אנה ארונוב על הרומן עם השף אסף גרניט: "הכל בסדר, לא נפרדנו"

אחרי שכבר הכריזה שאולי תעשה ילד לבד, ארונוב מדברת לראשונה על הזוגיות הטרייה עם השף הקשוח ומכחישה את השמועות על פרידה. "הוא מהמם, יש לנו חיבור מטורף"

אנה ארונוב מצטלמת לשער "לאשה" ועונה על השאלון שלנו
צילום: חגי דקל, עריכה : דפנה פלד
אנה ארונוב. "בגילי אני לא נשארת במקום שאין בו פוטנציאל" (צילום: דניאל קמינסקי, סגנון: שלו לבן)
אנה ארונוב. "בגילי אני לא נשארת במקום שאין בו פוטנציאל" (צילום: דניאל קמינסקי, סגנון: שלו לבן)

אלף העוקבים של אנה ארונוב באינסטגרם רגילים לקבל דיווחים שוטפים על התחביב האהוב עליה – ריצה. האימונים, התחרויות, השיאים והמשברים מפורטים לפרטי פרטים על פני טקסטים ארוכים. אבל כשזה מגיע למערכת היחסים החדשה והמסקרנת שלה, עם השף אסף גרניט, הצורך של ארונוב לחלוק נעלם. מאז שהחלה הזוגיות עם גרניט שמרה ארונוב על דממה דיגיטלית בנושא. בפעם היחידה שהעלתה תמונה שלה עם בן הזוג החדש, היא מיהרה למחוק אותה כעבור 24 שעות.

 

אז לא, ארונוב (35) לא מתלהבת לדבר על הקשר הטרי שלה עם גרניט (38), שף, כוכב טלוויזיה ובעליהן של מסעדות בירושלים, בלונדון ובפריז. גם שלושה חודשים אל תוך הקשר, היא עדיין נזהרת. "כרגע נורא טוב לנו ביחד, הוא גבר מהמם, אבל אני רוצה לבחון ולנסות לפני שזה הופך להיות כותרת", היא מסבירה. "אני רוצה לשמור על הדבר הזה, ואני גם לא חייבת להכניס את כל המדינה למיטה שלי. יש לאסף מקום בחיים שלי, אבל זה נורא טרי. ברור שהוא מהמם וברור שיש לנו חיבור מטורף, אבל לפעמים לוקח יותר מחודשיים כדי להבין אם זה עובד או לא עובד".

 

אסף גרניט. "הוא יכול לפתוח בית ספר לג'נטלמניות וללמד הרבה גברים מה זה ג'נטלמן אמיתי" (צילום: אמיר מאירי)
  אסף גרניט. "הוא יכול לפתוח בית ספר לג'נטלמניות וללמד הרבה גברים מה זה ג'נטלמן אמיתי"(צילום: אמיר מאירי)

   

  ארונוב וגרניט מכירים כבר די הרבה זמן, אבל רק לאחרונה עלו היחסים על פסים רומנטיים. לפי דיווחים של מדורי הרכילות, גרניט עבד קשה כדי לזכות בארונוב - שלח פרחים ובישל ארוחות. "זה התחיל מהמם, הוא כבש את לבי, אבל אנחנו מתקדמים נורא לאט, כי כל אחד מאיתנו סופר־עסוק", היא מפרטת. 

   

  אבל יש פוטנציאל?

  "ברור. בגילי אני לא נשארת במקום שאין בו פוטנציאל".

   

   

   "בא לי שזה יבוא בול, מדויק, לא בא לי להתפשר" (צילום: דניאל קמינסקי, סגנון: שלו לבן)
   "בא לי שזה יבוא בול, מדויק, לא בא לי להתפשר"(צילום: דניאל קמינסקי, סגנון: שלו לבן)

     

   ארונוב קיבלה בעברה שתי הצעות נישואים: הראשונה הייתה לפני תשע שנים מליאור מילר, שהיה בן זוגה ב"רוקדים עם כוכבים" ושאיתו רקדה כל הדרך למגורים משותפים וכמעט חתונה. "הגענו להחלטה שזה לא עובד, שאולי קצת מיהרנו עם העניין הזה של החתונה", היא מסבירה. ההצעה השנייה הייתה מסשה צודיק, מעצב תכשיטים יוצא חבר העמים, שעמו ניהלה זוגיות הדוקה לפני כשבע שנים. השניים אף התגוררו יחד בנתניה, אבל גם הוא התפייד מחייה רגע לפני החופה. "בא לי שזה יבוא בול, מדויק, לא בא לי להתפשר", היא אומרת. "אני מודה שהיום אני מודדת גברים בתור אבא לילדים שלי, מה שפעם לא היה, אבל אז אני עוצרת את עצמי, כי קודם כל אני צריכה להרגיש טוב בתוך הקשר".

    

   גם הרומן המתוקשר ביותר שלה, עם השחקן איתי תורג'מן, שאותו הכירה ב"הישרדות VIP", כמעט נגמר בחתונה, אבל הצעה קונקרטית לא עלתה על השולחן. השניים נפרדו לפני ארבע שנים בתום שנתיים של זוגיות. 

    

   האקסים ליאור מילר (מימין) ואיתי תורג'מן (צילום: רפי דלויה, אביב חופי)
    האקסים ליאור מילר (מימין) ואיתי תורג'מן(צילום: רפי דלויה, אביב חופי)

     

    מאז תורג'מן ניהלה ארונוב מערכות יחסים קצרות, בין היתר עם איש העסקים דן מירביס ועם צלם האופנה דודי חסון, בטרם נחתה בזרועותיו של גרניט. לא פלא שהיא מרגישה שם בנוח: בעבר אמרה שהגבר שהיא מחפשת צריך להיות שילוב של הג'נטלמן האולטימטיבי והגבר הקשוח, ועד כמה גרניט קשוח כבר ראינו בשלל תוכניות הריאליטי שבהן השתתף. "אסף מאוד גבר בעיניי, בכל קנה מידה של גבריות", היא אומרת. "כנראה יש משהו בזה שהוא לא תל־אביבי. הוא ירושלמי בהגדרה, נאמן לערכים יותר נקיים ממה שהכרתי. מצד שני, הוא יכול לפתוח בית ספר לג'נטלמניות וללמד הרבה גברים מה זה ג'נטלמן אמיתי. פעם רציתי גבר שיהיה קצת בן זונה, אבל היום אני מבינה שזה ילדותי. אני כבר מזמן לא שם".

     

    "פעם רציתי גבר שיהיה קצת בן זונה, אבל היום אני מבינה שזה ילדותי"
     "פעם רציתי גבר שיהיה קצת בן זונה, אבל היום אני מבינה שזה ילדותי"

      

     כן, רוצה משפחה

     עכשיו ארונוב חוזרת לפרונט, ולא רק בגלל חיי האהבה שלה. שבע שנים אחרי שפרשה מ"רוקדים עם כוכבים", עולה ביום שני (19.6) תוכנית ריקודים חדשה בכיכובה, "רק רוצים לרקוד" ("קשת", ימי שני ב־21:00). מדובר בתוכנית ריאליטי שמנחים אסי עזר ורותם סלע לצד ארבעה שופטים, בהם ארונוב. הקונספט: כל שופט מרכיב לעצמו להקת רקדנים, שתתמודד מול שלוש הלהקות האחרות על המקום הראשון. 

      

     בשנה האחרונה הכותרות סביב ארונוב התייחסו דווקא לנושאים אחרים. ביולי 2016 אמרה בריאיון לתלם יהב, שפורסם ב"ידיעות אחרונות": "אני חייבת להתחיל לחשוב על להביא ילדים. יש לא מעט זוגות של גייז שרוצים ילדים, וזו בהחלט אופציה". גם היום, אין משהו שארונוב הייתה רוצה יותר ממשפחה וילדים.

      

     השעון הביולוגי נמצא אצלך במודעות?

     "השעון הביולוגי מתקתק, אבל היום אפשר ללדת גם בגיל 42. מפחיד אותי יותר לא להיות מאושרת כמו שאני רוצה. כן, אני רוצה משפחה, אבל היום אני רוצה את זה יותר בשביל ההורים, שלא משנה מה אעשה וכמה שאצליח, מבחינתם את הדבר החשוב באמת עדיין לא עשיתי".

      

     "פעם שפטתי נשים שבחרו לא להביא ילדים, היום אני יכולה להבין אותן, למרות שאני לא אבחר בזה" (צילום: דניאל קמינסקי, סגנון: שלו לבן)
      "פעם שפטתי נשים שבחרו לא להביא ילדים, היום אני יכולה להבין אותן, למרות שאני לא אבחר בזה"(צילום: דניאל קמינסקי, סגנון: שלו לבן)

       

      תשקלי להביא ילד גם בלי בן זוג?

      "המחשבות האלה עוברות לי בראש, אין ספק, אבל אני לא אגיד שזה מצב אידיאלי בעיניי. אני מאמינה שילד צריך גם אבא וגם אמא. כל החיים אמרתי שבגיל 27 אהיה אמא, ואז עברתי את הגיל הזה. אני יכולה לדמיין מצב שבו לא יהיה לי בן זוג אבל יהיה ילד, וזה לא מלחיץ אותי כמו פעם. הרצון לילד גובר על הכל".

       

      ההורים שלך שותפים לדעתך בעניין הילד?

      "לא דיברנו על זה. מבחינתם ברור שאתחתן ואביא ילדים במסגרת משפחה נורמטיבית. תחשבי על זה רגע, זו התחייבות פסיכית. ברגע שיש לך ילד, את מפקידה את כל הקיום שלך לטובת הדבר הזה. היום כבר אין בושה להגיד שקשה להיות אמא. פעם שפטתי נשים שבחרו לא להביא ילדים, היום אני יכולה להבין אותן, למרות שאני לא אבחר בזה".

       

      חשבת איך תעשי את זה?

      "לא עד כדי כך, אבל ברור לי שיהיה אבא בתמונה, גם אם זה יהיה בשני בתים".

       

      • הראיון המלא עם אנה ארונוב בגיליון "לאשה" החדש, השבוע בדוכנים 

       

       

       
      הצג:
      אזהרה:
      פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד