בר רפאלי: 'אני מסתכלת על הג'ינס מלפני ההריון ולא מבינה איך נכנסים'

גם עם בטן של שביעי רפאלי לא מפסיקה לתת עבודה. פגשנו אותה מדגמנת עם אחיה און את הטרנינגים לחורף הבא, ומפנטזת על ימים שבהם היה לה קל להתלבש

איתי יעקב

|

26.07.17 | 16:14

בר רפאלי על סט הצילומים של Hoodies הבוקר. "זה לא שהמידות שלי גדלו - פשוט יש לי כדורסל בבטן. וגם מ-א-ו-ד חם. אז לא בא לי להתלבש ולא מגניב אותי להתלבש" (צילום: איתי יעקב)
בר רפאלי על סט הצילומים של Hoodies הבוקר. "זה לא שהמידות שלי גדלו - פשוט יש לי כדורסל בבטן. וגם מ-א-ו-ד חם. אז לא בא לי להתלבש ולא מגניב אותי להתלבש" (צילום: איתי יעקב)
עם האח הצעיר און רפאלי. "אני מתייחסת לאון כאילו הוא הבן שלי. אני זוכרת אותו בחיתולים ועזרתי לגדל אותו. אני מניחה שהוא לא רואה בי אמא שלו" (צילום: איתי יעקב)
עם האח הצעיר און רפאלי. "אני מתייחסת לאון כאילו הוא הבן שלי. אני זוכרת אותו בחיתולים ועזרתי לגדל אותו. אני מניחה שהוא לא רואה בי אמא שלו" (צילום: איתי יעקב)

בר רפאלי עומדת על סט הצילומים של הודיס לבושה מכנסי טרנינג ורודים, ז'קט תואם עם צווארון מפרווה מלאכותית וחולצת אוברסייז בצבע חציל. אם תשאלו אותה, מדובר במתנה משמיים. "יש לי הרבה מזל שאנחנו מצלמים היום טרנינגים. אם הייתי עכשיו עם מכנסי ג'ינס וגופייה, הייתי מרגישה פחות נוח. התרחבתי כולי. אני מסתכלת על מכנסי ג'ינס שלי מלפני ההיריון ולא מבינה איך אפשר להיכנס אליהם".

 

"מאוד קשה להתלבש כשאת בהריון ובקיץ. את גדולה ולא פרופורציונלית" (צילום: איתי יעקב)
  "מאוד קשה להתלבש כשאת בהריון ובקיץ. את גדולה ולא פרופורציונלית"(צילום: איתי יעקב)

   

   

  הסטייליסט ראובן כהן, שעובד איתך באופן צמוד, מספר שאת דווקא הרבה יותר קטנה הפעם ביחס להריון הראשון.

  "אני לא מרגישה ככה. אולי כי בהיריון הראשון אני ועדי היינו יוצאים כל ערב לאכול בחוץ. עכשיו אנחנו מבלים הרבה בערב בבית, ויש פחות זמן לאכול בחוץ".

   

  זו הפעם הראשונה שרפאלי מצטלמת עם "בטן" הריונית של ממש לקמפיין אופנה. בהריון הראשון היא אומנם הצטלמה לקו בגדי הים של המותג, אבל אז הצילומים היו בשלבים ראשונים יותר של ההריון, והסט היה סגור לתקשורת. עכשיו היא נוכחת כולה בחודש שביעי, ואת הסטודיו ממלאים צוותי וידאו של כל הערוצים. וחם לה, אלוהים כמה חם לה. "מאוד קשה להתלבש כשאת בהריון ובקיץ", היא מספרת. "את גדולה ולא פרופורציונלית. זה לא שהמידות שלי גדלו - פשוט יש לי כדורסל בבטן. וגם מ-א-ו-ד חם. אז לא בא לי להתלבש ולא מגניב אותי להתלבש. לפני כמה ימים עשיתי טעות ולבשתי שמלה קצרה עם סניקרס, ואחרי שיצאתי מהבית הצטערתי שיצאתי עם נעליים סגורות. למי אכפת אם זה יפה או לא יפה - אני רק רוצה אוורור בין האצבעות ברגליים".

   

  געגועים לימים כאלה. בר בצילומים להודיס לפני ההריון (צילום: אייל נבו)
   געגועים לימים כאלה. בר בצילומים להודיס לפני ההריון(צילום: אייל נבו)

    

   רפאלי, 32, סוגרת כבר ארבע שנים בהודיס, חברה שהיא לא רק פרטנר עסקי, אלא גם "משפחה", כפי שהיא מציינת. אם בעונות הקודמות הצטלמו לצדה בני המשפחה כולה, הפעם בתפקיד הגימיק הוא אחיה הצעיר און, 20, חייל צה"ל ושחקן טרי ("פול מון", "ג'סטה"). "אני מתייחסת לאון כאילו הוא הבן שלי", היא מספרת בשיחה עם Xnet. אני זוכרת אותו בחיתולים ועזרתי לגדל אותו. אני מניחה שהוא לא רואה בי אמא שלו, אבל בשבילי זה בונוס שהוא כאן. מאז שאני אמא אנחנו מתראים פחות, כי הוא עסוק בצבא ובקריירה, ואני עם ליב".

    

   עם האח, ובבטן האחות של ליב לעתיד. "בשבילי זה בונוס שהוא כאן. מאז שאני אמא אנחנו מתראים פחות, כי הוא עסוק בצבא ובקריירה, ואני עם ליב" (צילום: איתי יעקב)
    עם האח, ובבטן האחות של ליב לעתיד. "בשבילי זה בונוס שהוא כאן. מאז שאני אמא אנחנו מתראים פחות, כי הוא עסוק בצבא ובקריירה, ואני עם ליב"(צילום: איתי יעקב)

     

    בעוד כשלושה חודשים תצטרף לליב אחות קטנה. ההפרש בין השתיים יעמוד על 15 חודשים בלבד, פער גילאים זהה לזה שבין בר לאחיה הצעיר דור. מבחינתה, מדובר בהפרש מושלם, כזה המאפשר לגדל את הילדים כחברים טובים, וגם חוסך כאבי ראש של חיפוש אחר תעסוקה לשניים. ליב כמובן לא הגיעה לסט הצילומים, אלא הושארה במזגן בבית, הרחק מעיני המצלמות, בזמן שאמא עובדת ומתגעגעת. "הייתי מתה שהיא תהיה איתי כאן", היא אומרת. "אבל אלה ימי צילום ארוכים - אני כאן מחמש בבוקר - אז לא".

     

    את כבר מתכננת את יומולדת שנה שלה, שיחול בעוד שבועיים?

    "אני מאוד רוצה מזכרת מיומולדת שנה, אבל זה אידיוטי לעשות מסיבה גדולה. יש לי חברה טובה שילדה שבועיים אחריי, אז אולי נעשה משהו קטן בבית לחמישה אנשים. אם לא הייתי רוצה תמונה למזכרת, הייתי מדלגת על זה".

     

    ילדת את ליב למשפחה שנמצאת תחת עין ציבורית ביקורתית, עם שלל פרשיות שמקיפות אותה תדיר - רשות המסים, המטפלת שנבדק האם היא חוקית, התקרית האלימה בין אביך למשטרה - זה שיקול שעולה כשחושבים על הקמת משפחה?

    "אני לא חושבת שאני מגדלת משפחה גרעינית בעין הציבורית, והמקרים המצערים שציינת לא קשורים לזוגיות שלי עם עדי או לגידול של ליב. אני מאוד רוצה לגונן על ליב, אבל אז עולה השאלה היכן עובר הגבול. אני לא יכולה להראות לה את הפחד והחשש שיש לי".

     

    את מרגישה שמחפשים אותך?

    "אני לא חושבת שמחפשים אותי. אני כן חושבת שדברים נעשים כלפיי בגלל עין צרה, דווקא. אבל אני לא שמה את עצמי במקום של קורבן. אני מבינה שזה קורה, וצר לי על אנשים שעינם צרה בי, אבל הם הולכים לישון עם זה, לא אני".

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד