צילום: סם יצחקוב

חוטי הקסם

10 פתרונות למניעת הזדקנות העור ושמירה על מראה צעיר בעזרת חוטים מאת ד"ר לורה מוצ'ניק

תוכן שיווקי

|

29.08.17 | 12:12

 (צילום: באדיבות לורה מוצניק)

אילו סוגי חוטים מומלצים לשמירה על מראה צעיר?

ישנם שני סוגים עיקריים של חוטים מחומר פולימרי. הסוג הראשון חוטים בעלי מרקם וחומר שנספגים בעור במשך שנה. הסוג השני – חוטים בעלי חומר שנספג בעור בין שנה וחצי לשנתיים. החדרת החוטים גורמת לייצור מוגבר של קולגן טבעי ולהרמה מכנית של העור, הנראית לעין באופן מיידי.

 

כיצד החוטים משפיעים על העור ושומרים על מראה צעיר?

החוטים מחומר פולימרי מכונים על ידי רופאי האסתטיקה, ובצדק, חוטי הקסם. הם נספגים בעור ביעילות רבה, ללא ניתוח, מותחים את העור, מצעירים אותו ומחזיקים מעמד לאורך זמן רב.

 

באיזה אופן פועלים החוטים?

ישנם חוטים הפועלים באופן עדין - מרימים את העור ומותחים אותו. פעולה משמעותית יותר ומסיבית של מתיחת העור מבוצעת, לרוב, על ידי חוטי האפטוס. תוצאותיהם הינן מראה צעיר, ופעולתן דומה יותר לתוצאה של ניתוח כירורגי. אגב, ההבדל בין ניתוח כירורגי לטיפול באמצעות החוטים, החוטים מעניקים מראה טבעי וצעיר, ללא נפח עור מיותר.

 

באלו אזורי הגוף ניתן לטפל בעזרת החוטים?

האזורים המתאימים לטיפול בחוטים הינם הפנים, הצוואר, המחשוף, הרמת אף והרמת אזורי גוף נוספים הסובלים מצניחת העור.

 

 (צילום: באדיבות לורה מוצניק)
  (צילום: באדיבות לורה מוצניק)

   

  מי הן הנשים המתאימות לטיפול באמצעות החוטים?

  החוטים מומלצים לנשים מעל גיל 40 עד 65. התאמת סוגי החוטים תלויה במרקם העור של המטופלת ובתהליך ההזדקנות שהיא עוברת. למשל, אישה שמתחילה טיפול בעור בגיל צעיר יותר, כאשר ישנם שינויים ראשוניים וצניחת פנים התחלתית, לא תתאים לניתוח כירורגי, ובעזרת החוטים תוכל לפתור את בעית צניחת העור ולהחזירו למצב טבעי, מתוח ומורם. נשים מעל גיל 60, בעלות צניחה משמעותית של העור שאינן יכולות לבצע ניתוח כירורגי או לא רוצות בכך, עתידות להגיע, בעזרת החוטים לתוצאות משמעותיות ולמראה צעיר יותר וטבעי.

   

  יעילות הטיפול בחוטים

  טיפול באמצעות החוטים משפיע על כל אשה באופן אינדיווידואלי. יעילות חוטי האפטוס נשמרת, בממוצע, למשך שנה וחצי ועד כשלוש שנים. יש לציין כי מראה העור אף פעם לא חוזר למצב ההתחלתי ונשאר מתוח בזכות ההרמה, באמצעות החוטים וייצור קולגן טבעי מוגבר הנגרם עם ספיגתם בעור. בתום תקופת הפעילות על המטופלות לחזור על הטיפול אבל בכמויות קטנות יותר.

   

  משך ההחלמה?

  טיפול באמצעות החוטים מוגדר כטיפול פולשני. משך ההחלמה הינו כשבוע ימים. חוטים מסוג האפטוס, למשל, אף פולשניים יותר ובעלי פעילות משמעותית יותר. כתוצאה מכך ההחלמה עתידה להתמשך עד כשבועיים או שלושה. בנוסף, החלמת העור תלויה בכמות החוטים המוחדרים ובאזורים המטופלים. תחושה קלה של מתיחת העור מלווה את המטופלות במהלך שבוע, שבועיים הראשונים וחולפת כליל לאחר כשלושה חודשים.

   

  למי מתאימים חוטים מסוג מזו למיצוק העור?

  חוטי מזו הם חוטים מאוד קלים. טיפול בחוטים אלו מתאים לנשים בכל הגילאים. פעולתם אינה פולשנית. היא גורמת למיצוק העור, מעלימה קמטים, מעניקה מראה זוהר, מחדירה לחות, ומשפרת את הטקסטורה של העור.

   

  האם החוטים נראים לעין?

  החוטים מוחדרים בין שכבת העור העליונה לאמצעית ואינם נראים לעין, גם ללא האיפור. בנוסף לפעילותם הרגילה, הם יכולים לסייע להרים זוויות של הפה, נפילה קלה של עפעפיים והרמה מינימלית של עצמות הלחיים, ללא חשש כי יבלטו ויגרמו לאי נוחותה של המטופלת.

   

  האם החוטים מעניקים פתרון יעיל לאזורי המחשוף והצוואר?

  מענה לאזורים אלו ניתן באמצעות חוטי אפטוס ויזאז' – אקסלנט - חבילה של 10 חוטים המעניקים פתרון יעיל להצערת המראה, למתיחת העור ולמיצוקו.

   

  על קצה החוט - החידושים החמים בתחום הרפואה האסתטית:

  • טיפול טריפל וויז לאזור הצוואר והמחשוף באמצעות שילוב של רדיאס, חומצה היאלורונית ובוטוקס. ייחודיותו בכך שנותן מענה ופתרון אפקטיביים לאזורים

  שעד כה הסגירו את הגיל. שילוב זה ממצק את עור הצוואר, מעשיר בלחות, מותח ותומך בשרירי הצוואר שמתדלדלים במרוצת השנים.

   

  • הזרקות Skin Glow להחדרת לחות לאזור הפנים.

   

  • הזרקות סידן, שעד לאחרונה שימשו את רופאי האסתטיקה בעיקר לטיפולים באזור הפנים ומעתה השימוש בהן התרחב והוכיח את עצמו גם בחלקי הגוף האחרים.

   

  • שימוש בחומצה היאלורונית מרוכזת יותר, בעלת טכנולוגיה חדישה, וטיפולים רבים נוספים.

   

  סניפים:

  תל אביב - רח׳ ראול ולנברג 20, בניין A (קומה 4)

  קרית מוצקין - רח׳ גושן 86

   

  לתיאום תורים: 053-2385399

   

  למנהלת הקליניקה: 050-2129093

   

  פייסבוק: ד"ר לורה מוצ'ניק

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד