כשעיני חתול, מבט של טייס ומסגרת זהב נפגשים

יצאנו לברר ב"אופטיקנה" מהם הטרנדים החדשים (או החדשים־ישנים, יש לומר) שצופנים לנו החיים, ואיך זה נראה מבעד למשקפיים (רמז: הם לא תמיד ורודים)

תסתכלו היטב מבעד למשקפיים שלכם: כן, אתם רואים טוב, ממש טוב (וזו לא חוכמה כשאתם מרכיבים משקפיים...). מה שהיה פופולרי בעבר, פתאום חוזר לאופנה, ובגדול! אז יצאנו לברר ב"אופטיקנה" מהם הטרנדים החדשים (או החדשים־ישנים, יש לומר) שצופנים לנו החיים, ואיך זה נראה מבעד למשקפיים (רמז: הם לא תמיד ורודים).

 

משקפיים היו מאז ומתמיד אביזר אופנתי שמתכתב עם כל מה שהולך וחדש באופנה. מה קיבלנו? משקפיים בשלל צורות ומסגרות עם השפעות ורעיונות שנלקחו מעולמות אחרים ויחד יוצרים את הדבר הזה – משקפיים אופנתיים.

 

אז מה דעתכם על:

 

1. משקפיים בעלי מבט חתולי

כן, הם כאן, ובהחלט כדי להישאר! העיצוב החתולי של המשקפיים ממשיך לככב בגזרות שונות ובגדלים שונים גם העונה. אם חתולים, אז עד הסוף! אפשר לראות בקולקציה החדשה של "אופטיקנה" מודלים בעלי צורה מוגזמת ופלרטטנית בעיצוב רטרו־שיק.

 

קויה לאופטיקנה, 349 שקל
  קויה לאופטיקנה, 349 שקל

   

  2. משקפי הטייס המרובע

  מסגרת משקפי הטייס זוכה בעונה זו לתפנית מרובעת, כאילו נושבת בכנפי המטוס הרוח הטרנדית של שנות ה־80 ואף מוקדמת יותר. קצת היסטוריה: צורת המשקפיים הזאת פרצה לפני עשרות שנים במלחמת העולם השנייה, וכאילו לא עברו מאז 70 שנה, היא עדיין מככבת עמוק בעידן של היום. כי טייסים, כידוע, אולי מתחלפים, אבל הילת הטייס נשארת. אז מה בכל זאת חדש? מודלים מתכתיים באוברסייז עם גשר כפול. ניתן לראות את זה במותגים פראדה, ווג, ריי־באן ועוד.

   

  רייבן, 799 שקל, להשיג ברשת אופטיקנה
   רייבן, 799 שקל, להשיג ברשת אופטיקנה

    

   3. משקפיים עגולים לי על קצה החוטם

   אם יצא לכם לבקר במוזיאון המשקפיים של "אופטיקנה", בוודאי הבחנתם בצורה שהחלה את דרכה בשנות ה־50 וה־60. בכל תקופה כזאת יש לפחות מודל אחד מנצח של משקפיים עגולים. זה הולך ומתעצם, ובכל מותג בינלאומי יש כיום לפחות שני מודלים עגולים שנמצאים חזק מאוד באופנה. כל סוג של משקפיים עגולים מספר איתו את הסיפור שלו:

   • עגול קטן = מראה של הארי פוטר, גיקשיק.
   • עגול גדול = מראה של סבנזטייז.
   • עגול גדול עם עדשות מראה = מראה טרנדי ועכשווי.
   • משקפי ראייה ממתכת עגולה = מראה מתוחכם.

    

   סלין, 1999 שקל, להשיג ברשת אופטיקנה
    סלין, 1999 שקל, להשיג ברשת אופטיקנה

     

    4. רואים שקוף אבל צבעוני

    העדשות השקופות במשקפי השמש הן טרנד חזק שהתחיל בעונת האביב והמשיך איתנו גם לקיץ. מדובר בעדשות כמעט שקופות במגוון צבעים ססגוניים – ורוד, צהוב, תכלת וכדומה. ניתן למצוא את זה במותגים שונים ובגזרות שונות. ב"אופטיקנה" אוהבים לכנות אותם "משקפי קניון", משום שפשוט אין צורך להסיר אותם בכניסה למבנה סגור.

     

    KYME, 1999 שקל, להשיג ברשת אופטיקנה
     KYME, 1999 שקל, להשיג ברשת אופטיקנה

      

     5. הכל זהב

     לסבא שלכם היו משקפי זהב? סבתא שלכם קראה לכם סיפור כשעל אפה משקפיים זהובים מנצנצים וחשבתם שזה בדיוק מה שמתאים לה? אז דעו לכם שהכל חוזר. מה שנתפס פעם כמבגר, רשמי מדי ומיושן, נחשב היום לטרנד הכי חזק! כשמדברים על שובו של הזהב, מתכוונים גם למשקפי שמש וגם למשקפי ראייה. את הזהב ניתן לראות בכמה גרסאות: מבריק, מט, מוברש, בעל עיטורים. כן, הכל זהב.

      

     VEDI VERO, 1999 שקל, להשיג ברשת אופטיקנה, בלעדי בחנויות רמת אביב וגינדי
      VEDI VERO, 1999 שקל, להשיג ברשת אופטיקנה, בלעדי בחנויות רמת אביב וגינדי

       

       

       
      הצג:
      אזהרה:
      פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד