יאמי: מוצרי הטיפוח הממכרים של הקיץ בניחוחות פירות וצמחים

רוצה ליהנות הקיץ מניחוחות עמוקים של וניל, קרמל, קוקוס ושוקולד או מפריחת תפוז מרעננת? הכירי את ליין מוצרי הטיפוח שיגרום לך להתאהב מחדש בקרמים שלך

ניחוחות טבעיים של פירות וצמחים הופכים את השימוש במוצרים לחוויה מסחררת חושים
ניחוחות טבעיים של פירות וצמחים הופכים את השימוש במוצרים לחוויה מסחררת חושים

כולנו יודעות שהריח משחק תפקיד חשוב בסיפור האהבה שלנו עם מוצרי הטיפוח שעושים לנו את זה במיוחד. רשת אפריל מינפה את ההתמחות שלה בתחום הריחות ופיתחה סדרת טיפוח משכרת שאי אפשר לעמוד בפניה. הכירי את April Body – ליין הטיפוח שיגרום לך להתאהב מחדש.

 

קו המוצרים החדש מתבסס על שבעה ניחוחות שפותחו במיוחד על ידי אפריל - ניחוחות טבעיים של פירות וצמחים הופכים את השימוש במוצרים לחוויה

מסחררת חושים. מניחוחות עמוקים של וניל, קרמל, קוקוס ושוקולד עד העקצוץ המרענן של ורבנה - פריחת התפוז. מגוון הריחות מפתה ועשיר במיוחד. הסדרה כוללת ג'ל רחצה, קצף אמבטיה, פילינג גוף, תחליב גוף, קרם גוף וקרם ידיים וכן ספוגי רחצה להשלמת החוויה.

 

סטנדרט צרפתי

ריח מעולה הוא ללא ספק פקטור מכריע בבחירת המוצרים המועדפים עלינו, אבל כולנו רוצות לדעת שתהליכי הייצור והפיתוח מספקים ביטחון מעולה. סדרת המוצרים של אפריל מיוצרת בסטנדרטים אירופאיים בצרפת ומעניקה את השקט הקטן הזה שמאפשר ליהנות טיפה יותר משגרת הטיפוח.

 

תמחור אטרקטיבי

התמחור הנגיש של הסדרה הופך אותה לאטרקטיבית במיוחד. מגוון המוצרים והחשיבה על ה"אקסטרה" והפרטים הקטנים (לדוגמה, ליפות רחצה המשלימות את הליין) ישנו את האופן שבו את מחשבת את מסלול הטיפוח שלך. אם עד היום חשבת שאי אפשר להגיע לחוויית טיפוח שלמה ומלאה, תתכונני לחשוב אחרת.

 

>> לקולקציית April Body  

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד