פאוור קאפל: לירן כוהנר במיזם רשת משותף עם מאמנת הכושר שלה

אם ליקי רוזנברג, המאמנת של הסלבס, ולירן כוהנר, כוכבת ילדים ודוגמנית, פותחות חשבון אינסטה־לייף סטייל משותף, לא תיכנסו? "רצינו לענות על צורך אמיתי"

לירן וליקי. "אני חושבת שמה שמייחד אותנו זה השילוב של הכל מהכל והיכולת לאזן" (צילום: אור דנון)
לירן וליקי. "אני חושבת שמה שמייחד אותנו זה השילוב של הכל מהכל והיכולת לאזן" (צילום: אור דנון)
"כולם רוצים להתכונן לקראת הקיץ, ואנחנו אומרות: בואו נחיה את הקיץ כל השנה. כל יום" (צילום: אור דנון)
"כולם רוצים להתכונן לקראת הקיץ, ואנחנו אומרות: בואו נחיה את הקיץ כל השנה. כל יום" (צילום: אור דנון)

אם יש משהו שלא נראה שהיה חסר ללירן כוהנר־גיאור (28) ולליקי רוזנברג בחיים זה עוד כמה שעות באינסטגרם. לדוגמנית האוחזת בחשבון של יותר מ־100,000 עוקבים ולמאמנת הכושר שהסטודיו שלה הפך למוקד עלייה לרגל של מיטב הסלבס אין איזה חסך משמעותי בלייקים. ובכל זאת החליטו השתיים לצאת לדרך חדשה שמתחילה בפתיחה של חשבון אינסטה־לייף סטייל משותף.

 

כשאנחנו מתכנסות לשיחה על הבייבי החדש שלהן, שנקרא _foreversummer_@ , אני לא יכולה שלא לתהות מה גרם לשתי אושיות האינסטגרם העסוקות ממילא להיכנס לעוד הרפתקת רשת מאתגרת. כמו בכל רומן מעניין, גם זה של לירן וליקי מתחיל בהתאהבות. לירן התאהבה בעולם הכושר ושתיהן אחת בשנייה.

 

"החלטנו לפתוח את העמוד כדי לענות על צורך אמיתי. ברגע שאנשים שואלים אותי עשר פעמים ביום או משאירים לי 100 תגובות על מה אני מכניסה לשייק שלי - אני רוצה שהם ידעו מה שמתי בשייק"
"הרבה לפני העמוד הייתה החברות בינינו", מספרת לירן, "חברות שנרקמה כשהתחלתי להתאמן אצל ליקוש. לפני כן ספורט לא היה משהו שהקדשתי לו יותר מדי זמן או מחשבה. אני המקרה הקלאסי של אחת שהתמכרה, אם זה ברמה הכימית ואם ברמה של להסתכל בבוקר במראה ולהגיד 'וואו, אני רואה תוצאות'. איזה כיף זה להרגיש טוב עם עצמך, חזקה, בריאה. יש לי גם בעל נטורופת שהוא פריק של בריאות, והשינוי הזה התחיל כחלק מתהליך כולל של מעבר לאורח חיים בריא יותר והמשיך כי פשוט טוב לי עם זה".

 

לא קצת מפחיד לפתוח עמוד חדש במציאות כל כך רוויה בעמודי אינסטגרם, בלוגים וגורואים בנושאי לייף סטייל?

לירן: "לא הצבנו לעצמנו יעדים מבחינת כמות עוקבים וזה גם לא ממש מעניין אותנו. החלטנו לפתוח את העמוד כדי לענות על צורך אמיתי. ברגע שאנשים שואלים אותי עשר פעמים ביום או משאירים לי 100 תגובות על מה אני מכניסה לשייק שלי - אני רוצה שהם ידעו מה שמתי בשייק.

 

"אני עושה את זה קצת בעמוד האישי שלי, אבל רוצה לפנות אותו גם לדברים אחרים, ופה ה'אקסטרה' של שיתוף הפעולה בין ליקוש לביני יכול לבוא לידי ביטוי בצורה הכי טובה: אם זה באימונים שאנחנו עושות ביחד, אם באוכל שאנחנו אוכלות או בחופשות שלנו. הלוואי שהיינו יכולות להעביר דרך העמוד את הערבים המשותפים שלנו, כשאנחנו מחזיקות את הבטן מרוב צחוק ודמעות, אבל את זה קצת יותר קשה להעביר באינסטגרם".

 

ליקי: "אנחנו מאמינות שזוג וביחד זה כוח. זה כמו שאני לא מאמינה באימונים אישיים. כשיש לידך מישהו חזק ואין ביניכם קנאה או אינטרסים, שילוב הכוחות יכול להיות משהו מאוד עוצמתי. לא פתחנו את העמוד כדי שיזרמו אלינו הצעות לפרסם דברים. אם זה יגיע בהמשך, בכיף, אבל זו לא המטרה. זה נטו זיהוי של צורך ורצון לספק אותו".

 

פיצות היום, אימון מחר (צילום: אור דנון)
  פיצות היום, אימון מחר(צילום: אור דנון)

   

  אז מה בעצם יכלול העמוד הזה?

  "את יכולה לראות אותנו מתחרעות על פיצות, לא רק ברמת המשולש הבודד, ולמחרת מכינות שייקים על הבוקר וקורעות את התחת באימונים. הכל עניין של איזון"

  לירן: "את כל התכנים שנכנסים תחת מטריית הלייף סטייל: כושר, תזונה, חופשות, טיפוח ואופנה. אני חושבת שמה שמייחד אותנו זה השילוב של הכל מהכל והיכולת לאזן. את יכולה לראות אותנו מתחרעות על פיצות, לא רק ברמת המשולש הבודד, ולמחרת מכינות שייקים על הבוקר וקורעות את התחת באימונים. הכל עניין של איזון".

   

  ליקי: "העמוד נקרא ככה כי הקיץ הוא הזמן הזה בשנה שאת רוצה להיראות טוב יותר, לאכול נכון יותר, להתאמן יותר. כולם רוצים להתכונן לקראת הקיץ, ואנחנו אומרות: בואו נחיה את הקיץ כל השנה. כל יום. בואו נעוף על החיים שלנו כל הזמן. השאיפה היא להעביר מסר שכל יום שווה שנשקיע בעצמנו. לא בפנאטיות, לא בקיצוניות, אלא בבאלאנס".

   

  "השאיפה היא להעביר מסר שכל יום שווה שנשקיע בעצמנו" (צילום: אור דנון)
   "השאיפה היא להעביר מסר שכל יום שווה שנשקיע בעצמנו"(צילום: אור דנון)

    

   עשיתן גם קנדל ג'נר די על ההתחלה, עם התקשרות נחשבת לחברת הקוסמטיקה אסתי לאודר.

   לירן: "כן, נבחרנו להיות השגרירות של החברה בארץ. זה דבר מאוד מרגש. הפנייה הגיעה ממש בסמוך להחלטה שלנו לפתוח עמוד משותף, וזו הייתה מעין חותמת שמשהו בשידוך הזה עובד טוב ונכון ושגם אחרים מזהים את זה. הערכים שהם רצו להעביר תאמו את מה שאנחנו משדרות. אהבת החיים, הספורט, הבריאות והחשיבות שבלהשקיע בעצמך".

    

   ליקי: "זה מרגש במיוחד, כי חוץ מקנדל ג'נר אין לחברה הזו פרזנטוריות אלא רק שגרירות. עצם זה שבוחרים בך זה דבר גדול, במיוחד במקרה שלי. אני לא יודעת מה זה אודם, מקסימום אני שמה לבלו, ואסתי לאודר בוחרים בי? זה דבר מדהים".

    

   אני והחבר'ה

   אי אפשר להתייחס לעמוד החדש של השתיים מבלי להתייחס לחברות המפורסמות שסובבות את השתיים. מי שעוקב אחריהן יוכל לדקלם כמעט מתוך שינה (או במקרה של ליקי, סקווטים) את רשימת השמות הארוכה שכוללת בין השאר את קורל סימנוביץ', שביט ויזל, שלומית מלכה, ירדן הראל ודר זוזובסקי.

    

   זוגות בתוך חבורה זה לא תמיד דבר שמחליק טוב בגרון.

   לירן: "לא במקרה שלנו. ההחלטה לפתוח ביחד עמוד התקבלה בפרגון רב על ידי החבורה. זה היה כמעט מתבקש וגם הן כל הזמן שאלו אותנו מתי זה יקרה. ברור לכולן שהחיבור המסוים הזה בין שתינו הוא נכון וטבעי".

    

   "הרבה אנשים מסתכלים על החבורה שלנו ואומרים שהקשר לא אמיתי. אנחנו מודעות לדיבורים, אבל אנחנו יודעות את האמת וזה מה שחשוב, שנוצרה כאן חבורה לחיים"
   ליקי: "הרבה אנשים מסתכלים על החבורה שלנו ואומרים שהקשר לא אמיתי. אנחנו מודעות לדיבורים, אבל אנחנו יודעות את האמת וזה מה שחשוב, שנוצרה כאן חבורה לחיים. שואלים אותי הרבה אם רק מפורסמים מתאמנים אצלי. אז לא. יש פה אולי עשרה אחוזים של מפורסמים והשאר לא, וזה נכון גם לגבי החבורה שלנו. הקשר הוא אמיתי, ומי שלא שותפה לפרגון ההדדי תרגיש בעצמה לא נוח ושזה לא המקום עבורה ותצא לבד. במובנים מסוימים החבורה הזו הפכה אותנו לחברות טובות יותר, שיפרה את ערכי החברות בינינו, וזה מדהים כי זה נורא קשה. אנחנו לא מעט בנות ולכל אחת יש את העולם שלה. תמיד שואלים אותנו: מה יש בחבורה הזו? זה נורא פשוט - אהבה ופרגון".

    

   מהצד נראה לפעמים שאתן חיות אחת עם השנייה מסביב לשעון.

   ליקי: "הרבה מהבנות עוסקות באותם תחומים ונפגשות באופן טבעי באירועים של העבודה, אבל דווקא שגרת האימונים הצפופה גרמה ל'דבק' הזה ולזה שהמפגשים הם כמה פעמים בשבוע. איפה בחיים הרגילים יוצא לחברות להיפגש כל כך הרבה? זה לא קורה. פה אנחנו נפגשות לאימון, לפעמים זורמות לצהריים או קובעות שוב לערב".

    

   לירן: "לא מזמן נסענו חבורה גדולה של בנות לפריז. בסוף הנסיעה חשבנו איזו חוויה מדהימה זו הייתה. לא הייתה אף מריבה ולא היה אף חיכוך. זו פעם ראשונה שהיינו בהרכב כזה בחוץ לארץ. כל כך הרבה בנות, כל כך הרבה ימים, כשחלק מאיתנו משלבות בנסיעה גם פגישות עבודה. חזרנו לארץ ואמרנו לעצמנו 'מה היה פה?'. איזה מטורף זה להגיע לכזו רמה של חברות ופרגון".

    

   ליקי: "זו באמת הייתה חוויה מדהימה. לירן ואני מסתובבות, שלומית (מלכה), דר (זוזובסקי) ושביט (ויזל) מתפצלות לפגישות והכל זורם בטוב. זה בגלל שכל אחת מאיתנו בטוחה כל כך במקום שלה בחיים".

    

    

   ליקי, את יכולה לשים את האצבע על הסיבה שהחבורה הזו נוצרה דווקא פה, בסטודיו?

   "בעלי ואני בנינו כאן סוג של קהילה, משפחה, מקום שהוא מאוד ביתי. יש פה הרבה אנשים ויש הרבה קבוצות, אבל אני מכירה כל אחד באופן אישי ויודעת מה קורה איתו. יצרנו מקום שוויוני. מהיום הראשון שהתחלתי לאמן גביתי כסף על האימונים. מכולם. אין פה חינמים לאף אחד. מעולם לא ביקשתי מאף אחד שיעלה תמונה לאינסטגרם כדי לפרגן לי, רק אם זה אירוע התרמה שנערך פה פעם בשנה, וגם אז כל אחד יכול לבחור. הכל מגיע מהאנשים. אין פה יחס מועדף לאף אחד. אוקיי, אז אתה מפורסם - אז מה? אתה בנאדם ואתה מתאמן ומזיע כמו כולם. זה כל הסיפור. זה עובר בווייב של המקום, בסטוריז ומפה לאוזן. כמות החיבורים האנושיים שנוצרים פה בין כולם, מפורסמים ולא מפורסמים, זה הדבר שהכי כיף לי לראות".

    

   נבחרו להיות השגרירות של אסתי לאודר בארץ. "זה דבר מאוד מרגש" (צילום: אור דנון)
    נבחרו להיות השגרירות של אסתי לאודר בארץ. "זה דבר מאוד מרגש" (צילום: אור דנון)

     

    יש מחשבות על התרחבות עסקית?

    " גדילה היא לא תמיד דבר חיובי. אנחנו כן מנסים לפתח את עצמנו בדברים אחרים שקשורים בספורט, נישות אחרות, אבל המקום שלי יישאר אחד. אם אפתח עוד סניפים זה יהיה רק בחו"ל".

     

    אפרופו גדילה והתרחבות: למרות שכמעט אי אפשר לראות, את בהריון ראשון. מזל טוב!

    "נכון, זה מאוד מרגש. אני ההריונית השנייה בחבורה, אחרי שיר מורנו. אני מרגישה טוב ומתאמנת כמו כולן, אפילו קצת מגזימה עם זה. זה עושה חשק לכולן".

     

    חשק להגזים באימונים או להיות בהריון?

    "(צוחקת): להיות בהריון!"

     

    לירן!

    "בקרוב אצלנו, בעזרת השם".

     

    ליקי: "ממש בא לי שחברה שלי תעבור פה את כל השלבים שאני עוברת. לראות כמה זמן לוקח לי להחזיר אותה לכושר. המחשבה על זה מאתגרת אותי".

     

    לא נראה לי שזה יהיה אתגר גדול במקרה של לירן.

    לירן: "לכי תדעי. אומרים שזה גנטי ואמא שלי עלתה 42 ק"ג בהריון. בואי נגיד שזה משהו שלא תראו בפוראבר סאמר (צוחקת)".

     

    __________________________________________________ 

     

     (צילום: עדו לביא)
     (צילום: עדו לביא)

      

      

      

      
     הצג:
     אזהרה:
     פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד