צילום: סם יצחקוב

רונית שיסמן אדריכלות ועיצוב פנים

בעלת המשרד מעצבת ואדריכלית פנים

תוכן שיווקי

|

18.09.17 | 13:16

 (צילום: ליאת מייה לומברוזו)
״המשרד שלי הינו משרד בוטיק בו אני מעסיקה שני אדריכלים ומעצבים שהם ממש חלק מהמשפחה שלי ואנחנו עושים הכל בשיתוף, אני מתכננת את הפרוייקטים ומלווה את הלקוחות בבחירת החומרים והם מוציאים את הרעיונות שלי לפועל. האוירה במשרד אינטימית וכיפית ממש כמו בבית ואני ממש גאה בצוות העובדים שלי. משרדי מתמחה בתכנון בתים פרטיים, דירות, משרדים, קליניקות, לוביים ודירות לדוגמא. לאחרונה התחלנו להיכנס לתחום הלייף סטייל כגון ברים ומסעדות״.

 

למה לפנות אלינו?

״אני מאמינה ודוגלת בליווי אישי ואינטימי עם לקוחותיי. צריך להבין, כל אחד שבונה או משפץ את ביתו נכנס לפרוייקט חייו וכל המשתמע מכך. על כן, מעבר לכישרון הנדרש לשם עיצוב ותכנון מדוקדק, משרדנו פועל מתוך תודעת שירות גבוהה, זמינות ומענה אישי גם אם נדרש לעבוד מעבר לשעות הפעילות. גם אנשי הביצוע שהופכים להיות שותפים בפרוייקט מקבלים מענה טכני מתוך אותה גישה. אנו חותרים להצלחת הפרוייקט ולשביעות רצון לקוחותינו והמטרה משותפת לכל. במשרדים גדולים הלקוח יכול להיבלע ולעבור מעובד אחד לעובד אחר, אצלי זה לא קורה״.

 

 (צילום: ליאת מייה לומברוזו)
  (צילום: ליאת מייה לומברוזו)

   

  מהי העצה הטובה ביותר שקבלת בתחילת דרכך?

  ״העצה הטובה ביותר שקיבלתי הייתה ממש בתחילת דרכי מהאדריכל וחברי היקר חיים ורדה שהוא נתן לי את הכח לפרוץ החוצה. הוא אמר לי רונית את מוכשרת וחרוצה אל תפחדי!! תמיד תתני ללקוחות להרגיש שהם הלקוחות היחידים שלך וכך אני עושה״.

   

  ספרי על מהלך משמעותי שהובלת לאחרונה?

  ״קשה להצביע על מהלך או פרוייקט ספציפי כיוון שכל פרוייקט הינו ייחודי גם עבור הלקוח וגם עבורי. אני יכולה לציין פרוייקט שנמצא בהליך מאוד מתקדם. למעשה מדובר בשיפוץ מאוד מורכב של בית בו איחדנו קומפלקס של דירת גן ושני דופלקסים מעל לכדי יחידה אחת מושלמת בת 600 מ"ר. הפרוייקט היה מורכב גם מבחינה הנדסית כיוון שבמהלכו נדרש היה לנסר עמודים תומכים ולספק חיזוקים מבניים חליפיים במטרה ליצור חללים ומפתחים גדולים.

   

  המהלך המשמעותי היה שנמנענו מהריסה כללית של הבית והצלחנו ליצור בית יפהפה. זהו פרוייקט שאני מאוד גאה בו. הבית נמצא בקו הראשון לים ומכל מקום בבית חוזר מוטיב הקשר בין פנים לחוץ מה שיוצר אווירה מדהימה של חופשה תמידית. הבית תוכנן למשפחה מדהימה מצרפת שהסכימו לסמוך עליי בעיניים עצומות ולבסוף התוצאות דיברו בעד עצמן״.

   

  • כתובת העסק: האורגים 16 חנות 12, אשדוד

  טלפון: 08-6909065, 054-2469093

  מייל: ronit.shisman@gmail.com

  אתר: ronit-shisman.co.il

  אינסטגרם: ronitshisman

  פייסבוק: רונית שיסמן אדריכלות ועיצוב

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד