צילום: סם יצחקוב

איש של אנשים

כבר יותר מ- 20 שנה לקוחותיו של עו"ד יואח שכטר מפקידים בידיו הנאמנות תביעות בתיקי נזיקין מול גורמים שונים, הם זוכים לייצוג מאדם המאמין כי עבודתו היא שליחות

תוכן שיווקי

|

26.09.17 | 13:28

 (צילום: עדי ארד)

משרד "שכטר-ביר" עוסק בתחום הביטוח והנזיקין, מייצג תובעים בכל הקשור לנזקי גוף בערכאות השונות מול גופים ומוסדות גדולים. בין תחומי העיסוק של המשרד: רשלנות רפואית, ביטוח לאומי על אגפיו השונים, תאונות דרכים ועבודה, תביעות לתגמולי ביטוח אובדן כושר עבודה ועוד.

 

בשנת 2000 פתח עו"ד שכטר (47), אב לארבעה ילדים, משרד עצמאי, ובהמשך הצטרף עו"ד עמית ביר כשותף. הצוות המשפטי במשרד "שכטר-ביר" כולל עורכי דין מומחים בנזיקין, מתמחה וצוות אדמינסטרציה.

 

מדוע בחרת בדיני נזיקין?

״היה לי ברור שתחום הנזיקין הוא הבחירה שלי. הרגשתי שנכון וטבעי עבורי לעסוק בתחום בו אוכל לתרום, להשפיע ולתקן עוולות. להפוך את הידע המקצועי שלי לכלים עימם אוכל לעזור לאנשים שנקלעו למצבים קשים ובלתי צפויים ולסייע להם״.

 

מהי תפיסת העולם המנחה אותך בעבודתך?

״אנושיות ואהבת האדם. קל מאוד בתחום עריכת הדין להתמקד בחוק ולא באדם, בתקנות, בהצלחות של התיק, בחקיקה. בתפיסת עולמי, אני אדם שעובד מול אנשים ומול מקרים קשים וכואבים, שאסור לראות בהם תיק, אלא להבין שאתה מי שעשוי לתקן ולעזור לאדם לחיות את החיים שאחרי, קצת יותר בקלות. יש לעשות זאת בהכלה, ברגישות, באהבה ובהרבה מאוד סבלנות״.

 

כיצד מתמודדים רגשית עם החשיפה למקרים שאתה מטפל בהם?

״איני מצליח להישאר אדיש ולהתרגל למקרים הללו, גם לא אחרי 20 שנה. אני לא מתבייש להגיד, שלא פעם אני יוצא בדמעות מחדר ישיבות, מתעשת וממשיך בעשייה. אני לא רואה בזה חסרון אלא דווקא יתרון, זה מה שמניע אותי להשיג את הטוב ביותר עבור הלקוח שלי״.

 

מה גורם לך סיפוק בעבודתך?

״הסיפוק שאני מקבל הוא הסיכוי להשיב לאנשים יכולת חיים מסוימת. זאת קורת רוח מרגשת המעניקה לי נחת, וזה מה שמוביל אותי כעורך דין וכאדם. היכולת לעזור לאנשים שנקלעו לפתע לסערה שטלטלה את חייהם. להיות מורה נבוכים ולהוביל אותם לחוף מבטחים, הינו דבר מספק שמקנה תחושת שליחות״.

 

 (צילום: עדי ארד)
  (צילום: עדי ארד)

   

  מה הציבור הרחב אינו יודע על תביעות נזיקין?

  ״הדרך ארוכה ומפותלת, יש הרבה בירוקרטיה בהתנהלות מול גופים גדולים, והיא יכולה להיות קלה וטובה יותר כאשר מלווים בעו״ד. הציבור לא מכיר את זכויותיו ולא יודע איך למצות את מלוא זכויותיו בצורה מיטבית. כך למשל אנשים לא מודעים לזכותם לקבל פיצוי על כל תאונת דרכים בה הם מעורבים, אפילו אם פגיעתם מינימלית. הבירוקרטיה מונעת מהם מיצוי זכויות כשהם מאבדים את היכולת שלהם ליצור הכנסה. למשל, הזכות לקבל כסף בזמן אובדן כושר עבודה, או במצבים של רשלנות רפואית. אנשים סומכים על ביטוחים שעשו לעת מחלה או תאונה, אך מופתעים כאשר הם לא מקבלים את המגיע להם בשעת הצורך. עורכי הדין יודעים לייצר מנופי לחץ יעילים אשר יגרמו לחברה המבטחת לשלם תוך זמן קצר״.

   

  מה הוא הערך המוסף של משרדך?

  ״משרדנו כולל אנשים הדומים לי בתפיסת העולם. אופי המשרד נבנה על פי אופי האנשים שבו, הרגישות היא חוט השני העובר בצלמו של המשרד. כמוני, כך גם הצוות, מכילים את הלקוחות והסיפורים שלהם, נגישים אליהם בכל זמן מתוך אמונה שהזמינות והרגישות שלנו אליהם הן חלק בלתי נפרד מהשירות שעלינו להעניק. אני גאה בצוות שלנו, יש לנו צוות מגובש ומקצועי, שיש לו נאמנות ללקוחות ולמשרד, שנושא את גאוות המשרד ומזדהה עם המקצוע ועם הלקוחות. רק מתוך הזדהות ונאמנות כזו, ניתן לדעתי להגיע להצלחות אליהן הגענו".

   

  משרד "שכטר-ביר" רשם לזכותו ניהול מוצלח של מאבקים משפטיים באלפי תיקים במטרה למצות את זכויות הנפגעים בערכאות השונות, מול הגופים מולם התמודד. במהלך השנים, הוקמה רשת עניפה של קשרים עם אנשי המקצוע המובילים בארץ הכוללת יועצים רפואיים צמודים בכל תחומי הרפואה אשר מסייעים בידי המשרד״.

   

  ״שכטר ביר״ - משרד עורכי דין

  כנרת 5, בני ברק (מגדל ב.ס.ר 3)

  טל׳: 03-6126125 פקס: 03-6126126

  מייל: schachter.law@gmail.com

  פייסבוק: שכטר-ביר - משרד עורכי דין

  www.schachterlaw.co.il

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד