישלר)
        "לא היתה מחשבה להמשיך את שבוע האופנה יחד עם גינדי בלוקיישן אחר, מאחר וגינדי תל אביב פאשן וויק נועד לקדם את פתיחת הקניון ולחזק את המותג גינדי כקניון אופנה", אומר רייף(צילום: צביקה טישלר)

         

         
        הצג:
        אזהרה:
        פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד