כאן גרים זוג דוגמנים: בבית ובארון של עדה זמורה ועומרי רוזנגרט

היא: בת לשושלת ההוצאה לאור זמורה-ביתן, שמצטלמת למיטב המותגים בעולם; הוא: איש עסקים שנקלע לעולם הדוגמנות. איך נראה קן האוהבים של היפים והמבטיחים?

איתי יעקב

|

07.08.17 | 09:15

עדה ועומרי בדירתם התל אביבית."לא נלך להשקות, לא הכרנו בתוכנית ריאליטי או בקמפיין משותף ורכבנו על ההצלחה" (צילום: ענבל מרמרי)
עדה ועומרי בדירתם התל אביבית."לא נלך להשקות, לא הכרנו בתוכנית ריאליטי או בקמפיין משותף ורכבנו על ההצלחה" (צילום: ענבל מרמרי)
"הוא הבין שהוא לא יכול בלעדיי" (צילום: ענבל מרמרי)
"הוא הבין שהוא לא יכול בלעדיי" (צילום: ענבל מרמרי)
"יצאנו תקופה ארוכה של און אנד אוף, ואחרי כמה זמן באתי אליה ואמרתי לה בצחוק, 'עדוש, איך העמסתי אותך, הא'. ואז היא התוודתה ואמרה: 'יא אהבל, אני זאת שהעמסתי אותך'. לבנות של 2017 כבר אין חוקים" (צילום: ענבל מרמרי)
"יצאנו תקופה ארוכה של און אנד אוף, ואחרי כמה זמן באתי אליה ואמרתי לה בצחוק, 'עדוש, איך העמסתי אותך, הא'. ואז היא התוודתה ואמרה: 'יא אהבל, אני זאת שהעמסתי אותך'. לבנות של 2017 כבר אין חוקים" (צילום: ענבל מרמרי)
"פעם לא היה מצב שחברה שלי תצא מהבית עם מחשוף עמוק או בלי חזייה, ואז עדה הגיעה" (צילום: ענבל מרמרי)
"פעם לא היה מצב שחברה שלי תצא מהבית עם מחשוף עמוק או בלי חזייה, ואז עדה הגיעה" (צילום: ענבל מרמרי)
עומרי רוזנגרט. "אני אוהבת את הצניעות והשאפתנות שלו" (צילום: ענבל מרמרי)
עומרי רוזנגרט. "אני אוהבת את הצניעות והשאפתנות שלו" (צילום: ענבל מרמרי)
הדירה של עומרי שבה מתגוררים השניים. "פיתחתי הפרעה לכובעי מצחייה ולאחרונה גם למגבעות, שאני נראה בהן קצת אהבל, אבל זה בסדר, כי עכשיו באופנה המכוער הוא היפה" (צילום: ענבל מרמרי)
הדירה של עומרי שבה מתגוררים השניים. "פיתחתי הפרעה לכובעי מצחייה ולאחרונה גם למגבעות, שאני נראה בהן קצת אהבל, אבל זה בסדר, כי עכשיו באופנה המכוער הוא היפה" (צילום: ענבל מרמרי)

קן האוהבים של הדוגמנים עדה זמורה ועומרי רוזנגרט ממוקם בקומה האחרונה (ארבע וחצי ללא מעלית) של בניין מגורים שראה ימים יפים יותר ברחוב אלנבי בתל אביב, בלב חיי הלילה הפרועים של העיר - מועדון הפסאז' ממול, והברים בסביבת בית הכנסת הגדול במרחק של צעד וחצי. לרגל ט"ו באב חושף הזוג הפוטוגני הזה את מערכת היחסים ביניהם ופותח בפני Xnet את הדלת, הארון והלב. על עיצוב הדירה אחראי רוזנגרט, 27, הדייר הראשי בבית, בעוד זמורה, 22, בת לשושלת הוצאת הספרים זמורה-ביתן, מתגוררת אצלו חלק ניכר מזמנה, אם כי באופן רשמי היא עדיין חיה בבית הוריה במושב ניר צבי הסמוך לרמלה.

 

"העבודה בדוגמנות פיתחה את החוש האופנתי שלנו" (צילום: ענבל מרמרי)
  "העבודה בדוגמנות פיתחה את החוש האופנתי שלנו"(צילום: ענבל מרמרי)

   

  הם נפגשו לראשונה לפני שלוש שנים, ביום הולדת ה-19 של זמורה, בבר הקוקטיילים והאוכל קונסיירז' ברחוב דיזנגוף, שרוזנגרט הוא אחד מבעליו. "לא קורה לי הרבה שאני נדלקת על מישהו", היא מספרת, "אבל אחרי שראיתי אותו עשיתי מהלך עקיף, ולאחר מספר שבועות שלחתי לו הודעת ווטסאפ ושאלתי אם יש מקום פנוי להערב. הוא ענה שלא, אבל המשכנו לדבר". "ואז יצאנו לדייט", הוא ממשיך אותה. "ויצאנו תקופה ארוכה של און אנד אוף, ואחרי כמה זמן באתי אליה - ויש לי דיבור מאוד פתוח - ואמרתי לה בצחוק, 'עדוש, איך העמסתי אותך, הא'. ואז היא התוודתה ואמרה: 'יא אהבל, אני זאת שהעמסתי אותך'. היא חשפה את הקונספירציה. שמע, לבנות של 2017 כבר אין חוקים". בהדרגה הבשיל הרומן שניצת בין השניים למערכת יחסים זוגית. זמורה, שהשתחררה משירות צבאי לפני שמונה חודשים בלבד, בילתה בנסיעות עבודה ארוכות בחו"ל, שהקשו על רוזנגרט להתחייב. "זה היה נתקע כל פעם, והיא גם לא היתה הבחורה היחידה", הוא מודה, "עד שאחרי מספר שיחות והחלטות אישיות וזוגיות, הבנו שטוב לנו יחד". "הוא הבין שהוא לא יכול בלעדיי", היא צוחקת, בזמן שהוא מהנהן בהסכמה.

   

  חששתם גם מזוגיות של שני דוגמנים?

  זמורה: "תמיד חששתי מזה, אבל את עומרי פגשתי מחוץ למסגרת העבודה, והוא גם לא חי חיים של דוגמן. להיפך, עד לא מזמן הוא ניסה כמה שיותר להרחיק מעצמו את הדוגמנות".

  רוזנגרט: "ניסיתי להוכיח לאנשים סביבי שאני לא טייפ קאסט של דוגמן, כי אני מאמין שמראה חיצוני לא אומר עליך כלום כבן אדם. עם הזמן למדתי שדוגמנות זה בניית מותג, וזה שומר עליי עם מודעות לגוף ולבריאות שלי. ולא אשקר, יש כיף בלעמוד על סט ושמצלמים אותך".

   

  עד כמה הזוגיות מסייעת לקריירה שלכם?

  זמורה: "אני לא חושבת שאנשים יודעים שאנחנו יחד. אין לנו, למשל, תמונות משותפות באינסטגרם, ואם לא הייתי דוגמנית, אולי הייתי מעלה תמונה אחד בחודש. אבל בסוכנות יש לחץ להעלות תמונות של עצמי".

  רוזנגרט: "לא נלך להשקות, לא הכרנו בתוכנית ריאליטי או בקמפיין משותף ורכבנו על ההצלחה. אגב, אני לא שולל ללכת לריאליטי, אבל לפני הכול אנחנו זוג אוהב. אולי זה יועיל לקריירה שלנו בעתיד, אבל הזוגיות שלנו לא נולדה מתוך רצון להוליד ממנה רווח. זה לא המניע שלנו".

   

  עדה, בעברת אמרת שאת מעדיפה לצאת עם מישהו מהתחום כדי שיבין את הצרכים שלך כדוגמנית.

  "נכון, אבל הייתי צעירה כשאמרתי את זה", היא צוחקת.

  רוזנגרט: "אבל היא צודקת. אם היא אומרת לי 'מאמי, אני נוסעת לצילומים לחודש במילאנו', אני מבין ומכבד את העבודה שלה. הדוגמנות לא סנוורה אותה".

   

  "אם היא אומרת לי 'מאמי, אני נוסעת לצילומים לחודש במילאנו', אני מבין ומכבד את העבודה שלה. הדוגמנות לא סנוורה אותה" (צילום: ענבל מרמרי)
   "אם היא אומרת לי 'מאמי, אני נוסעת לצילומים לחודש במילאנו', אני מבין ומכבד את העבודה שלה. הדוגמנות לא סנוורה אותה"(צילום: ענבל מרמרי)

    

   הדינמיקה בין השניים מייצרת סקס באוויר. המבטים המצועפים שלו כלפיה, הצחוק הנבוך שלה בתגובה לדברים שהוא אומר - אהבה של גיל עשרים. בעוד חודש הם מתכננים לעזוב את הארץ לזמן בלתי מוגבל ולנסות את מזלם בניו יורק, חולמים על דירה בלואר איסט סייד או בסוהו. שניהם חתומים בסוכנות יולי בישראל, עם רזומה מרשים בדוגמנות, בעיקר זמורה, שבעבר הצטלמה עבור המעצב יוז'י יאממוטו, ומותגים כ-& Other Stories בחו"ל או טוונטיפורסבן בישראל, ולאחרונה הצטלמה ללוק בוק של חברת האופנה אסקדה. הוא, מצדו, עבד בעיקר בישראל, עם קמפיינים לקניוני עזריאלי, בגיר ורשת ג'קי לצדה של שיר אלמליח, שהתקשתה לנשק אותו על הסט. בשיחה איתו הוא מספר כי לאחר שביקר לאחרונה במילאנו, קיבל הצעות לדגמן בחו"ל שאותן הוא רוצה לבדוק. "לפחות לדעת שניסיתי, לא לסגור לעצמי את האופציות", הוא אומר. "אני אוהבת את הצניעות והשאפתנות שלו", מגיבה זמורה. "הוא תמיד גורם לאנשים להרגיש בנוח, ולא מפסיק לחלום ולקדם את עצמו". "חוק מספר אחד - תהיה צנוע, לא משנה מי אתה", הוא אומר, "ומצד שני אני שאפתן, ויש לי ג'וק של עשייה בלתי פוסקת, בעיקר בעיר הזאת, שכולם בה בלופ מאוד קשה סביב הצלחה. מאז שעדה נכנסה לחיי למדתי לחייך ולהיות רגוע. היא לימדה אותי ששקט הוא דבר חשוב".

    

   "ניסיתי להוכיח לאנשים סביבי שאני לא טייפ קאסט של דוגמן, כי אני מאמין שמראה חיצוני לא אומר עליך כלום כבן אדם" (צילום: ענבל מרמרי)
    "ניסיתי להוכיח לאנשים סביבי שאני לא טייפ קאסט של דוגמן, כי אני מאמין שמראה חיצוני לא אומר עליך כלום כבן אדם"(צילום: ענבל מרמרי)

     

    סדר היום שלהם גמיש. זמורה עובדת כדוגמנית בלבד, בעוד רוזנבלט פועל בכמה חזיתות. השבוע סיים את לימודיו במחלקה לתקשורת במרכז הבינתחומי, הוא שותף במספר עסקים בחיי הלילה של תל אביב, ולפני שנה הקים את מותג חולצות הטי Led By Fear יחד עם חבר טוב, עמית מוזר, סטודנט שנה ד' בויצו חיפה. "העבודה בדוגמנות פיתחה את החוש האופנתי שלנו", הם אומרים יחד, ומסבירים כי לרוב הם אוהבים להתלבש נוח, אופנתי וקז'ואל. "אני קונה בעיקר אונליין מהאתרים של ברנדי מלוויל, אורבן אאוטפיטרס, פיפל טרי", אומרת זמורה. "אני לא רוצה להיראות כמו כולם. חשוב לי להיראות טוב ולהתלבש מיוחד", מסביר רוזנגרט. "כשאתה יודע שבסביבה שלך מסתכלים עליך - זה בסדר שתשים לב לפרטים. להתלבש טוב עושה גם הרגשה טובה".

     

    מה אתה אוהב בסגנון של עדה?

    "פעם לא היה מצב שחברה שלי תצא מהבית עם מחשוף עמוק או בלי חזייה, ואז עדה הגיעה, וערב אחד יצאנו עם חברים שלי, והיא דפקה חולצה עם מחשוף עמוק. באותו רגע עלה לי החום. זרקתי לה מאמי, מה עכשיו?! והיא אמרה שככה היא מגיעה. עם הזמן הבנתי שאני צריך להתגאות בחברה שלי והכול טוב, היא שלי. היום אני אוהב לראות אותה מעיזה. זה סקסי לפרגן לחברה שלך".

     

    פריטים אהובים מהארון של עדה. "אני אוהב לראות אותה מעיזה" (צילום: ענבל מרמרי)
     פריטים אהובים מהארון של עדה. "אני אוהב לראות אותה מעיזה"(צילום: ענבל מרמרי)

      

     הפריטים שלה

     משקפי שמש שחורים של סלין. "קיבלתי אותם במתנה מעומרי ליומולדת לפני שבועיים. זאת המתנה הראשונה הגדולה ממנו, והם המשקפיים האהובים עליי ביותר, כי הם קלאסיים"

     מכנסי ג'ינס של טופשופ. "מאז שרכשתי אותם לפני שלוש שנים, אני הולכת איתם לכל מקום. לפני כמה חודשים אני ועומרי היינו יחד במילאנו לעבודה, ואחרי יום אודישנים מפרך הלכנו לפארק, וניסיתי לקפוץ מעל גדר והן נקרעו לי. ועדיין אני לובשת אותם, לא מוותרת עליהם בקלות".

     נעלי עקב שחורות של מארק פישר. "אלו נעלי העקב הראשונות שלי, שהיו נעלי האודישנים בשנה הראשונה שלי כדוגמנית, כשעוד לא היה לי כסף לקנות לעצמי זוג נעליים טובות. האמת שדי אהבתי אותן, ואפילו נעלתי אותן לנשף סיום התיכון".

      

     פריטים אהובים מהארון של עומרי. "כשאתה יודע שבסביבה שלך מסתכלים עליך, זה בסדר שתשים לב לפרטים" (צילום: ענבל מרמרי)
      פריטים אהובים מהארון של עומרי. "כשאתה יודע שבסביבה שלך מסתכלים עליך, זה בסדר שתשים לב לפרטים"(צילום: ענבל מרמרי)
       

       

      הפריטים שלו

      שני שעוני וינטג' שהיו שייכים לסבו. "את השעון הכסוף קיבלתי מסבי לפני שנפטר, ואת הזהב קיבלתי מסבתא לאחר מותו. את שעון הזהב ענדתי עד לאחרונה, אבל עכשיו עברתי לתכשיטי כסף אז הוא פחות מתאים. יש לי יחסים מאוד קרובים אליו, לפני כל מבחן אני מדבר איתו לרגע".

      חולצת טי לבנה של לד ביי פיר. "זאת החולצה הראשונה שעשינו למותג שלנו, עם לוגו רקום של שלושה לבבות וקו. כרגע אנחנו עושים רק חולצות טי, אבל אנחנו מתכננים להרחיב את המותג לפריטי לבוש נוספים".

      קיר הכובעים בחדר השינה. "פיתחתי הפרעה לכובעי מצחייה ולאחרונה גם למגבעות, שאני נראה בהן קצת אהבל, אבל זה בסדר, כי עכשיו באופנה המכוער הוא היפה. שנים שאני הולך עם כובעי מצחייה, ומכל ביקור בחו"ל הבאתי כובע למזכרת. יש לי איזה 30 כובעים באוסף, ובכלל, אני גבר שאוהב אקססוריז ותכשיטים".

       

       
      הצג:
      אזהרה:
      פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד