צילום: סם יצחקוב

ד"ר לורה מוצ'ניק: מיומנות וחדשנות באסתטיקת היופי

בידיה המנוסות יש לה יכולת לשפר מראה חיצוני ולהעניק הרגשה פנימית מופלאה למטופלות שלה, ובלבה אמונה כי הדרך הטובה ביותר עבורן היא השגת מראה טבעי

שוש רוטנברג

|

29.06.17 | 14:43

 (צילום: סם יצחקוב)

בין נסיעות יום יומיות ממרפאותיה בצפון הארץ למרפאה ברמת החייל, השכמות עם זריחה, מנוחת לילה קצרצרה, חלוקת זמן וקשב בין המטופלות הרבות שפונות אליה, ד"ר מוצ'ניק מקפידה על טיפוח עצמי ולא עושה לעצמה הנחות. היא חולקת עם מערכת לאישה מעט מניסיונה העשיר ומפרטת את ציון הדרך למראה טבעי מוקפד, החל מאבחון מדויק, טיפול וכלה במעקב אחר התוצאות. בשנים האחרונות תחום האסתטיקה מתרחק מהתערבויות כירורגיות ומטיפולים כואבים, הדורשים החלמה ממושכת. המעבר לשיטות טיפול פחות חודרניות, ישים ברובו בזכות טכנולוגיות חדישות ובטוחות המאפשרות לתת מענה כולל לשיפור המראה הטבעי, הן של אזור הפנים והן של חלקי הגוף האחרים.

"כמובן, אני מקפידה על שימוש בטכנולוגיות וחומרים בטוחים בלבד, בעלי אישור משרד הבריאות ומייבוא אירופאי, שיעילותם נחקרה והוכחה מדעית. אני כל הזמן חוקרת איך ניתן להשתדרג, להתחדש, להשתמש בטכנולוגיות חדישות, מתקדמות ובטוחות. אני שוקלת בכובד ראש תחילת שימוש בכל טכנולוגיה חדשה. החלטותיי המקצועיות מתבססות על טכנולוגיות חדישות, מחקרים רפואיים ובטיחות המוצרים".

המטרה של מטופלות רבות היא להגיע לתוצאה הכי טובה, למראה הטבעי הנחשק. "עבורי כל מטופלת היא עולם ומלואו וסיפור אישי. הרפואה האסתטית היא לא רק עבודה שלי, זאת דרך חיים. אני לא מפסיקה לחשוב ולבדוק מתן פתרונות כוללים לבעיות האסתטיות של לקוחותיי". חיבור עמוק לנושא היופי הביא את ד"ר מוצ'ניק, אז רופאת משפחה מוערכת, להחלטה לעסוק בתחום האסתטיקה. ברשת מרפאותיה בתל אביב ובקריית מוצקין, ביססה מוניטין ושם שאין להם עוררין, ידע מקצועי וניסיון רב, כולם כאחד ממקמים כיום את ד"ר לורה מוצ'ניק בפסגת ההישגים בתחום הרפואה האסתטית.


טיפול מיטבי והתאמת הדרך הטובה והבטוחה ביותר עבור המטופלות מתחילים, ללא ספק, באבחון מדויק שמעלה את יעילות הטיפול לשיאים חדשים. "הרפואה האסתטית הגיעה, לאחרונה, להתקדמות שיא ולפריצת דרך טכנולוגית משמעותית בכל הקשור לאבחון של בעיות העור. מעתה ניתן לאבחן טקסטורה של העור, להתאים חומר טיפולי לאזורים מסוימים של הגוף, ולחזות באופן מדויק את תוצאות ההזרקות בסיוע מערכת צילום תלת מימד חדישה. טכנולוגיה זו כבר משמשת אותי במרפאותיי, ויחד עם הניסיון הרב שצברתי, מאפשרת לי להעניק למטופלות דיוק שאין שני לו בישראל. אני גאה להיות בין הרופאים הראשונים שמשתמשים בזה בארץ, ולהציב רף חדש ברפואה האסתטית, שעד לא מזמן היה בגדר מדע בדיוני. תוכנה זו יודעת לנתח קמטים ברמת דיוק יוצאת דופן, מעניקה מיפוי מלא של כמות ועומק הקמטים, מאבחנת פיגמנטציה, נימי דם, שמנוניות ונקבוביות בעזרת ניתוח תמונות תלת מימד".

נשים שואפות להיראות זוהרות עוד מימיה הראשונים של האנושות. גם ד"ר מוצ'ניק מקפידה על טיפוח עצמי ובאופן קבוע מבצעת לעצמה טיפולי אסתטיקה מתקדמים. "למשל, הזרקות Skin Glow שמחדירות לחות רבה לעור ומדגישות את הטקסטורה, מסייעות לי ולמטופלותיי בהשגת המראה הזוהר. לא רק הפנים, גם הכתפיים, הגב, החזה הצוואר הינם אזורים שיש לשים אליהם תמיד לב ולטפח היטב. אזורים אלו גם מתאימים לטיפול

Skin Glow חדשני, המשפר את המראה ושומר על הקיים. גם הזרקות סידן שעד לאחרונה שימשו את רופאי האסתטיקה בעיקר לטיפולים באזור הפנים ומעתה השימוש בהן התרחב והוכיח את עצמו גם בחלקי גוף האחרים, כולל כפות ידיים, מחשוף, בטן וירכיים. יש לציין גם פיתוח חדשני בתחום ההזרקות מחומר פולימרי, המשמש את רופאי האסתטיקה שנים רבות, ונספג באופן יעיל על ידי הגוף. בעזרתו ניתן לעצב אסימטריה אנטומית ולהגיע לנראות סימטרית. פעילותו נשמרת לטווח ארוך יותר, בהתאם לריכוז של החומר, ויכולה להגיע עד ל- 5 שנים. בנוסף החל גם שימוש בחומצה היאלורונית מרוכזת יותר, בעלת טכנולוגיה חדישה".

"קורת הרוח שלי היא לראות מטופלות מאושרות, שמביטות על עצמן ומחייכות" (צילום: סם יצחקוב)
  "קורת הרוח שלי היא לראות מטופלות מאושרות, שמביטות על עצמן ומחייכות"(צילום: סם יצחקוב)

  למרות אורח חיים בריא ואימונים רבים, גזרת גוף מחוטבת עדיין קשה להשגה עבור נשים רבות שמעידות כי הצליחו להגיע לתוצאות אך נשארו להן מספר קילוגרמים במקומות שונים בגוף שהיו רוצות להוריד. "באשר לגזרת גוף מחוטבת הושגה לאחרונה פריצת דרך במכשור הרפואה האסתטית בזכות מכשיר SLIM להצרת היקפים, המשלב טכנולוגיה של אולטרסאונד וגלי רדיו. זהו מכשיר הפועל בטכנולוגיה חדשה מבית Lumenis - חברה ישראלית, הממוקמת בצפון, וידועה בכל העולם בתחום טכנולוגיה אסתטית ופלסטית מתקדמת. מכשיר Slim הוא, ללא כל ספק, המכשיר להצרת היקפים שרופאי האסתטיקה ונשים חיכו לו זמן רב. האולטרסאונד הוא הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם וכל מה שהיה עד עתה אפקטיבי פחות, כולל טיפול בקור. לפי המחקרים, תוצאות הצרת היקפים של מכשיר Slim יעילות יותר ונשמרות לטווח ארוך. מדובר בדרך כלל בטיפול אחד, מקסימום שניים.

  האולטרסאונד פועל בטמפרטורה גבוהה, מעל ל-50 מעלות, המפרקת את תאי השומן התת עורי. המטופלת לא חשה בחום כי המכשיר מקרר את המקום המטופל. אחרי טיפול בן שעה, בדרך כלל גם ללא כאבים, ניתן לחזור לשגרה. לאחר הפירוק יוצא השומן מהגוף בהדרגה, במהלך תקופה שבין חודש לשלושה חודשים, בדרכי השתן ובלוטות הלימפה. טיפול של גלי רדיו לאחר האולטרסאונד, ניתן למיצוק העור. זהו טיפול המתאים לנשים שאין להן עודף משקל של ממש, לא מעל 30BMI. בממוצע הוא מוריד במידת גוף אחת. מתאים ביותר למטופלות שלא יכולות להגיע לתוצאות מרובות באזורים ספציפיים בגוף: הבטן, מותניים, ירכיים וגב עליון. פתרון זה מושלם לאותם כמה קילוגרמים שלא יורדים בדיאטה ופעילות גופנית". הסגידה ליופי, ולא רק בעולם הזוהר, מביאה אל מרפאותיה של ד"ר מוצ'ניק נשים מכל המגזרים. את סניף הדגל שלה בתל אביב פוקדים כבר מזמן גם ידוענים רבים שמעידים על ידי הזהב שלה וגישה אנושית חמה יוצאת דופן. "העובדה שיש היום אפשרויות לשיפור המראה בעזרת חומרים בטוחים לשימוש, ובכך לגרום לנשים להרגיש טוב יותר, לרכוש ביטחון עצמי גבוה יותר, לקטוף מחמאות, להשקיע בעצמן, מביאה לי אושר של ממש. אני אומרת תודה כל יום שאני עוסקת במקצוע כה אהוב עליי ומשמעותי עבור נשים רבות שפוקדות את מרפאותיי.

   

  סניפים: תל אביב - רח׳ ראול ולנברג 20, בניין A (קומה 4) קרית מוצקין - רח׳ גושן 86

  לתיאום תורים: 053-2385399, למנהלת הקליניקה: 050-2129093
  פייסבוק: ד"ר לורה מוצ'ניק

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד