צילום: ירדן הראל

איך אפשר לשתות בקבוק יין שלם של נוגדי חמצון בכמוסה אחת?

"הפרדוקס הצרפתי" כבר הוכיח את תרומת היין האדום לבריאות הלב והעורקים, אבל פיתוח ישראלי פורץ דרך מאפשר ליהנות מכל יתרונות היין, רק בלי האלכוהול והסוכר

ליהנות מיתרונות היין לבריאות הלב והעורקים בלי לשלם על כך בפגיעה בבריאות איברים אחרים
ליהנות מיתרונות היין לבריאות הלב והעורקים בלי לשלם על כך בפגיעה בבריאות איברים אחרים
מחקרים רבים כבר הוכיחו את תרומתו של היין האדום לבריאות הלב והעורקים. אבל מה אם נספר לכם שאתם יכולים ליהנות מכל יתרונות היין (ויותר) רק בלי האלכוהול והסוכר? תכירו את VINIA, תוסף תזונה פורץ דרך פרי פיתוח ישראלי שמכיל בכמוסה אחת את יתרונות נוגדי החמצון שמכיל בקבוק יין שלם!

 

רוב הסיכויים שגם אתם כבר יודעים ששתייה מתונה של יין אדום על בסיס קבוע עשויה לתרום רבות לבריאותכם. סביר להניח שגם כבר שמעתם על "הפרדוקס הצרפתי", מונח שהניבו שנות מחקר רבות במטרה לגלות כיצד ייתכן ששכיחות מחלות הלב בצרפת היא מהנמוכות בעולם, למרות שהצרפתים צורכים כמויות גדולות של בשר אדום וגבינות שמנות. המסקנה שאליה הגיעו החוקרים הייתה חד משמעית: העובדה שבצרפת מלווים כל ארוחה שכזו ביין אדום על בסיס יומיומי היא שמגינה עליהם מפני מחלות לב וכלי דם.

 

והמחקר הזה אינו היחיד. מחקרים רבים נוספים הוכיחו כי שתייה מתונה של יין אדום על בסיס קבוע מועילה לבריאות הלב ולשמירה על גמישותם ועל תפקודם האופטימלי של כלי הדם. מחקרים אלה אף חשפו את סודו של היין האדום - רזברטרול ופוליפנולים, נוגדי חמצון עוצמתיים המצויים בענבים ובקליפתם ויש להם השפעה רבה במניעת מחלות לב. במחקרים אלה נמצא כי הפוליפנולים מסייעים בשיפור זרימת דם, בריאות הלב, מניעת סתימת עורקים ואף בהגברת הערנות והתפקוד השוטף.

 

אבל לא רבים יודעים כי כדי למקסם את היתרונות האלה תצטרכו לשתות בממוצע בקבוק יין אדום ביום - מינון שהוא הרבה מעבר להמלצות הקיימות בעניין צריכת אלכוהול ושמירה על בריאות הכבד. ועוד לא הזכרנו את הסוכר המצוי ביין האדום.

 

   

  למקסם את יכולות הטבע

  אז איך אפשר ליהנות מיתרונות היין לבריאות הלב והעורקים בלי לשלם על כך בפגיעה בבריאות איברים אחרים? בימים אלה מושק בישראל פיתוח חדשני ופורץ דרך: VINIA - סופר־פוד שמבוסס על תאי ענבים שפיתחה חברת הביוטכנולוגיה הישראלית Bioharvest.

   

  מדובר בקפסולות שמכילות קומפלקס פוליפנולים ורזברטרול המצויים באבקת תאי ענבים, אותם החומרים שיש ביין אדום המביאים להשפעה חיובית על הלב וכלי הדם.

   

  זאת ועוד: בניגוד לענבים שגדלים בטבע וחשופים לכימיקלים המצויים באוויר, באדמה ובמי ההשקיה - אבקת תאי הענבים שמכילות הקפסולות מיוצרת בישראל בתנאים מבוקרים במים הידרופוניים, ללא ריסוס או הנדסה גנטית. התנאים המבוקרים האלה מאפשרים גם את קביעת המינון המדויק של נוגדי החמצון המצויים באבקה, והיא מכילה ריכוז גבוה של פיסאיד רזברטרול ופוליפנולים.

   

  סופר־פוד: תאי ענבים

  תאי הענבים נמנים עם משפחת מזונות־העל (סופר־פודס) - מזונות שהצפיפות התזונתית שלהם גבוהה מאוד והם מכילים כמויות גדולות במיוחד של רכיבי תזונה שיש להם יכולות הגנה על הגוף עד לרמת ה־DNA. מחקרים מצאו כי צריכה קבועה של מזונות אלה תורמת לשיפור רמות האנרגיה והחיוניות, לחיזוק מערכת החיסון ולשיפור הבריאות הכללית.

   

    

   כל קפסולה מכילה 400 מ"ג תאי ענבים, 40 מ"ג פוליפנולים ו־8 מ"ג רזברטרול. המספרים האלה אולי לא אומרים לכם כלום, אבל יש להם גם תרגום פשוט: כל כמוסה מכילה נוגדי חמצון בכמות המצויה בבקבוק יין אדום (!) אך ללא האלכוהול והסוכר. לכן גם סוכרתיים, שלרוב מוגבלים בצריכת אלכוהול, יכולים להיעזר ב־VINIA לצורך שמירה על בריאות הלב והעורקים.

    

   כל כמוסה מכילה נוגדי חמצון בכמות המצויה בבקבוק יין אדום (!)
    כל כמוסה מכילה נוגדי חמצון בכמות המצויה בבקבוק יין אדום (!)

     

    אז רגע לפני שאתם מוזגים לעצמכם עוד כוס יין, אולי כדאי שתתקדמו לגרסה הסופר־בריאה שלו – VINIA. כך תוכלו לשמור על בריאותכם ולסייע לגוף להתמודד טוב יותר עם מחלות. לחיים!

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד